PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o.
Zarámí 4432, Zlín

Běžný termín

Zarámí 4432, Zlín

PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o.

Online kalendář je pouze pro nové klienty. Stávající prosím o objednání telefonicky.

Skvělá paní doktorka, vše do podrobna vysvětlila a při vyšetření,důsledná a hlavně opatrná. Sestřička je také velice příjemná. Mohu jen doporučit.

Umístění: PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o. Běžný termín

Přeji pěkný večer,

cítím potřebu se podělit o nepříjemnou zkušenost s paní Huspeninovou. Nesu si sebou zkušenost potratu po 3 měsících těhotenství, na němž nejtraumatičtější věcí nebyla zkušenost potratu samotného, ale komunikace právě s paní gynekoložkou – neúplné/lživé informace o možnosti porodit přirozeně, bez nutnosti kyretáže…

Bylo mi řečeno, že tato možnost není, načež jsem ještě téhož večera porodila přirozenou cestou – překvapená, neinformovaná o průběhu procesu, a co víc – byť teď už je to úsměvné – u kadeřníka.

Druhého dne následovala cesta na kliniku, kde jsem měla podstoupit na její předpis revizi děložní dutiny. Po sdělení lékaře, že jsem tedy již včerejšího večera porodila a není nutné revizi absolvovat, s mým plným souhlasem zavolal paní gynekoložce, aby jí se situací seznámil. Její odpověď byla, že si nepřeje, abych odešla z kliniky bez zmíněného zákroku.

Jsem stále otřesená z této zkušenosti s gynekoložkou, u které jsem samozřejmě nadále nezůstala a vyhledala si gynekoložku s níž komunikuji na úplně jiné, lidské i informativně kvalitnější úrovni. Zákrok jsem nepodstoupila a vše proběhlo přirozeně a v pořádku.

Dostalo se mi však informace, že pokud v děloze není co čistit a žena přesto podstoupí kyretáž, je velká pravděpodobnost, že se tkáň poškodí a nastanou komplikace, které mohou vést i k neplodnosti.

Způsob jednání paní Huspeninové degraduje ženu na pouhou pacientku, o které rozhoduje ta “kompetentnější” tedy paní gynekoložka.

Opravdu nedoporučuji.

Můžu jen říci, že na tom má podíl spíše štěstí, že jsem nepřišla o víru v moudrost svého těla a zážitek byl vyjma situací s gynekoložkou posilující zkušeností.

Umístění: PORADNA PRO PÉČI O MATKU A DÍTĚ ZLÍN, s.r.o. Jiný

U paní doktorky jsem byla poprvé. Byla velmi příjemná a klidná. Vyšetření dělá citlivě. Již po první kontrole jsem spokojená

U paní doktorky jsem dlouho a je vážně úžasná, snaží se vždy pomocí. Málo kdo je takový, spoustu lékařů vás ošetří s pocitem Ježíši co zase chce.. No šílené..

Paní doktorka je profesionální a velmi zodpovědná. Mohu ji jen doporučit. Moc mi pomohla. Má zájem o své pacientky a je citlivá a lidská.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je výborná, ochotná, příjemná a důkladná. Jsem s ní moc spokojená! A v čekárně jsem nečekala vůbec dlouho....vzala mě přesně na objednaný čas! Za to má moji poklonu!

K paní doktorce jsem přešla teď na začátku 3týdne při těhotenství s dvojčaty. Nemůžu si paní doktorku, ale i sestřičku vynachválit, tolik pozornosti se nám za celé mé těhotenství nedostávalo ani z poloviny. Za mě doporučuji, jak paní doktorka, tak i sestřička jsou osoby na svém místě.Předtím jsem navštěvovala kdysi věhlasnou zlínskou gynekoložku v Baťově nemocnici, která mé těhotenství naprosto zanedbala, naštěstí bez následků..

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky poprvé a i přes prostředí musím jen a jen vychválit. Paní doktorka i sestřička vše pečlivě vysvětlují, jsou milé, citlivé a profesionální. Za mě doporučuju a to je můj první gynekolog žena.

K paní doktorce chodím už nějaký ten pátek,co se mě tedy nelíbí je přístup sestry,už mě připadá že je tam znamená ví než doktrorka,což se mě vůbec nelíbí!!!sestra je ochotná jen když má náladu a tu má výjmečně...paní doktorka je velice milá,vše vysvětlí jak má,jen ji tu pověz kazí sestra,bohužel...

Mě asi moc nepřísluší hodnotit, u paní doktorky jsem byla pouze 2x na preventivní prohlídce. Přešla jsem k ní od jiné lékařky, u které jsem nezvládala nešetrnost během vyšetření. Tady to bylo o něco lepší - zase mi chyběl větší zájem o mě jako pacientku. Ale hlavně se přidávám k níže vyjádřenému názoru naprosto nevyhovující čekárny, kde budoucí maminky nemají klid. Také dlouhé čekání i přes objednaný čas a velmi rázná sestra, která vás umravní jedna dvě - i když se třeba jen slušně snažíte objednat na preventivní prohlídku.