MUDr.

Gynekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 56 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
<strong>Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobry den 3.1 jsem měla necheraneny styk a přítel se udělal do mna 6.1 sem dostala menstruaci a 8.1 jsem ji skoncila 1 den menstruace mě strasne bolelo v podbřišku a ostatně 2 dny nic mě nebolelo a od kdy jsem skoncila menstruaci tak od tehdy mě byly v podbřišku jak ked mam dostat menstruaci a prsa mam… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Šárka Kalašová

Dobrý den, nejsem vědma, zajděte si ke svému gynekologovi.
    S pozdravem MUDr. Kalašová

• Tehotenstvi a pn

Dobry den pani doktorka. Chci ze zeptat jak to funguje s pn v tehotenstvi. Koncim 5.mesiac tehotenstva a pracujem vo fabrike. Pn mi odporučil celozavodny lekar no moja doktorka ma nechce stale vypsat ze to musi praktická. A praktická mi rekla ze to musi gynda. Chtela bych ji zmenit. Dokážete mi poradit? Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Šárka Kalašová

Dobrý den, neschopnost mohou vypsat obě lékařky, pokud uznají za vhodné.
    Zdraví MUDr. Kalašová

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Do odvolání nepřijímáme nové pacientky pro nedostatek kapacity.
    Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou péči? Pak neváhejte navštívit gynekologickou ambulanci MUDr. Šárky Kalašové v Plzni 3.

MUDr. Šárka Kalašová provozuje privátní gynekologickou ordinaci.

Nově se v naší gynekologické ordinaci nachází vyšetřovací křeslo s automatickým polohovacím pojezdem. (viz fotografie)

Možnost objednání na čísle + v ordinačních hodinách od 7,30 h, vyzvednutí receptu je možné po celou ordinační dobu.

Po telefonickém objednání jste pomocí našeho přístrojového vybavení vyšetřena do 1 - 2 týdnů, při akutních potížích ještě téhož dne.

Pokud máte zájem o kvalitní a preventivní gynekologickou péči, pak nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás.

Stále přijímáme nové pacientky.
    ---
    Gynekologická ambulance MUDr. Kalašové z Plzně spolupracuje s těmito zdravotními pojišťovnami:
    VZP 111, 333
    Ministerstva vnitra 211
    Česká průmyslová ZP 205
    Vojenská 201
    OZP - bank a poj. 207
    Metal-Aliance (dříve 217, nyní sloučena s 205)

• gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka KalašováSlužby: Roční kontrola

K paní doktorce chodím už 20 let, nikdy jsem neměla důvod přejít k jinému lékaři. Já jsem naprosto spokojená a doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: GYNESAKAL s.r.o. - privátní gynekologická ordinace, MUDr. Šárka KalašováSlužby: Běžný termín

K paní doktorce chodím 15let a nikdy nebyl žádný problém. Milá, příjemná, ochotná, stejně tak sestřičky.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je odborník na správném místě. S tak skvělým a odborným přístupem jsem se nikde jinde nesetkala. Paní doktorka nic nezanedbá, vždy vše vysvětlí, vždy vyšetří a plně se Vám věnuje. To vše ještě dovrší úsměvem na tváři a to už se jen tak nevidí. A skvělé sestřičky jsou vizitky skvělé paní doktorky.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je moc milá a hodná.
    Nemám s ní nejmenší problém. Mám dvouměsíčního chlapečka a moc mi vždy pomohla. A sestřičky jsou zlaté.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktrorka je velmi příjemná, milá, ochotná. Vždy vše vysvětlí a poradí. Mám k ní velkou důvěru.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím ráda. Je lidská a příjemná, vše mi ochotně vysvětlí. Děkuji jí za péči.
    Klára Mrázková

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím už 25 let. Nikdy mě neodmítla , vždy pomohla. Je to profesionál na svém místě.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím rovněž dlouhou dobu, víc, jak 20 let. Po všech stránkách profesionálka (lidská i profesní). Neměnila bych!!!
    Marie Berkovcová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce jsem chodila už na železniční poliklinice, takže je to opravdu hodně dlouho a určitě bych neměnila. Je vždy milá a ochotná pomoci. Sestřičky jsou také moc příjemné.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den všem ,super paní doktorka ,milá ,ochotná ,vše vysvětlí a informuje o všem.Jsem ráda že k ní chodím jinou dr.bych nechtěla.Sestřičkám taky patří pochvala ,jsou přívětivé a čekací doba u nich uteče co by dup.Děkuji.

Nejblížší termíny:

další dny