Štěpán Urbánek

Gynekolog

Kontaktní informace

• C

Pan doktor mě vyšetřoval při sílícím krvácení v 9tt.. bohužel mi zjistil zamlklý potrat. Ihned mě hospitalizoval (v 9 hodin večer) a druhý den v 9:30 jsem již byla na sále. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez komplikací, lékař byl velice milý a vstřícný. Od vizity mě propustil do 10min, žádné zbytečné prodlevy ani čekání, nic nepodcení ani zbytečně nezveličuje. Je výborný.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• C

• L

Byla jsem hospitalizována v květnu a ošetřoval mě pan doktor Urbánek. Velmi pěkný přístup. Vše srozumitelně vysvětlil. Byla jsem v Kladenské nemocnici hospitalizována poprvé a s přístupem pana doktora a sestřiček jsem byla velice spokojená.

• A

Souhlasím s příjemným přístupem k pacientkám. Byla jsem v srpnu hospitalizována po gynekologické operaci a osobně jsem poznala jeho profesionální a zároveň lidský přístup.

• V

Vřele doporučuji. Velmi hezký přístup, žádné zbytečně prodlevy s vyřizováním dokumentů. Pokud není nutné, tak dává přednost nezasahování do těla. Léčil mi samovolný potrat v 7tt.vr.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní