Silvie Kovářová, zubař Zruč-Senec

MUDr. Silvie Kovářová

Zubař

Lesní 139, Zruč-Senec
Zubní ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Paní doktorku i sestřičku mám moc ráda, jsou veselé a přívětivé.Paní doktorka je pečlivá a v její péči se cítím dobře.

Paní doktorka je suprová,pracuje bezbolestně,velmi pečlivě a rychle,takže se nemusí vysedávat hodiny v čekárně jako jinde.Je příjemná a milá.VŘELE DOPORUČUJI.Už nechci jiného zubaře!!!

ja jsem s pani doktorkou moc spokojena,,,,chodím tam i s dcerkou a manžel

F

Paní doktorka je velmi pečlivá, zodpovědná, neustále se vzdělává a investuje do rozvoje ordinace: kupuje nejlepší a nejmodernější vybavení (doporučuji všimnout si např. rentgenu atd.). Navíc je vstřícná a příjemná.

Na paní zubařku Kovářovou si nemůžu stěžovat. Opakovaně odcházím bez kazů a nemám nejmenší problém, vždy dokáže poradit. Je milá, sympatická a hlavně jsem se přestala zubaře bát. Za to ji děkuji.

Jsem s MUDr. Kovářovou velmi spokojen, ačkoliv není mou ošetřující zubní lékařkou. Pouze pracuje v obci, kde bydlím a v minulosti jsem byl nucen vyhledat nejbližší pomoc, ohledně silné bolesti po extrakci. Ačkoliv bylo po pracovní době tak se ujala a pomohla mi. Nemusel jsem tedy cestovat do Plzně a bolest si parádně vychutnat. Mé děti jsem k ní už přehlásil a jsou s ní velmi spokojeni, syn přestal mít strach ze zubaře a já až mi moje paní doktorka v Plzni odejde do důchodu se půjdu zaregistrovat .., hádejte kam? Vřele doporučuji.

jsem s paní zubařkou velmi spokojena k nám je vždy velmi milá...

Tahle pani doktorka mně naučila nebát se zubaře, hodná, milá ,simpatická a dle mého názoru po odborní stránce specialista na úrovni. Nebojí se investovat do zařízení a vzdělání .Je první, kdě se těším na návštěvu.

Paní doktorka je milá, nemá dlouhé objednací doby a s její prací jsem spokojená.