Praktický lékař pro dospělé
Labutí 4, Šternberk

S panem doktorem jsem velmi spokojená,lidský a hlavně zodpovědný přístup k pacientům.Od Šternberka bydlím 60 km,ale i přesto si ráda zajedu k lékaři,kterého si velmi vážím za jeho profesní přístup.

Velmi zodpovědný,znalý.Jsem spokojená.

Jsem s panem doktorem velmi spokojen. Vždy mi pomohl. Petr

Za čtvrt století, co k panu doktorovi chodím, jsem neshledala žádné záporné hodnocení jak subjektivně, tak objektivně od ostatních lidí, co k němu patří!

Pana doktora jsem poznal jako pečlivého, znalého a odpovědného lékaře. Antibiotika nasazuje až po ověření, že je jejich nasazení smysluplné.
Jsem spokojený pacient.

Vnímavý k problémům pacientů, neordinuje od stolu, pečlivě vyšetří. Výsledkem je výrazné zlepšení zdravotního stavu.

Pan doktor je velmi profesionální, lidský, jeden z nejlepších doktorů, jaké znám

Bez zjištění příčiny antibiotika. Diagnoza infekční mononukleóza zjištěna bez vyšetření, pouze pohledem do dutiny ústní.

Nejlepší doktor

Dorej doktor,je vnímavej a ne delási legracy.... něteří doktoři uplne serou na pacienti,a hledísi jen penez,a ze pacijet trpí je vubec nezajmáááá!!!!!