Se všemi pozitivy, co tu kdo uvádí, musím plně souhlasit - milá a příjemná sestřička, paní doktorka = vynikající profík, skvěle komunikuje s dospělými, ale hlavně s dětmi (se synem jsme jeden čas dojížděli do HK, protože se něchtěl nechat ošetřit, pak jsme přešli k MUDr. Ságlové a vše bylo a je bez problémů:-)). Plná spokojenost - děkuji.

Školní 1000, Nové Město nad Metují
Stomatologická ord. MUDr. R.Mounajjeda (mapa)

Dobrý den, jelikož hledám kvalitní náhradu za současného stomatologa, našla jsem ordinaci MUDr. Ságlové. Na základě hodnocení se paní doktorka jeví jako kvalitní lékař. V případě, že má někdo zkušenosti, můžete napsat, jak se pohybují zákroky cenově? Zjistila jsem, že se jedná o soukromou ordinaci.
Děkuji

Vynikajici doktorka i sestricka - profesionalni pristup, bezbolestne osetreni, prijemne a moderni prostredi, komunikativnost . DOPORUCUJI !!

Musím říct, že paní doktorka je poklad. Vždy je velmi milá, usměvavá, bezbolestná..., ale především je to profík. Vždy vše pěkně vysvětlí, řekne, co se bude dít. Prostředí je také skvělé, ordinace je moderně vybavená. V neposlední řadě musím vychválit i sestřičku, která je také velmi milá a příjemná. Jen tak dále a spousty dalších spokojených pacientů.

Poznal jsem dost zubařů ale této stomatoložce nesahají ani po kotníky.Kdybych k ní chodil dříve,nemusel jsem mít v ústech takový polom.Prostě pět hvězdiček.

Skvělý člověk a vzdělaný stomatolog

Velice profesionálmí přístup, milá k dětem i dospělým, vše vysvětlí, na vše upozorní, poradí.

Je to nejlepší zubní lékařka u které jsem za celý svůj život byl. Již jsem v zubaře ztratil důvěru a nevěřil jsem, že mi někdo dokáže dát chrup do pořádku! Nyní již nevím co to jsou problémy se zuby!!

nejlepší

Tohle je nejlepší zubařka na světě! Už když jsme byly se ségrou malé, každý večer nám před spaním kontrolovala naše vyčištěné/nevyčištěné zoubky a když už se sem tam nějaký kaz objeví......vždycky si s ním mamka rychle poradí!

Děkuji

Skvělý člověk a vzdělaný stomatolog