Simona Ságlová, zubař Nové Město nad Metují

MUDr. Simona Ságlová

Zubař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní 1000, Nové Město nad Metují
Stomatologická ord. MUDr. R.Mounajjeda

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Dobrý den, jelikož hledám kvalitní náhradu za současného stomatologa, našla jsem ordinaci MUDr. Ságlové. Na základě hodnocení se paní doktorka jeví jako kvalitní lékař. V případě, že má někdo zkušenosti, můžete napsat, jak se pohybují zákroky cenově? Zjistila jsem, že se jedná o soukromou ordinaci.
Děkuji


D
Ověřeny pacient

Vynikajici doktorka i sestricka - profesionalni pristup, bezbolestne osetreni, prijemne a moderni prostredi, komunikativnost . DOPORUCUJI !!


P
Ověřeny pacient

Se všemi pozitivy, co tu kdo uvádí, musím plně souhlasit - milá a příjemná sestřička, paní doktorka = vynikající profík, skvěle komunikuje s dospělými, ale hlavně s dětmi (se synem jsme jeden čas dojížděli do HK, protože se něchtěl nechat ošetřit, pak jsme přešli k MUDr. Ságlové a vše bylo a je bez problémů:-)). Plná spokojenost - děkuji.


Musím říct, že paní doktorka je poklad. Vždy je velmi milá, usměvavá, bezbolestná..., ale především je to profík. Vždy vše pěkně vysvětlí, řekne, co se bude dít. Prostředí je také skvělé, ordinace je moderně vybavená. V neposlední řadě musím vychválit i sestřičku, která je také velmi milá a příjemná. Jen tak dále a spousty dalších spokojených pacientů.


Ověřeny pacient

Poznal jsem dost zubařů ale této stomatoložce nesahají ani po kotníky.Kdybych k ní chodil dříve,nemusel jsem mít v ústech takový polom.Prostě pět hvězdiček.


Skvělý člověk a vzdělaný stomatolog


Velice profesionálmí přístup, milá k dětem i dospělým, vše vysvětlí, na vše upozorní, poradí.


Je to nejlepší zubní lékařka u které jsem za celý svůj život byl. Již jsem v zubaře ztratil důvěru a nevěřil jsem, že mi někdo dokáže dát chrup do pořádku! Nyní již nevím co to jsou problémy se zuby!!


nejlepší
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


L
Ověřeny pacient

Tohle je nejlepší zubařka na světě! Už když jsme byly se ségrou malé, každý večer nám před spaním kontrolovala naše vyčištěné/nevyčištěné zoubky a když už se sem tam nějaký kaz objeví......vždycky si s ním mamka rychle poradí!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti