Praktické lékařství pro děti a dorost
Stankovského 1643, Čelákovice

Bohužel nemohu paní doktorku příliš pochválit. Jak už někdo psal, vhodná především ke zdravým dětem. S běžnými virozami už k ní prakticky nemusím chodit, většinou doporučí volně prodejné léky (pořád ty samé) "zaplácne" problém a považuje za vyřízeno. Když je nález na průduškách, dá antibiotika, většinou se nedělá žádný výtěr na specifikaci antibiotik... Takže takhle už dcera dostala antibiotika, který jí vůbec nezabraly, což znamenalo, že za týden dostala druhý! Ale tohle už u svého dítěte nedopustím. ČLověk musí být VELMi informovaný u této doktorky, aby po ní požadoval, co potřebuje. V tom je zas velmi ochotná - pokud potřebujete doporučení kamkoli, napíše ho. Pokud chci recept na léky pro příště - není problém. Je sice velmi milá a příjemná i na děti, ale bohužel mám vážné pochyby o jeji profesionální zdatnosti. Dcera trpěla 2 roky na bolesti břicha, obešli jsme všechny možné doktory (sono, alergo, homeo) než mě napadlo vyžádat si doporučení na gastro - a tam problém konečně vyřešili. Ale proč to naší doktorku nenapadlo hned??

nejlepší doktorká co znám....

K paní doktorce jsem přešla s mým broučkem od jiné paní doktorky.A jsem za to velice ráda!!!Paní doktorka nás nikdy neodbyde,vždy poradí a pomůže.Nikdy se netváří,že bych ji obtěžovala,což se u jiných doktorů bohužel stává.Je vždy milá,usměvavá a chápavá.Jsem ji vděčná za její péči o mého synka.Nikdy bych ji neměnila.A sestřičky jsou taky skvělé.Patří jim velký dík všem za jejich trpělivost a ochotu.Přeji jim jak v pracovním,tak v soukromém životě jen to nejlepší.

Ochotná, trpělivá a pěčlivá

Paní doktorka je fajn.

Paní doktarka paurová je ta nejlepší doktorka vždy pomůže poradi je super..doporučuji!!!

mam ji rada je super

Ja jsem s pani doktorkou moc spokojena.Ma vztah k detem a nezachazi s nima jak s kusem brambory a o moji dceru se stara dobre. Malokdy muzete zavolat lekari a ten vam ochotne poradi.

Jsem s paní doktorkou spokojená.O moje dvě dcery pečuje dobře,je příjemná, ochotná,milá.Vždy dobře poradí.

=)