MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Oční lékař

19 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

Od roku 2006 dosud pracuje na Evropské oční klinice Lexum Ostrava, kde se specializuje na problematiku makulárních chorob, zabývá se využitím digitálních zobrazovacích systémů zejména… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• M

Paní doktorka je velmi pečlivá a velmi dobrá lékařka vřele doporučuji!!! A celý personál taky. Vždy mi pomohou.

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodíme pravidelně několik let a vždy jsme byli spokojeni s přístupem jejím i ostatního personálu. Aleš

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou oční ordinace jsem byl velice spokojený. Příjemné prostředí, paní doktorka i sestry velice ochotné a navíc bez čekání. Doporučují.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice profesionální přístup a příjemné vystupování jak sestřiček, tak paní doktorky. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hledal jsem důkladné zkontrolování očí a kamarád doporučil, tuto kliniku. Byl jsem velice spokojený, vřele doporučuji. Jako velké plus vidin, že během čekání si můžete zkoušet v čekárně různé typy brýlí.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla s tříletým synem. Milé sestřičky, milá paní doktorka, naprostá spokojenost. Nemám, co bych vytkla.

• M

Byli jsme v ordinaci paní doktorky poprvé i s dcerami a manželem a byli jsme velice příjemně přakvapeni. Celý personál byl velice ochotný, vstřícný a jako matka oceňuji i velice milý přístup k dětem. Jsou to opravdu profesionálové na správném místě. Samozřejmě nás překvapilo i přístrojové vybavení ordinace. Moc paní doktorce za vše děkujeme a těšíme se na další návštěvu. Maindovi

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i její kolektiv jsou super.
    Má sedmiletá dcera se velice bála vyšetření, ale byla velmi mile překvapená přístupem paní dokrorky i sestřiček,okamžitě opadl strach a ve všem spolupracovala.
    Navíc mi i dceři bylo vše srozumitelně vysvětleno,takže mohu jen doporučit.Prostě super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemné rychlé děkuji. klidný a profesionální přístup. vřele doporučuji................................................

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Měla jsem z návštěvy dobrý poci, lékařka se mi soustředěně věnovala a já jsem měla pocit, že jí jako pacient zajímám. Byla jsem spokojená.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Od roku 2006 dosud pracuje na Evropské oční klinice Lexum Ostrava, kde se specializuje na problematiku makulárních chorob, zabývá se využitím digitálních zobrazovacích systémů zejména OCT, provádí vyšetření a kontroly po operacích katarakty, zadního segmentu a po refrakčních operacích jak laserových, tak nitroočních.
    V roce 2008 získala specializovanou způsobilost Ministerstva zdravotnictví ČR v oboru oftalmologie a v roce 2009 ji byla udělena licence České lékařské komory pro výkon soukromé lékařské praxe, funkce odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru oftalmologie.
    Od roku 2012 pracuje též v Očním a estetickém centru Vratimov, kde se kromě běžné ambulantní praxe specializuje na sítnicová onemocnění, prohlubuje své znalosti s OCT diagnostikou a působí v pozici refrakčního a kataraktového konzultanta.

• oftalmologie

Ukončené školy