Zarámí 4432, Zlín
PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Běžný termín

tř. Tomáše Bati 3705, Zlín
PREDIKO, s.r.o.-Centrum pren.diagnost.

Online kalendář je pouze pro nové klienty. Stávající prosím o objednání telefonicky.

Běžný termín

Zarámí 4432, Zlín

Cena není uvedená

PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o.

U paní doktorky jsem dlouho a je vážně úžasná, snaží se vždy pomocí. Málo kdo je takový, spoustu lékařů vás ošetří s pocitem Ježíši co zase chce.. No šílené..

Paní doktorka je profesionální a velmi zodpovědná. Mohu ji jen doporučit. Moc mi pomohla. Má zájem o své pacientky a je citlivá a lidská.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je výborná, ochotná, příjemná a důkladná. Jsem s ní moc spokojená! A v čekárně jsem nečekala vůbec dlouho....vzala mě přesně na objednaný čas! Za to má moji poklonu!

K paní doktorce jsem přešla teď na začátku 3týdne při těhotenství s dvojčaty. Nemůžu si paní doktorku, ale i sestřičku vynachválit, tolik pozornosti se nám za celé mé těhotenství nedostávalo ani z poloviny. Za mě doporučuji, jak paní doktorka, tak i sestřička jsou osoby na svém místě.Předtím jsem navštěvovala kdysi věhlasnou zlínskou gynekoložku v Baťově nemocnici, která mé těhotenství naprosto zanedbala, naštěstí bez následků..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky poprvé a i přes prostředí musím jen a jen vychválit. Paní doktorka i sestřička vše pečlivě vysvětlují, jsou milé, citlivé a profesionální. Za mě doporučuju a to je můj první gynekolog žena.

K paní doktorce chodím už nějaký ten pátek,co se mě tedy nelíbí je přístup sestry,už mě připadá že je tam znamená ví než doktrorka,což se mě vůbec nelíbí!!!sestra je ochotná jen když má náladu a tu má výjmečně...paní doktorka je velice milá,vše vysvětlí jak má,jen ji tu pověz kazí sestra,bohužel...

F

Mě asi moc nepřísluší hodnotit, u paní doktorky jsem byla pouze 2x na preventivní prohlídce. Přešla jsem k ní od jiné lékařky, u které jsem nezvládala nešetrnost během vyšetření. Tady to bylo o něco lepší - zase mi chyběl větší zájem o mě jako pacientku. Ale hlavně se přidávám k níže vyjádřenému názoru naprosto nevyhovující čekárny, kde budoucí maminky nemají klid. Také dlouhé čekání i přes objednaný čas a velmi rázná sestra, která vás umravní jedna dvě - i když se třeba jen slušně snažíte objednat na preventivní prohlídku.

Paní doktorka je velmi přátelská a milá. Každá návštěva je pro mne příjemná. Nikdy jsem se zde necítila nevítaně či nepříjemně jako u předchozích dvou doktorů. Jsem maximálně spokojená a pomohla mi i k miminku.

Nedá mi to, abych nenapsala komentář na předchozí hodnocení.. Jsem právě po šestinedělí a paní doktorka i sestřička se mi věnovali takovým způsobem, že jsem se cítila nejdůležitější na světě.. nemůžu vytknout ani to nejmenší.. paní doktorka se mi vždy věnovala maximálně..jak v těhotenství tak v šestinedělí, vše co jsem potřebovala vědět zodpověděla.. a to samé sestřička, která je navíc porodní asistentkou a která je naprosto profesionální. Nikdy jsem nečekala víc jak 10 minut.. Kdykoli jsem zavolala zavolala s problémem, tak mě vzala hned nebo poradila po telefonu. Můžu péči u paní doktorky vřele doporučit..navíc má nyní v ordinaci nový 3D ultrazvuk. Jako jedna z mála posílá na vyšetření prsou, nenutí zbytečné vyšetření a zároveň je velmi pečlivá.

Myslím si, že paní doktorka je ve svém oboru velmi dobrá. Ale to vše kazí ostatní věci kolem. Jedná se hlavně o neustále přeplněnou čekárnu. Nechápu v jakých intervalech si je sestřička objednává (snad po 10 minutách)... Paní doktorka pak prohlídku dělá velmi rychle. Nevěnuje pacientům dost času na jejich otázky.
Naposledy když jsem u ní byla, mluvila tak rychle jedním dechem, že z toho byla celá červená, jak očividně nestíhala.
Nelíbí se mi, že sestra se zajímá o problémy pacientek, to má podle mě řešit doktorka. Navíc mluví tak nahlas, že o každém problému pak dobře ví, všechny čekající pacientky, jak v čekárně, tak v kabince.... Navíc ráda pacientky poučuje..
Když jsem k ní začala chodit, tak to takové nebylo, teď je to čím dál horší a mě už nebaví hodinu prosedět v nepříjemně vypadající čekárně. Nedovedu si u ní představit těhotenství, kdy bych měla plno otázek a ona by na mě neměla čas...
Už se poohlížím po novém gynekologovi.