Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vančurova 1548, Kladno
Nemocnice Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Kladno Ambulantní zákrok

Pan doktor je velice hodný , empatický , pečlivý a profesionální. Občas mám na gynekologii takový zvláštní stud. Ale před panem doktorem jsem se cítila klidně. Škoda , že nemá vlastní ordinaci. Hled bych k němu chodila na prevenci. :)

C
Ověřeny pacient

Pan doktor mě vyšetřoval při sílícím krvácení v 9tt.. bohužel mi zjistil zamlklý potrat. Ihned mě hospitalizoval (v 9 hodin večer) a druhý den v 9:30 jsem již byla na sále. Vše proběhlo naprosto v pořádku a bez komplikací, lékař byl velice milý a vstřícný. Od vizity mě propustil do 10min, žádné zbytečné prodlevy ani čekání, nic nepodcení ani zbytečně nezveličuje. Je výborný.

L
Ověřeny pacient

Byla jsem hospitalizována v květnu a ošetřoval mě pan doktor Urbánek. Velmi pěkný přístup. Vše srozumitelně vysvětlil. Byla jsem v Kladenské nemocnici hospitalizována poprvé a s přístupem pana doktora a sestřiček jsem byla velice spokojená.

A
Ověřeny pacient

Souhlasím s příjemným přístupem k pacientkám. Byla jsem v srpnu hospitalizována po gynekologické operaci a osobně jsem poznala jeho profesionální a zároveň lidský přístup.

V
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji. Velmi hezký přístup, žádné zbytečně prodlevy s vyřizováním dokumentů. Pokud není nutné, tak dává přednost nezasahování do těla. Léčil mi samovolný potrat v 7tt.vr.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti