Štěpán Urbánek

Kontaktní informace

• C

Pan doktor mě vyšetřoval při sílícím krvácení v 9tt.. bohužel mi zjistil zamlklý potrat. Ihned mě hospitalizoval (v 9 hodin večer) a druhý den v 9:30 jsem již byla na sále. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez komplikací, lékař byl velice milý a vstřícný. Od vizity mě propustil do 10min, žádné zbytečné prodlevy ani čekání, nic nepodcení ani zbytečně nezveličuje. Je výborný.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán… Více

Halina Kačinská ( Markin)
    Halina Kačinská ( Markin)
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    Dobrý den, práci paní doktorky z hlediska odbornosti hodnotím dobře, jsem u ní už několik let, 2 těhotenství… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    vše probíhá naprosto korektně, ve stanovený čas, lékař ochotně komunikuje, poradí. Naprostá spokojenost. Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Vsichni moc prijemni a profesionalni. Da se parkovat primo pred poliklinikou. Kratke cekani, lidsky pristup. Více

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Hnězdenská 2, Praha
    Pan doktor je absolutně skvělý. Je ochotný, vyslechne si Vás a rád Vám poradí. Přišla jsem za ním za pět dvanáct… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• C

• L

Byla jsem hospitalizována v květnu a ošetřoval mě pan doktor Urbánek. Velmi pěkný přístup. Vše srozumitelně vysvětlil. Byla jsem v Kladenské nemocnici hospitalizována poprvé a s přístupem pana doktora a sestřiček jsem byla velice spokojená.

• A

Souhlasím s příjemným přístupem k pacientkám. Byla jsem v srpnu hospitalizována po gynekologické operaci a osobně jsem poznala jeho profesionální a zároveň lidský přístup.

• V

Vřele doporučuji. Velmi hezký přístup, žádné zbytečně prodlevy s vyřizováním dokumentů. Pokud není nutné, tak dává přednost nezasahování do těla. Léčil mi samovolný potrat v 7tt.vr.