Adres

OČNÍ EU s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více
596 73.....
731 50.....

Oct vyšetření (od 250 kč)

Běžný termín

Rohovkový topograf

Od roku 2006 dosud pracuje na Evropské oční klinice Lexum Ostrava, kde se specializuje na problematiku makulárních chorob, zabývá se využitím digitáln...

• syndrom suchého oka
  • keratokonus
  • choroby slzných cest

Ukončené školy

• lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
  • 2003 - atestace 1.stupně v oboru oftalmologie

Znalost jazyků

Čeština

Paní doktorka je velmi pečlivá a velmi dobrá lékařka vřele doporučuji!!! A celý personál taky. Vždy mi pomohou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodíme pravidelně několik let a vždy jsme byli spokojeni s přístupem jejím i ostatního personálu. Aleš

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou oční ordinace jsem byl velice spokojený. Příjemné prostředí, paní doktorka i sestry velice ochotné a navíc bez čekání. Doporučují.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice profesionální přístup a příjemné vystupování jak sestřiček, tak paní doktorky. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hledal jsem důkladné zkontrolování očí a kamarád doporučil, tuto kliniku. Byl jsem velice spokojený, vřele doporučuji. Jako velké plus vidin, že během čekání si můžete zkoušet v čekárně různé typy brýlí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla s tříletým synem. Milé sestřičky, milá paní doktorka, naprostá spokojenost. Nemám, co bych vytkla.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byli jsme v ordinaci paní doktorky poprvé i s dcerami a manželem a byli jsme velice příjemně přakvapeni. Celý personál byl velice ochotný, vstřícný a jako matka oceňuji i velice milý přístup k dětem. Jsou to opravdu profesionálové na správném místě. Samozřejmě nás překvapilo i přístrojové vybavení ordinace. Moc paní doktorce za vše děkujeme a těšíme se na další návštěvu. Maindovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i její kolektiv jsou super.
Má sedmiletá dcera se velice bála vyšetření, ale byla velmi mile překvapená přístupem paní dokrorky i sestřiček,okamžitě opadl strach a ve všem spolupracovala.
Navíc mi i dceři bylo vše srozumitelně vysvětleno,takže mohu jen doporučit.Prostě super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemné rychlé děkuji. klidný a profesionální přístup. vřele doporučuji................................................

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Měla jsem z návštěvy dobrý poci, lékařka se mi soustředěně věnovala a já jsem měla pocit, že jí jako pacient zajímám. Byla jsem spokojená.

Běžný termín

Cena není uvedená

Oct vyšetření

od 250 kč

od 250 kč

Rohovkový topograf

Cena není uvedená

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i její kolektiv jsou super.

0 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zeptejte se