Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Je můj prakticky lékař

U lékaře jsem byla před dvemi lety na odběru krve z důvodu prevence. O výsledky jsem volala a bylo mi řečeno že kdyby tam něco nebylo v pořádku ozvou se, a když ne je vše v pořádku,číslo si zkontrolovali. Nikdo nevolal. Před 3 měsíci jsem byla u lékaře protože mi přes noc ochrnula půlka obličeje. vzal kromě krve, krev z prstu do glukometru, Cukr 11 okamžitě bez dalších vyšetření jsem dostala silné léky na cukrovku i přesto že jsem mu říkala že jsem ve stresu a nejsem nalačno. Prý jsem měla zvýšený cukr už dva roky předtím(proč tedy nevolal?) taky prý vysoký cholesterol takže šup léky. Léky jsem nebrala pouze lehce upravila stravu, po 3 měsících cholesterol 1,8 což už je málo ale nevadí léky brát dál. Cukr zvýšený ale ne cukrovka takže tyhle léky prý brát dál. Byla jsem u něj 3x během měsíce se zablokovanymi zády řešení původu problému se nekonalo. Rozehnat léky, řešení jsem si musela najít sama. Takže za mě tento doktor ne. Diagnostiku provádí velice zvláštně a to ještě až potom co zanedba řešení které mohlo přijít včas a ne za 5 minut 12 a pak vše řeší léky a to rovnou těmi nejsilnějšími. Škoda že nemůžu dát méně hvězd než jednu