Stanislava Goldefusová, oční lékař Vsetín

MUDr. Stanislava Goldefusová

Uložit

Oční lékař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Josefa Sousedíka 1204, Vsetín
Odborná oční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

K paní doktorce, chodím už hodně let, a jsem sní spokojena. Dokonce k ní chodím i se svým synem (trpívá na ječné zrno) a i co se týká péče o mého syna je šikovná a má pěkný přístup a pochopení. Sestřička je někdy taková, že vypadá že ji obtěžují pacienti, ale je to proste jen člověk, jako každý jiný.
Takže za mně neměnila bych :-)


T

Velice příijemná,ochotná,milá+ rychlé jednání..v dnešní době zkrátka perfektní ;)


Ověřeny pacient

paní doktorka je velmi příjemná a přátelská, s pacienty má hezký vztah. Sestřička je občas trochu protivná a jakoby bez zájmu,ale dá se s ní vyjít, pokud nečekáte nějaké velké kamarádské rozhovory :)


Ověřeny pacient

Mudr. Kuběna je možná dobrý, ale MUDr. Martina Kofroňová je neuvěřitelně nešikovná. Navíc vyšetření považuju za nedostatečné vzhledem ke svým očním vadám (chodím na pravidelné konroly už 30 let)


K paní doktorce chodím už spoustu let, je přijemná, profesionální, ochotná, dokáže naslouchat. Nic méně u sestry si připadám jako u výslechu, pomalu jako by chtěla stanovovat diagnózu. Chápu že má praxi a leccos ví, ale měla by si uvědomit, že ne každý se rád svěřuje a mluví o svém problému před dalšími pacienty, kteří spolu s ním čekají na vyšetření v její místnosti.


Ověřeny pacient

Co se týče vyšetření očí, to je v pořádku. Ale to, že nutí své pacienty kupovat kontaktní čočky u ní v ordinaci, kde jsou téměř dvakrát tak drahé, že doporučuje jednu konkrétní značku ( dodavatel asi nejvíc platí , to mi přijde neprofesionální. Mimochodem to nucení vypadá tak, že odmítá říct člověku rozměry čoček, aby si je náhodou nemohl koupit sám na internetu levněji!


T

Navštěvuji již 4 roky. Vždy jsem byl spokojen jak s přístupem paní doktorky tak sestřičky.
Prostě jen to nejlepší.


K paní doktorce Goldefusové chodím už hodně dlouho. Je velice milá a příjemná ke všem pacientům. Ochotně odpoví na všechny dotazy. Vřele DOPORUČUJI.
Sestřičku paní doktorky bych v žádném případě NEMĚNILA. V této ordinaci pracuje také už celou řadu let a nikdy jsem nepostřehla žádný negativní přístup jak ke mně, tak k ostatním pacientům.


H

je příjemná a laskavá a rozumí svému povolání velmi dobře


Paní doktorka super, ale ta sestra to je hrůza.Kazí reputaci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti