MUDr. Šárka Horychová

Pediatr Více

Karlovy Vary 1 adresa

10 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Železniční 1, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Úžasný přístup a profesionalita pani doktorky a sestričky ve všem a vždy.

L
Ověřený profil

Chodila jsem k ní odmalička, úžasná paní doktorka s milou sestřičkou. Škoda, že jsem musela přestoupit k lékařce pro dospělé, kdyby to šlo, klidně bych tu zůstala.

Ověřený profil

Nejlepší Dr.
Vůbec se mi od ní nechtělo!
Výborná lékařka ~


Od prvního dne jsme velmi spokojení. Po všech stránkách. Ochota, kvalifikovanost, vstřícnost.Doporučuji všem, neznám lepšího pediatra. Sestrička ochotná, šikovná a k dětem milá a hodná.


nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala! Je prostě supr.


Ověřený profil

nejúžasnější pediatrička kterou znám....paní doktorka když to porovnám s mou doktorkou když jsem byla mladá tak je velmi komunikativní moje dcera jí přímo zbožňuje:-) vše vstřícně vysvětlí tak že to laik pochopí, nabídne mi více způsobů léčby a doporučí tu nejlepší.Sestřička je velmi milá též komunikativní úkony, které má na starosti jako je odběr krve atd. jsou prováděny tak jemně že moje dcera ani o ničem kolikrát neví :-) nádherné prostředí čekárny i ordinace nově zařízené no prostě radost tam chodit :-) NEMĚNILA BYCH ZA NIC! děkuji za to že tu jste jak už tu bylo zmíněno anděl v bílém :-)A.Kobylková


J
Ověřený profil

Od doby, kdy jsem děti u paní doktorky zaregistrovala, jsem nikdy neuvažovala o změně lékaře. Vstřícná, milá, se skvělým přístupem k dětem.Můžu jenom doporučit.


M

Výborná lékařka se skvělým přístupem k dětem a i k maminkám,vše vysvětlí,nespěchá,věnuje se pacientům,tak to má vypadat!Doporučuji všem!


Vstřícná, milá lékařka, ochotně vysvětluje a nabízí volbu řešení. Prostředí i sestřička na super úrovni, jsme moc spokojeni. K dětem je neuvěřitelně přívětivá.


H

nezlatější doktorka pod sluncem, jsem jí vděčná za moc věcí, přestože už jsem musela přejít k dospěláckému doktorovi, vždycky se na ní můžu s čímkoli obrátit a ona mi pomůže, mám jí moc ráda a nikdy na ní nezapomenu, je to anděl v bílém ...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti