Praktický lékař pro děti a dorost
Nám. SNP 4, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka měla mě od narození a teď i obě dvě mé dcery, a jinou doktorku bych nechtěla, snaží se vše řešit co nejméně chemicky , zná své pacienty tak jako žádný lékař. Stačí říct jm no a ví přesně o koho jde ,kde bydlí co prodělal o kdo jsou rodiče
Stuc

Ano, jak je níže již popsáno, paní doktorka neřeší vše antibiotiky (což v dnešní době, je opravdu zázrak), snaží se vždy přijít a poradit s nějakou lepší variantou. Líbí se mi, že paní doktorka zná své pacienty, neboť si vždy vzpomene, jaká dcera je, co kdysi říkala ..., umí si zkrátka pacienta zařadit a chová se lidsky. A jak se dalo očekávat, vybrala si k sobě i velice příjemnou a sympatickou sestřičku, neboť ta taky ke každé doktorce/doktorovi patří a je velmi důležitá.

Paní doktorku jsem měla od svého narození do 18-ti let, můžu jen doporučit. Začala se během té doby, co jsem u ní byla zaregistrovaná, zajímat o homeopatickou léčbu, za což děkuji. Antibiotika jsem měla opravdu v nejnutnějších případech a to asi 3 x za celou tu dobu! Pokaždé, když jsem měla problém (trpěla jsem na brnění prstů, špatná chůze, necitlivost chodidel), okamžitě mě poslala na neurologii, kde mi zjistili neurogenní tetanii. Tuto paní doktorku mohu jen doporučit, umí to s dětmi a nezanedbá léčbu!

Paní doktorka, je jedna z nejlepších. Snaží se vždy pomoci a dává rady i z alternativní medicíny. Děkuji za to!!

Naprosto profesionální, špičkový přístup k dětem. Nesnaží se všechno rozehnat antibiotiky, nehoní po zbytečných vyšetřeních. Poskytuje komplexní péči, vidí souvislosti. Doporučuji.

dobra spoluprace

Tuhle doktorku nesnáším! Chodila jsem tam celou dobu jako dítě a od mých 12-ti let se ke mě chovala hrozně! Kdykoliv jsem přišla s tím, že mi něco je, tvářila se jako že ji obtěžuji!! Ne jednou mě přivítala se slovy: Co tady zase chceš? Po mých 15.tých narozeninách úplně obrátila - mohla jsem si totiž vybrat jiného lékaře a taky jsem udělala. Ani mě nenapadlo tam přihlásit syna!!

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a byla sem s ní spokojená. Po té co se mi narodila dcera jsem jí přihlásila k jiné doktorce, byla blíže. Bohužel sem tam měla jen samé špatné skušenosti. Hned sem malou nechala přehlásit a nemůžu si vůbec stěžovat!!! Paní doktorka i sestřička jsou skvělé jen můžu doporučit!

Paní doktorka vždy zesměšňovala mou starost o malé dítě, neměla pochopení a dávala mi najevo, že jsem hysterka. Odmítala řešit opakované nemoci mého syna, nechtěla nás poslat na vyšetření - alergologii, přestože syn má k alergiím předpoklady a objevují se příznaky. Jelikož jsem na tomto trvala, vyhodila nás s "kyselým" úsměvem a doporučením najít si jiného lékaře. S tak neprofesionálním přístupem jsem se snad ještě nesetkala.

Jsme velmi spokojeni, dlouhodobě léčí mé dítě.