MUDr.

Šárka Kalašová

verifiedCreated with Sketch.

103 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 47 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity. Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou péči?… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím už 18 let a jsem velmi spokojená, a neměnila bych. Je milá a vstřícná a vždy dobře poradí

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka KalašováSlužby: Běžný termín

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Její citlivý přístup, profesionalita a klidné jednání mi vyhovují. Také sestřičky jsou velmi milé.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je erudovaná, empatická, pečlivá, chováním nedostižná. Chodím k ní léta, od začátku její praxe a za celou dobu mohu jen chválit a doporučit. V současnosti je její zařízení v příjemném prostředí na špičkové úrovni. Vždy poradí, doporučí, jedním slovem skvělý lékař na svém místě. Krejsová Plzeň

• Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka KalašováSlužby: gynekologické vyšetření

Velmi milá paní lékařka která mi navrhla řešení dlouhodobého problému, který do té doby jiná lékařka neřešila. Vše dopadlo velmi dobře.
    Ordinaci navštěvuji od té doby pravidelně a jsem velmi spokojená, čekání není dlouhé a sestřičky jsou velmi příjemné.

• M

Jako vždy milá návštěva. Děkuji. K paní doktorce docházím více než 20 let, vždy je příjemná. Největší radost mám z "nových" dveří mezi ordinací a sesternou :-D

• D

Nejhorší doktorka u které jsem byla! Přišla jsem tam stim ze mám problém že mě pálí dolejsek 4 jsem tak byla se stejným problémem ani na mě nekoukal a napsala mi mastičku a poslala me domů. Je to už 2mesice a pořád se z toho léčím!!!! A to jsem v 6 měsíci těhotenství!

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva u p. doktorky byla bez čekání, příjemná, rychlá. Paní doktorka se chová velmi mile, profesionálně, nabízí nadstandartní služby a vstřícný přístup. Děkuji. Mgr. VALINOVÁ

• X
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi hodná k novým pacientkám, které jdou poprvé na gyn. prohlíhku. Vše ochotmě vysvětlí. Rozhodně doporučuji!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, k pani doktorce chodim ráda. Dojizdim cca 50 km a stoji to za to. Je milá,ochotná a hlavně pecliva.

• P

Paní doktorka,
    byla ochotná a kultivovaná. Návštěva obsahovala hodnotné informace,
    děkuji byla jsem spokojená.

Dotazy od pacientů (20)

Zkušenosti a dovednosti

• Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
    Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou péči? Pak neváhejte navštívit gynekologickou ambulanci MUDr. Šárky Kalašové v Plzni 3.

MUDr. Šárka Kalašová provozuje privátní gynekologickou ordinaci.

Nově se v naší gynekologické ordinaci nachází vyšetřovací křeslo s automatickým polohovacím pojezdem. (viz fotografie)

Možnost objednání na čísle + v ordinačních hodinách od 7,30 h, vyzvednutí receptu je možné po celou ordinační dobu.

Po telefonickém objednání jste pomocí našeho přístrojového vybavení vyšetřena do 1 - 2 týdnů, při akutních potížích ještě téhož dne.

Pokud máte zájem o kvalitní a preventivní gynekologickou péči, pak nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás.

Stále přijímáme nové pacientky.
    ---
    Gynekologická ambulance MUDr. Kalašové z Plzně spolupracuje s těmito zdravotními pojišťovnami:
    VZP 111, 333
    Ministerstva vnitra 211
    Česká průmyslová ZP 205
    Vojenská 201
    OZP - bank a poj. 207
    Metal-Aliance (dříve 217, nyní sloučena s 205)

• gynekologie a porodnictví

Nejblížší termíny: