Praktický lékař pro dospělé
Mariánská 569, Česká Lípa

X

Jsem hrubě nespokojená s přístupem pan doktora, a teď už bohužel i jeho dcery, jde ve šlépějích svého otce. Léčí zásadně jen od počítače, za každou kontrolu, byť obden, která probíhá také jen od počítače, vybírá poplatek 30Kč a na můj dotaz, proč to tak je, se mi dostalo odpovědi, že to JE přece vyšetření a že jsem agresivní. Nebyla jsem spokojená s přístupem pana doktora nikdy, ale teď se to již vystupňovala a já tudíž odcházím jinam. Tímto přeju rodině Štětinových aspoň nějaké spokojené pacienty, ale jak tak pročítám tuto stránku...

Nechci nasazovat psí hlavu panu doktorovi ale dokáže léčit jen od počítače a aniž by na Vás sáhnul určí diagnozu okamžitě a co mě tam ještě vadí je sestra,která sedí a poslouchá jak panu doktorovi vyprávíte co Vás trápí a tím naprosto chybí vztah mezi pacientem a doktorem,je to jediná ordinace kde je sestra celou dobu vyšetření s Vámi,takže jsem si tam nedokázal říci o choulostivější radu a natož o vyšetření,vypadá to,že snad jeho dcera by to tam mohla zlepšit

C

Chodím k panu doktorovi spoustu let a jsem velmi spokojená.Taktéž moje maminka i moje dcera.

Jsem velice spokojen. Odešel jsem od MUDr. Hulové z Nového Boru k MUDr. Štětinovi a nemohu si stěžovat. Nikdy jsem se nesetkal s arogancí jak od lékaře tak ani od sestřičky. Ba naopak, chovají se k pacientům velice mile a zdvořile. Přeji panu MUDr. Štětinovi a jeho sestřičce,aby jim elán a hezký přístup k pacientům vydržel co nejdéle. Zdravím,jen tak dál.

Podle mne rozhodně nej...velmi slušné a milé chování, celkově v ordinaci vládně příjemná atmosféra, vrátila se nám naše původní sestřička, paní doktorka je taky velmi milá a snaží se pomoci.
Nemám výhrady.

N. H.

Přístup k pacientům otřesný,velmi arogantní lékař!!!I vypsání lístku na peníze je u něho nadlidský výkon,neřešitelný problém.Vůbec se divým,že má ještě nějaké pacienty.Již před několika lety jsem od něho odešel,bohužel dělá záskok za mého současného, výborného lékaře a tak se ho nemůžu zbavit ani teď.

Souhlasím, pokud srovnám se svým předchozím PL, je to nebe a dudy. Zkušený lékař. K mému těžce nemocnému tatínkovi jezdil pravidelně domů kdykoli bylo potřeba. jiní doktoři domů za pacientem dneska už nejdou. Poplatky jsou jiná věc - a když jsem si nedávno nechal zapsat do pasu titul, trvalo to úřednici asi dvě minuty a vysolil jsem pěkně 50 Kč! a nad tím se nikdo nepozastavuje, přitom vzdělání té paní za přepážkou nelze srovnat s profesí lékaře.

Odešla jsem od pana doktora Truhláře, protože jsem s jeho péčí a chováním nebyla spokojená. K panu Štětinovi jsem šla na doporučení kolegy a je fakt, že si nemůžu stěžovat. Pro recept na léky si k němu chodím pravidelně a nikdy po mě poplatek nechtěli, i když jsem ho sestřičce víceméně nutila...Sestřička je také velice milá a ochotná, akorát by se mohla ještě trochu více usmívat :-))

Hodný a zkušený doktor.

Je pravda, že ode mě vybral poplatek i v případě, kdy ho vybrat neměl. Bylo to v začátcích a nebyla jsem si jistá, za co se vybírat má a za co ne. To mě velice zklamalo. Jinak po odborné stránce jsem spokojená. Moc ho ale nepotřebuju, jsem zdravá...