MUDr.

Gynekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 48 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity. Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou péči?… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den, paní doktorko. Ještě jsem zatím nebyla na návštěvě u gynekologa(jelikož jsem nedávno měla 15.narozeniny) ale plánuji tam v nejbližší době jít. Všimla jsem si něčeho neobvyklého; krvácím i mimo menstruační cyklus a není to jako mentruace. Bojím se, že je to HPV vir(podle toho co jsem našla… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Šárka Kalašová

Dobrý den, příčin může být několik, určitě navštivte svého gynekologa.
    Zdraví MUDr. Kalašová

• Dobrý den,
    jsem těhotná cca měsíc. Zažívám extrémní "ranní" nevolnosti (tj. zvracím někdy až 10x v průběhu celého dne, ale ráno je to nejhorší. Dále trpím nechutenstvím. Já jsem sice nikdy moc nejedla, ale posledních 14 dní jsem na mandarinkách, salátové okurce a půlce chleba. Hlad mám… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den, zkuste homeopatika, Sepii, nebo Cocculinum,
    Mají v lékárně U nádraží. Pokud hubnete pak na infuze do nemocnice.
    Zdraví MUDr. Kalašová

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
    Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou péči? Pak neváhejte navštívit gynekologickou ambulanci MUDr. Šárky Kalašové v Plzni 3.

MUDr. Šárka Kalašová provozuje privátní gynekologickou ordinaci.

Nově se v naší gynekologické ordinaci nachází vyšetřovací křeslo s automatickým polohovacím pojezdem. (viz fotografie)

Možnost objednání na čísle + v ordinačních hodinách od 7,30 h, vyzvednutí receptu je možné po celou ordinační dobu.

Po telefonickém objednání jste pomocí našeho přístrojového vybavení vyšetřena do 1 - 2 týdnů, při akutních potížích ještě téhož dne.

Pokud máte zájem o kvalitní a preventivní gynekologickou péči, pak nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás.

Stále přijímáme nové pacientky.
    ---
    Gynekologická ambulance MUDr. Kalašové z Plzně spolupracuje s těmito zdravotními pojišťovnami:
    VZP 111, 333
    Ministerstva vnitra 211
    Česká průmyslová ZP 205
    Vojenská 201
    OZP - bank a poj. 207
    Metal-Aliance (dříve 217, nyní sloučena s 205)

• gynekologie a porodnictví

Nemoci

• rakovina děložního hrdla
  • bolesti v těhotenství

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka KalašováSlužby: Běžný termín

Velmi hodná k novým pacientkám, které jdou poprvé na gyn. prohlíhku. Vše ochotmě vysvětlí. Rozhodně doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, k pani doktorce chodim ráda. Dojizdim cca 50 km a stoji to za to. Je milá,ochotná a hlavně pecliva.

Paní doktorka,
    byla ochotná a kultivovaná. Návštěva obsahovala hodnotné informace,
    děkuji byla jsem spokojená.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka KalašováSlužby: Roční kontrola

K paní doktorce chodím už 20 let, nikdy jsem neměla důvod přejít k jinému lékaři. Já jsem naprosto spokojená a doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím 15let a nikdy nebyl žádný problém. Milá, příjemná, ochotná, stejně tak sestřičky.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je odborník na správném místě. S tak skvělým a odborným přístupem jsem se nikde jinde nesetkala. Paní doktorka nic nezanedbá, vždy vše vysvětlí, vždy vyšetří a plně se Vám věnuje. To vše ještě dovrší úsměvem na tváři a to už se jen tak nevidí. A skvělé sestřičky jsou vizitky skvělé paní doktorky.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je moc milá a hodná.
    Nemám s ní nejmenší problém. Mám dvouměsíčního chlapečka a moc mi vždy pomohla. A sestřičky jsou zlaté.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktrorka je velmi příjemná, milá, ochotná. Vždy vše vysvětlí a poradí. Mám k ní velkou důvěru.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím ráda. Je lidská a příjemná, vše mi ochotně vysvětlí. Děkuji jí za péči.
    Klára Mrázková

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím už 25 let. Nikdy mě neodmítla , vždy pomohla. Je to profesionál na svém místě.