MUDr.

Šárka Kalašová

Gynekolog

98 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 42 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity. Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou péči?… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Dotazy od pacientů (20)

Zkušenosti a dovednosti

• Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
    Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou péči? Pak neváhejte navštívit gynekologickou ambulanci MUDr. Šárky Kalašové v Plzni 3.

MUDr. Šárka Kalašová provozuje privátní gynekologickou ordinaci.

Nově se v naší gynekologické ordinaci nachází vyšetřovací křeslo s automatickým polohovacím pojezdem. (viz fotografie)

Možnost objednání na čísle + v ordinačních hodinách od 7,30 h, vyzvednutí receptu je možné po celou ordinační dobu.

Po telefonickém objednání jste pomocí našeho přístrojového vybavení vyšetřena do 1 - 2 týdnů, při akutních potížích ještě téhož dne.

Pokud máte zájem o kvalitní a preventivní gynekologickou péči, pak nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás.

Stále přijímáme nové pacientky.
    ---
    Gynekologická ambulance MUDr. Kalašové z Plzně spolupracuje s těmito zdravotními pojišťovnami:
    VZP 111, 333
    Ministerstva vnitra 211
    Česká průmyslová ZP 205
    Vojenská 201
    OZP - bank a poj. 207
    Metal-Aliance (dříve 217, nyní sloučena s 205)

• gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

• D

Nejhorší doktorka u které jsem byla! Přišla jsem tam stim ze mám problém že mě pálí dolejsek 4 jsem tak byla se stejným problémem ani na mě nekoukal a napsala mi mastičku a poslala me domů. Je to už 2mesice a pořád se z toho léčím!!!! A to jsem v 6 měsíci těhotenství!

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka KalašováSlužby: Běžný termín

Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile, profesionálně, nabízí nadstandartní služby a vstřícný přístup. Děkuji. Mgr. VALINOVÁ

• X
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi hodná k novým pacientkám, které jdou poprvé na gyn. prohlíhku. Vše ochotmě vysvětlí. Rozhodně doporučuji!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, k pani doktorce chodim ráda. Dojizdim cca 50 km a stoji to za to. Je milá,ochotná a hlavně pecliva.

• P

Paní doktorka,
    byla ochotná a kultivovaná. Návštěva obsahovala hodnotné informace,
    děkuji byla jsem spokojená.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka KalašováSlužby: Roční kontrola

K paní doktorce chodím už 20 let, nikdy jsem neměla důvod přejít k jinému lékaři. Já jsem naprosto spokojená a doporučuji.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím 15let a nikdy nebyl žádný problém. Milá, příjemná, ochotná, stejně tak sestřičky.

• Š
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je odborník na správném místě. S tak skvělým a odborným přístupem jsem se nikde jinde nesetkala. Paní doktorka nic nezanedbá, vždy vše vysvětlí, vždy vyšetří a plně se Vám věnuje. To vše ještě dovrší úsměvem na tváři a to už se jen tak nevidí. A skvělé sestřičky jsou vizitky skvělé paní doktorky.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je moc milá a hodná.
    Nemám s ní nejmenší problém. Mám dvouměsíčního chlapečka a moc mi vždy pomohla. A sestřičky jsou zlaté.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktrorka je velmi příjemná, milá, ochotná. Vždy vše vysvětlí a poradí. Mám k ní velkou důvěru.