Mgr.

Šárka Kohoutková

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

2 názory +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 157 návštěv profilu během posledních 30 dní

www.dusevnidilna.cz Pokud se chcete objednat na rodinné nebo párové sezení, případně byste se chtěli zkusit domluvit na jiný čas než nabízí objednávací kalendář (zvláště v Tišnově,… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

Diky psychoterapii u Šárky Kohoutkové ziju. (bez nadsazky)
    Vzdy me posloucha a pomaha mi videt/slyset veci ktere sama nevidim. Pomohla mi lepe chapat co se mi vlastne stalo a kdo jsem.
    Po letech si znovu uzivam zivota!
    Hodiny terapie mi jsou inspiraci, motivaci a podporou ktera byla v urcite fazi jedinna.
    Jiz dva roky jsem se predevsim diky ni nedotkla hracich automatu a zvladam/ucim se zvladat zivot s generalizovanou uzkostnou poruchou. Dodava mi odvahu i motivaci coz zvysuje moje zaslapane sebevedomi. Pomohla mi rvat se s krutou realitou, zmenami, ztratami, smrti, bolesti a nejtezsi fazi meho zivota doposud. Zacinam byt zase sama sebou. Plne ji duveruji a jsem velmi rada ze se na sezenich i zasmejeme.
    Jsem vdecna za to ze mohu chodit zrovna k ni.

• A
    Umístění: Psychologické poradenství a psychoterapie - Mgr. Šárka Kohoutková

Vnímám to jako výsadu,že mohu chodit na psychoterapii k Šárce Kohoutkové.Je to 2 a půl roku,co jsem vyhledala její pomoc v zoufalé situaci, kdy jsem byla zničená osobnost ze života s manželem alkoholikem a narkomanem.Prošly jsme spolu velmi těžkým životním obdobím.S její pomocí poznávám, kdo vlastně jsem, že mám hodnotu a důstojnost, že nemusím být oběť okolností, ale mohu držet svůj život ve vlastních rukou. Učím se prožívat své emoce a vyrovnávat se s bolestí. Šárka je profesionálka se srdcem na správném místě. Nemám slov, abych vyjádřila vděčnost za její pomoc.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• www.dusevnidilna.cz
    Pokud se chcete objednat na rodinné nebo párové sezení, případně byste se chtěli zkusit domluvit na jiný čas než nabízí objednávací kalendář (zvláště v Tišnově, Jamnémú, ozvěte se, domluvíme se individuálně.

Jmenuji se Šárka Kohoutková. Profesí jsem psycholožka a psychoterapeutka. Kromě studia psychologie, sociální práce a genderových studií na vysoké škole jsem absolvovala psychoterapeutický výcvik v satiterapii, výcvik v krizové intervenci, vzdělávání v kolaborativní praxi Možnosti dialogu a řadu dalších kurzů. Snažím se neustále vzdělávat a pracovat na sobě tak, abych Vám mohla pomoci na Vaši cestě. Aktuálně absolvuji postgraduální výcvik v gestalt terapii. Od roku 2011 pracuji v ambulantním programu Společnosti Podané ruce v Brně jako psycholožka a terapeutka. Stejně dlouho se věnuji i různým formám internetového poradenství. Pokud Vás zajímá podrobnější přehled mého vzdělávání a praxe, můžete si prohlédnout můj profesní životopis mém účtu na LinkedIn.

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita, Fakulta sociálních studií, obor Psychologie (2011)

Publikace

• Licehammerová, Š. (2016). Online hazardní hraní. In: L. Blinka (ed.) Online závislosti. Praha: Grada
  • Licehammerová, Š. (2015). Live online betting – The answer to every gambler’s wish In Lorentz, P. et al. (Eds.), Living in the Digital Age: Self-Presentation, Networking, Playing and Participating in Politics. Brno: Masaryk University Press.
  • Licehammerová, Š. (2015). Problematika gamblingu: Metasyntéza kvalitativních výzkumů z roku 1998 – 2015. Adiktologie, 15(2), 138-149.
  • Licehammerová, Š. (2015). Práce s problémovými hazardními hráči. Sociální práce/Sociálna práca (prakticko-publicistická část čísla 5/2015) [online]. Brno: ASVSP. Dostupné z: http://www.socialniprace.cz/zpravy.php?oblast=3&cl...
  • Mravčík, V., Černý, J., Leštinová, Z., Chomynová, P., Grohmannová, K., Licehammerová, Š., Ziegler, A., Kocarevová, V. (2014). Hazardní hraní v České republice a jeho dopady. Praha: Úřad vlády České republiky.
  • Mravčík, V., Černý, J., Roznerová, T., Licehammerová, Š., Tion Leštinová, Z. (2015). Charakteristiky léčených problémových hráčů v ČR: průřezová dotazníková studie. Adiktologie, 15(4), 320–333.
  • Ejova, A., Licehammerová, Š. & col. (2015). The Risks of Online Gambling for Younger Males: Insights from Czech National Surveys. In Lorentz, P. et al. (Eds.), Living in the Digital Age: Self-Presentation, Networking, Playing and Participating in Politics. Brno: Masaryk University Press
  • Licehammerová, Š., Klášterecký, T. & Nohýnková, A. (2014). Metodika práce s patologickými hráči: Brněnská zkušenost. Brno: Společnost Podané ruce. Dostupné na: http://gambling.podaneruce.cz/data/public/Metodika...

Znalost jazyků

• angličtina