MUDr. Stanislav Štětina

Mariánská 569, Česká Lípa

16 názor pacienta

X
Ověřený profil

Jsem hrubě nespokojená s přístupem pan doktora, a teď už bohužel i jeho dcery, jde ve šlépějích svého otce. Léčí zásadně jen od počítače, za každou kontrolu, byť obden, která probíhá také jen od počítače, vybírá poplatek 30Kč a na můj dotaz, proč to tak je, se mi dostalo odpovědi, že to JE přece vyšetření a že jsem agresivní. Nebyla jsem spokojená s přístupem pana doktora nikdy, ale teď se to již vystupňovala a já tudíž odcházím jinam. Tímto přeju rodině Štětinových aspoň nějaké spokojené pacienty, ale jak tak pročítám tuto stránku...

Ověřený profil

Nechci nasazovat psí hlavu panu doktorovi ale dokáže léčit jen od počítače a aniž by na Vás sáhnul určí diagnozu okamžitě a co mě tam ještě vadí je sestra,která sedí a poslouchá jak panu doktorovi vyprávíte co Vás trápí a tím naprosto chybí vztah mezi pacientem a doktorem,je to jediná ordinace kde je sestra celou dobu vyšetření s Vámi,takže jsem si tam nedokázal říci o choulostivější radu a natož o vyšetření,vypadá to,že snad jeho dcera by to tam mohla zlepšit

C
Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi spoustu let a jsem velmi spokojená.Taktéž moje maminka i moje dcera.

Ověřený profil

Jsem velice spokojen. Odešel jsem od MUDr. Hulové z Nového Boru k MUDr. Štětinovi a nemohu si stěžovat. Nikdy jsem se nesetkal s arogancí jak od lékaře tak ani od sestřičky. Ba naopak, chovají se k pacientům velice mile a zdvořile. Přeji panu MUDr. Štětinovi a jeho sestřičce,aby jim elán a hezký přístup k pacientům vydržel co nejdéle. Zdravím,jen tak dál.

Podle mne rozhodně nej...velmi slušné a milé chování, celkově v ordinaci vládně příjemná atmosféra, vrátila se nám naše původní sestřička, paní doktorka je taky velmi milá a snaží se pomoci.
Nemám výhrady.

N. H.

Ověřený profil

Přístup k pacientům otřesný,velmi arogantní lékař!!!I vypsání lístku na peníze je u něho nadlidský výkon,neřešitelný problém.Vůbec se divým,že má ještě nějaké pacienty.Již před několika lety jsem od něho odešel,bohužel dělá záskok za mého současného, výborného lékaře a tak se ho nemůžu zbavit ani teď.

Souhlasím, pokud srovnám se svým předchozím PL, je to nebe a dudy. Zkušený lékař. K mému těžce nemocnému tatínkovi jezdil pravidelně domů kdykoli bylo potřeba. jiní doktoři domů za pacientem dneska už nejdou. Poplatky jsou jiná věc - a když jsem si nedávno nechal zapsat do pasu titul, trvalo to úřednici asi dvě minuty a vysolil jsem pěkně 50 Kč! a nad tím se nikdo nepozastavuje, přitom vzdělání té paní za přepážkou nelze srovnat s profesí lékaře.

Odešla jsem od pana doktora Truhláře, protože jsem s jeho péčí a chováním nebyla spokojená. K panu Štětinovi jsem šla na doporučení kolegy a je fakt, že si nemůžu stěžovat. Pro recept na léky si k němu chodím pravidelně a nikdy po mě poplatek nechtěli, i když jsem ho sestřičce víceméně nutila...Sestřička je také velice milá a ochotná, akorát by se mohla ještě trochu více usmívat :-))

Hodný a zkušený doktor.

Je pravda, že ode mě vybral poplatek i v případě, kdy ho vybrat neměl. Bylo to v začátcích a nebyla jsem si jistá, za co se vybírat má a za co ne. To mě velice zklamalo. Jinak po odborné stránce jsem spokojená. Moc ho ale nepotřebuju, jsem zdravá...