Adresy (2)

PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o.
Zarámí 4432, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Běžný termín


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Zarámí 4432, Zlín

PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o.

Zkušenosti

O mně

Online kalendář je pouze pro nové klienty. Stávající prosím o objednání telefonicky.

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorku velmi nedoporučuji, poslala mě skoro 2x na kyretáž zbytečně a cysty na vaječnících neřešila.
Podstoupila jsem odstranění polypu z dělohy, žádný nebyl, pouze odsáli zbytky sražené krve po menstruaci.
Paní doktorce se to ale i tak nezdálo kvůli zvýšené sliznici a šla jsem do Baťovky na citlivější ultrazvuk, tam nic nenašli, ale sdělili mi cysty na vaječnících (později novým gynekologem diagnostikovana PCOs)

I tak tomu doktorka nechtěla věřit a opět mě chtěla poslat na kyretáž :))

PCOs se ani neobtěžovala řešit, dělat hormonální testy, proč mám tedy zvýšenou sliznici, což u PCOs je dost běžné. Ikdyž mi předtím urputně nasazovala antikoncepci nebo gynprodyl… Takže problémy jsem měla už předtím :)

Aby to nebylo málo tak mamka šla za rok taky na operaci kvůli polypu, nic nenašli… Změnily jsme gynekologa, nesrovnatelné.
Paní doktorku asi baví posílat zbytečně pod narkózu… než jí na to skočíte prosím běžte ať vás před zákrokem zkontroluje ještě jiný gynekolog, klidně i víc.

K
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá paní doktorka, vše do podrobna vysvětlila a při vyšetření,důsledná a hlavně opatrná. Sestřička je také velice příjemná. Mohu jen doporučit.

D
Umístění: PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o. Běžný termín

Přeji pěkný večer,

cítím potřebu se podělit o nepříjemnou zkušenost s paní Huspeninovou. Nesu si sebou zkušenost potratu po 3 měsících těhotenství, na němž nejtraumatičtější věcí nebyla zkušenost potratu samotného, ale komunikace právě s paní gynekoložkou – neúplné/lživé informace o možnosti porodit přirozeně, bez nutnosti kyretáže…

Bylo mi řečeno, že tato možnost není, načež jsem ještě téhož večera porodila přirozenou cestou – překvapená, neinformovaná o průběhu procesu, a co víc – byť teď už je to úsměvné – u kadeřníka.

Druhého dne následovala cesta na kliniku, kde jsem měla podstoupit na její předpis revizi děložní dutiny. Po sdělení lékaře, že jsem tedy již včerejšího večera porodila a není nutné revizi absolvovat, s mým plným souhlasem zavolal paní gynekoložce, aby jí se situací seznámil. Její odpověď byla, že si nepřeje, abych odešla z kliniky bez zmíněného zákroku.

Jsem stále otřesená z této zkušenosti s gynekoložkou, u které jsem samozřejmě nadále nezůstala a vyhledala si gynekoložku s níž komunikuji na úplně jiné, lidské i informativně kvalitnější úrovni. Zákrok jsem nepodstoupila a vše proběhlo přirozeně a v pořádku.

Dostalo se mi však informace, že pokud v děloze není co čistit a žena přesto podstoupí kyretáž, je velká pravděpodobnost, že se tkáň poškodí a nastanou komplikace, které mohou vést i k neplodnosti.

Způsob jednání paní Huspeninové degraduje ženu na pouhou pacientku, o které rozhoduje ta “kompetentnější” tedy paní gynekoložka.

Opravdu nedoporučuji.

Můžu jen říci, že na tom má podíl spíše štěstí, že jsem nepřišla o víru v moudrost svého těla a zážitek byl vyjma situací s gynekoložkou posilující zkušeností.


N
Umístění: PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o. Jiný

U paní doktorky jsem byla poprvé. Byla velmi příjemná a klidná. Vyšetření dělá citlivě. Již po první kontrole jsem spokojená


S
Ověřený profil

U paní doktorky jsem dlouho a je vážně úžasná, snaží se vždy pomocí. Málo kdo je takový, spoustu lékařů vás ošetří s pocitem Ježíši co zase chce.. No šílené..


Ověřený profil

Paní doktorka je profesionální a velmi zodpovědná. Mohu ji jen doporučit. Moc mi pomohla. Má zájem o své pacientky a je citlivá a lidská.


R
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je výborná, ochotná, příjemná a důkladná. Jsem s ní moc spokojená! A v čekárně jsem nečekala vůbec dlouho....vzala mě přesně na objednaný čas! Za to má moji poklonu!


A
Ověřený profil

K paní doktorce jsem přešla teď na začátku 3týdne při těhotenství s dvojčaty. Nemůžu si paní doktorku, ale i sestřičku vynachválit, tolik pozornosti se nám za celé mé těhotenství nedostávalo ani z poloviny. Za mě doporučuji, jak paní doktorka, tak i sestřička jsou osoby na svém místě.Předtím jsem navštěvovala kdysi věhlasnou zlínskou gynekoložku v Baťově nemocnici, která mé těhotenství naprosto zanedbala, naštěstí bez následků..


M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky poprvé a i přes prostředí musím jen a jen vychválit. Paní doktorka i sestřička vše pečlivě vysvětlují, jsou milé, citlivé a profesionální. Za mě doporučuju a to je můj první gynekolog žena.


J
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už nějaký ten pátek,co se mě tedy nelíbí je přístup sestry,už mě připadá že je tam znamená ví než doktrorka,což se mě vůbec nelíbí!!!sestra je ochotná jen když má náladu a tu má výjmečně...paní doktorka je velice milá,vše vysvětlí jak má,jen ji tu pověz kazí sestra,bohužel...


Došlo k chybě, zkuste to znovu