Ordinace PL pro dospělé
č.d. 69, Loděnice

Není upovídaná, ale vždy mi pomohla. Jediné mínus je sestra, které se nemůžete před vstupem vyhnout.

Vždy si myslí že si nemoc vymýšlím a pořádně mě neprohlídne.Když jsem potřeboval injekci na záda (nemohl jsem se ani hnout od bolesti)musela mi přítelkyne zajít koupit injekce za své peníze já čekal v ordinaci až dorazí.Vůbec mi je neproplatila a zbytek injekcií si nechala.Pak se jednou stalo že si nevšimla můj zánět průdušek protože pospíchala a nevyšetřila mě ani neposlechla jak dýcham.Hned mi dala neschopenku na tyden spolu s ukončením neschopenky ani jsem neměl přijít na kontrolu.O pár měsícu jsem byl na plicním a zhrozená doktorka mi řekla že mám nedoléčený zánět průdušek z čeho mohla vzniknout tuberkuloza a že je to hodně nebezpečný a špatný a ptala se který kretén mne léčil že mě nechal v tak hroznom stave a co jsem užíval.Měl jsem pouze nějaký sprej do krku.

Profesionální přístup. Vždy mi pomohla, nedám na ni dopustit.
Není sice zrovna z těch doktorů, kteří se s Vámi vybavují hodinu, ale rozhodně pomůže.
Neměnil bych.

Náladová.
O vyšetření si musíte říct.
Vaši aktivitu v léčbě hodnotí jako zbytečnost.
Sestřička děs a hrůza.

C

Hrůza, musela jsem utéct.

Paní doktorka je naprosto v pohodě.