Gynekologická ordinace
Boettingerova 18A, Plzeň

W
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Lékař neprovedl vyšetření, což vedlo k dalším závažnostem na hormonální rovině.

V těhotenství došlo k přeměření miminka jen v první polovině těhotenství a pak už ne. Miminko bylo malé, protože se mu nedařilo ideálně, důvodem byla vcestná placenta. Ta mi byla diagnostikována v 32. týdnu těhotenství, při dalších dvou kontrolách mi doktorka říkala, že se placenta vytáhla. Chvíli před termínem porodu jsem začala krvácet a v nemocnici dostala céres, že s vcestnou placentou jsem doposud nepodstoupila sekci (jako kdybych za to mohla, já si tam, s prominutím, nevidím). Dítě se narodilo akutním císařem z důvodu krvácení pří vcestné placentě. Kdyby paní doktorka dítě přeměřovala, třeba by si všimla, že je podezřele malé, a znovu by se ujistila, zda se placenta skutečně vytáhla nahoru.

Umístění: Gynekologická ordinace

Paní doktorka je vždy ochotná a snaží se poradit. Velmi si ji vážím.
Všechno vždy vyřešila k mé spokojenosti.
Líbí se mi také možnost připlatit si nadstandardní péči, která je za přiměřenou cenu 300 na rok. Hlavní výhodou je, že pokud se objednáte (stačí den předem) vezme Vás paní doktorka do 15 minut.
Marně se snažím najít nějaký zápor, je to prostě Doktorka s velkým D.

Umístění: Gynekologická ordinace

Paní doktorka je vždy ochotná a snaží se poradit. Velmi si ji vážím.
Všechno vždy vyřešila k mé spokojenosti.
Marně se snažím najít nějaký zápor, je to prostě Doktorka s velkým D.

Umístění: Gynekologická ordinace

S paní doktorkou jsem byla absolutně nespokojená. Nedokázala rozeznat HPV infekci. Projevovalo se to na začátku poševního vchodu v podobě malých bradaviček, pouhým okem viditelných. Na místo toho aby to řešila přímo na místě, mi předepsala kortikoidy že se to spraví časem samo, že je to asi nějaká leukoplakie. Na moje pozdější naléhání že je to HPV se mi vysmála, že prý ona je doktor. Nechala mi to takhle rozjet až do stádia, kdy byl nutný chirurgický zákrok, díky kterému mám nyní následky v podobě častých zánětů močových cest (cca 3x za půl roku). Když mě viděla jiná gynekoložka, tak se zděsila při postupu "léčby" paní Rubášové. Prý stačilo tyto malé bradavičky přímo na místě v ordinaci "vypálit" roztokem, který ona má v ordinaci běžně. Názory ostatních ženských tady co jsou pozitivní, vypovídají jen o tom, že tyto hodnotící paní nikdy neměly nějaký závažnější problém, který bylo třeba řešit, ale buď něco běžného a nebo s čím už se zřejmě paní doktorka setkala a nebo se na tom poučila z minulých chyb. Naprosto nevyhovující péče už vzhledem k jejímu nadstandartnímu ceníku. U nynější paní doktorky neplatím nic a přitom mám daleko lepší služby. Jsem ráda, že jsem odtamtud odešla.

Umístění: Gynekologická ordinace

Paní doktorka i sestřička ke mně byly vždy milé, což je ale ovšem vše, co mi návštěva jejich přinesla. První zapochybování paní doktorky bylo, když mi kvůli výskytu krve v moči, bez větších rozborů předepsala antibiotika. Tomu se následně divil doktor ve fakultní nemocnici, potom, co jsem tam přijela se silnou alergickou reakcí. (V těhotenství prý může k nálezu krve dojít, aniž by šlo o infekci) Ve FN mi provedli další testy a ty dopadly naprosto v pořádku. To znamená - v TĚHOTENSTVÍ jsem brala ANTIBIOTIKA zbytečně. Paní Rubášová o svém postupu nijak nezapochybovala a vysvětlení, které podala, bylo, že se infekce během těch dvou dní, než se alergie projevila, vyléčila... no, možná ano, možná ne...
Po tomto jsem se rozhodla, že od paní doktorky odejdu. Protože jsem k ní už část těhotenství chodila a měla o těhotenství hodně záznamů, rozhodla jsem se, že bude bezpečnější to udělat až po porodu, což se ukázalo jako špatné rozhodnutí.
Poslední ultrazvuk mi paní Rubášová provedla krátce po třicátém týdnu. Od té doby, až do 40. týdne, byly kontroly bez ultrazvuku. Po přijetí do porodnice, kde mi ho na konci 40. týdne udělali, jsem šla ihned na vyvolání porodu - zjistili mi málo plodové vody a miminko bylo malé, nedařilo se mu. Po porodu se ukázalo, že mi placenta v posledních týdnech odumírala a dítě bylo už nějakou dobu špatně vyživované a malé. Miminko už mělo tak špatné podmínky, že pro své přežití, vyřazovalo z funkce orgány, které potřebovalo pro přežití v děloze nejméně, a tak jsme ještě nějaký čas po porodu trávili na JIP, než dali našeho broučka do pořádku.:-( Monitorovat miminko pomocí ultrazvuku dříve, a ihned při zaznamenání varovných signálů vyvolat porod, mohlo být ještě všechno v pořádku. Paní doktorka sice nabízí hlubší kontroly během těhotenství, které zahrnují více ultrazvuků, je to ovšem v rámci nadstandardních placených služeb, o nichž mě navíc neinformovala (a které dělá většina gynekologů v rámci standardní péče zdarma). To celé už jen završil fakt, že mi kontrolu na přítomnost streptokoka provedla krátce po 30. týdnu a testy od té doby do 40. týdne neopakovala - opět v nemocnici nechápaly, jak je to možné. A samozřejmě, streptokoka jsem v době porodu měla...
Bylo jen pár okamžiků, kdy jsem od paní doktorky během těhotenství potřebovala pomoct, a vždy zklamala. Co víc říct.....

Zdeňka Šilhánková
Paní doktorka je velmi příjemná a sympatická. Také sestřička je milá. V její ordinaci vše na jedničku, obě jsou naprosto skvělé :-)
Zdeňka Šilhánková

Bývala jsem spokojená pacientka, paní dr. mě vždy vyslechla a poradila. Ale poslední dobou je nepříjemná,arogantní, na Vaše otázky reaguje,jako by jste jí strašně obtěžovali.Nejsem ani spokojena s řešením mého problému a postupem léčby.. proto jsem nucela vyhledat jiného lékaře...

S paní doktorkou Rubášovou i se sestrou jsem velmi spokojená. Vždy mi vše vysvětlí a jsou velmi ochotné. Doporučuji.

Přidávám se k těm nejkladnějším hodnocením. Před rokem jsem se také odhodlala ke změně gynekoložky a myslím, že jsem přešla od toho nejhoršího rovnou k nejlepšímu. Paní doktorka je úžasná, milá, usměvavá, hodná.. Dříve pro mě návštěvy byly hrůzou několik dní dopředu, teď je to naopak. Odcházím s vysvětlením, uklidněním (jak je již několikrát zmíněno) a hlavně řešením, které vždy zabere (o čemž se mi dříve mohlo jen zdát). Také mi při první návštěvě udělala testy, které má předchozí gynekoložka ignorovala a díky tomu se přišlo na genetickou poruchu. Paní doktorku i sestřičku doporučuji, obě jsou naprosto skvělé :-)