Stanislava Goldefusová, oční lékař Vsetín

MUDr. Stanislava Goldefusová

Oční lékař Více

Josefa Sousedíka 1204, Vsetín
Odborná oční ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Názory

K paní doktorce, chodím už hodně let, a jsem sní spokojena. Dokonce k ní chodím i se svým synem (trpívá na ječné zrno) a i co se týká péče o mého syna je šikovná a má pěkný přístup a pochopení. Sestřička je někdy taková, že vypadá že ji obtěžují pacienti, ale je to proste jen člověk, jako každý jiný.
Takže za mně neměnila bych :-)

Velice příijemná,ochotná,milá+ rychlé jednání..v dnešní době zkrátka perfektní ;)

paní doktorka je velmi příjemná a přátelská, s pacienty má hezký vztah. Sestřička je občas trochu protivná a jakoby bez zájmu,ale dá se s ní vyjít, pokud nečekáte nějaké velké kamarádské rozhovory :)

Mudr. Kuběna je možná dobrý, ale MUDr. Martina Kofroňová je neuvěřitelně nešikovná. Navíc vyšetření považuju za nedostatečné vzhledem ke svým očním vadám (chodím na pravidelné konroly už 30 let)

K paní doktorce chodím už spoustu let, je přijemná, profesionální, ochotná, dokáže naslouchat. Nic méně u sestry si připadám jako u výslechu, pomalu jako by chtěla stanovovat diagnózu. Chápu že má praxi a leccos ví, ale měla by si uvědomit, že ne každý se rád svěřuje a mluví o svém problému před dalšími pacienty, kteří spolu s ním čekají na vyšetření v její místnosti.

Co se týče vyšetření očí, to je v pořádku. Ale to, že nutí své pacienty kupovat kontaktní čočky u ní v ordinaci, kde jsou téměř dvakrát tak drahé, že doporučuje jednu konkrétní značku ( dodavatel asi nejvíc platí , to mi přijde neprofesionální. Mimochodem to nucení vypadá tak, že odmítá říct člověku rozměry čoček, aby si je náhodou nemohl koupit sám na internetu levněji!

Navštěvuji již 4 roky. Vždy jsem byl spokojen jak s přístupem paní doktorky tak sestřičky.
Prostě jen to nejlepší.

K paní doktorce Goldefusové chodím už hodně dlouho. Je velice milá a příjemná ke všem pacientům. Ochotně odpoví na všechny dotazy. Vřele DOPORUČUJI.
Sestřičku paní doktorky bych v žádném případě NEMĚNILA. V této ordinaci pracuje také už celou řadu let a nikdy jsem nepostřehla žádný negativní přístup jak ke mně, tak k ostatním pacientům.

je příjemná a laskavá a rozumí svému povolání velmi dobře

Paní doktorka super, ale ta sestra to je hrůza.Kazí reputaci.