MUDr. Šárka Horychová

Pediatr Více

Karlovy Vary 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Železniční 1, Karlovy Vary

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Úžasný přístup a profesionalita pani doktorky a sestričky ve všem a vždy.

Chodila jsem k ní odmalička, úžasná paní doktorka s milou sestřičkou. Škoda, že jsem musela přestoupit k lékařce pro dospělé, kdyby to šlo, klidně bych tu zůstala.

Nejlepší Dr.
Vůbec se mi od ní nechtělo!
Výborná lékařka ~

Od prvního dne jsme velmi spokojení. Po všech stránkách. Ochota, kvalifikovanost, vstřícnost.Doporučuji všem, neznám lepšího pediatra. Sestrička ochotná, šikovná a k dětem milá a hodná.

nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala! Je prostě supr.

nejúžasnější pediatrička kterou znám....paní doktorka když to porovnám s mou doktorkou když jsem byla mladá tak je velmi komunikativní moje dcera jí přímo zbožňuje:-) vše vstřícně vysvětlí tak že to laik pochopí, nabídne mi více způsobů léčby a doporučí tu nejlepší.Sestřička je velmi milá též komunikativní úkony, které má na starosti jako je odběr krve atd. jsou prováděny tak jemně že moje dcera ani o ničem kolikrát neví :-) nádherné prostředí čekárny i ordinace nově zařízené no prostě radost tam chodit :-) NEMĚNILA BYCH ZA NIC! děkuji za to že tu jste jak už tu bylo zmíněno anděl v bílém :-)A.Kobylková

Od doby, kdy jsem děti u paní doktorky zaregistrovala, jsem nikdy neuvažovala o změně lékaře. Vstřícná, milá, se skvělým přístupem k dětem.Můžu jenom doporučit.

Výborná lékařka se skvělým přístupem k dětem a i k maminkám,vše vysvětlí,nespěchá,věnuje se pacientům,tak to má vypadat!Doporučuji všem!

Vstřícná, milá lékařka, ochotně vysvětluje a nabízí volbu řešení. Prostředí i sestřička na super úrovni, jsme moc spokojeni. K dětem je neuvěřitelně přívětivá.

nezlatější doktorka pod sluncem, jsem jí vděčná za moc věcí, přestože už jsem musela přejít k dospěláckému doktorovi, vždycky se na ní můžu s čímkoli obrátit a ona mi pomůže, mám jí moc ráda a nikdy na ní nezapomenu, je to anděl v bílém ...