Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Nemocnice Kladno
Vančurova 1548, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Kladno Ambulantní zákrok

Pan doktor je velice hodný , empatický , pečlivý a profesionální. Občas mám na gynekologii takový zvláštní stud. Ale před panem doktorem jsem se cítila klidně. Škoda , že nemá vlastní ordinaci. Hled bych k němu chodila na prevenci. :)

C
Ověřený profil

Pan doktor mě vyšetřoval při sílícím krvácení v 9tt.. bohužel mi zjistil zamlklý potrat. Ihned mě hospitalizoval (v 9 hodin večer) a druhý den v 9:30 jsem již byla na sále. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez komplikací, lékař byl velice milý a vstřícný. Od vizity mě propustil do 10min, žádné zbytečné prodlevy ani čekání, nic nepodcení ani zbytečně nezveličuje. Je výborný.

L
Ověřený profil

Byla jsem hospitalizována v květnu a ošetřoval mě pan doktor Urbánek. Velmi pěkný přístup. Vše srozumitelně vysvětlil. Byla jsem v Kladenské nemocnici hospitalizována poprvé a s přístupem pana doktora a sestřiček jsem byla velice spokojená.


A
Ověřený profil

Souhlasím s příjemným přístupem k pacientkám. Byla jsem v srpnu hospitalizována po gynekologické operaci a osobně jsem poznala jeho profesionální a zároveň lidský přístup.


V
Ověřený profil

Vřele doporučuji. Velmi hezký přístup, žádné zbytečně prodlevy s vyřizováním dokumentů. Pokud není nutné, tak dává přednost nezasahování do těla. Léčil mi samovolný potrat v 7tt.vr.


Došlo k chybě, zkuste to znovu