MUDr. Šťastná Ludislava

Zubař Více

Rokytnice v Orlických horách 1 adresa

6 názorů

Zkušenosti

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce
Sam. ordinace PL - stomatologa

1. máje 457, Rokytnice v Orlických horách 51761

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Typy přijímaných pacientů

  • Soukromý pacient (bez pojištění)
Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Kladem je péče bez doplácení (= v maximální míře na pojišťovnu), což má ale za následek menší trvanlivost plomb atd. Kvalitnější možnosti sama nenabídne.

    Mínusy: malá komunikativnost, objednací časy VELICE orientační - když je čas na kafe, tak se pije kafe a čekající pacienti musí počkat.

    Po přechodu k jiné stomatoložce jsem se setkal s úplně jiným přístupem co do kvality práce - samozřejmě i za cenu doplatků, ale myslím že se to vyplatí, protože asi nikdo k zubaři nechodí rád zbytečně často.

    Petr

     •  • 

  • N e j l e p š í. Bez ní bych už zuby neměla.

     •  • 

  • S

    Jen samá chvála.Díky paní doktorce mám v 72 letech bez dvou všechny svoje zuby.Velmi příjemná,s citem provádí svou práci,zatím nejlepší zubní lékařka,jakou jsem kdy navštěvoval.Jen kdyby takových bylo více.

     •  • 

  • V

    Při moji paradentoze pro mě udělala co mohla. Byla velice příjemná a ochotná.Škoda, že už k ní nemusím chodit. Chodí k ní i zbytek naší rodiny. Škoda, že už se blíží k důchodovému věku, nevíme kdo jednou za ní přijde. Doufejme, že bude pracovat co nejdéle.

     •  • 

  • H

    je to zatím moje nejoblíbenější lékařka, přestala jsem se konečně po letech bát...příjemná, ochotná, jemná a svoji práci odvádí velmi dobře..

     •  • 

  • K

    Právě jsem dokončil léčbu, vše proběhlo dle plánu. Perfektní práce pečlivost a vysoká odbornost.Příjemná paní.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu