Soňa Foldynová, pediatr Ostrava

Soňa Foldynová

Pediatr Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nám. SNP 4, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Ano, jak je níže již popsáno, paní doktorka neřeší vše antibiotiky (což v dnešní době, je opravdu zázrak), snaží se vždy přijít a poradit s nějakou lepší variantou. Líbí se mi, že paní doktorka zná své pacienty, neboť si vždy vzpomene, jaká dcera je, co kdysi říkala ..., umí si zkrátka pacienta zařadit a chová se lidsky. A jak se dalo očekávat, vybrala si k sobě i velice příjemnou a sympatickou sestřičku, neboť ta taky ke každé doktorce/doktorovi patří a je velmi důležitá.


Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem měla od svého narození do 18-ti let, můžu jen doporučit. Začala se během té doby, co jsem u ní byla zaregistrovaná, zajímat o homeopatickou léčbu, za což děkuji. Antibiotika jsem měla opravdu v nejnutnějších případech a to asi 3 x za celou tu dobu! Pokaždé, když jsem měla problém (trpěla jsem na brnění prstů, špatná chůze, necitlivost chodidel), okamžitě mě poslala na neurologii, kde mi zjistili neurogenní tetanii. Tuto paní doktorku mohu jen doporučit, umí to s dětmi a nezanedbá léčbu!


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka, je jedna z nejlepších. Snaží se vždy pomoci a dává rady i z alternativní medicíny. Děkuji za to!!


H
Ověřeny pacient

Naprosto profesionální, špičkový přístup k dětem. Nesnaží se všechno rozehnat antibiotiky, nehoní po zbytečných vyšetřeních. Poskytuje komplexní péči, vidí souvislosti. Doporučuji.


dobra spoluprace


Tuhle doktorku nesnáším! Chodila jsem tam celou dobu jako dítě a od mých 12-ti let se ke mě chovala hrozně! Kdykoliv jsem přišla s tím, že mi něco je, tvářila se jako že ji obtěžuji!! Ne jednou mě přivítala se slovy: Co tady zase chceš? Po mých 15.tých narozeninách úplně obrátila - mohla jsem si totiž vybrat jiného lékaře a taky jsem udělala. Ani mě nenapadlo tam přihlásit syna!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a byla sem s ní spokojená. Po té co se mi narodila dcera jsem jí přihlásila k jiné doktorce, byla blíže. Bohužel sem tam měla jen samé špatné skušenosti. Hned sem malou nechala přehlásit a nemůžu si vůbec stěžovat!!! Paní doktorka i sestřička jsou skvělé jen můžu doporučit!


Paní doktorka vždy zesměšňovala mou starost o malé dítě, neměla pochopení a dávala mi najevo, že jsem hysterka. Odmítala řešit opakované nemoci mého syna, nechtěla nás poslat na vyšetření - alergologii, přestože syn má k alergiím předpoklady a objevují se příznaky. Jelikož jsem na tomto trvala, vyhodila nás s "kyselým" úsměvem a doporučením najít si jiného lékaře. S tak neprofesionálním přístupem jsem se snad ještě nesetkala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsme velmi spokojeni, dlouhodobě léčí mé dítě.


S paní doktorkou Foldynovou moc dobře nevycházím.Už 6 let trpím bolestí hlavy a celou dobu mi předepisovala kapky do nosu.Když jsem toho už měla dot,poprosila jsem jí o doporučení k neurologovi.její reakce nebyla nejlepší.Snažila se vše oddalovat.Nakonec mi ho tedy dala,ale trvdila mi,že mi nic nebude.Hned jsem se tedy objednala k neuroložce a zjistili mi blokaci páteře.Myslím si,že kdyby zasáhla dříve,ušetřila by čas jak sobě,tak mě!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti