Sabina Matušková, oční lékař Pardubice

Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Běžný termín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Lékařka Oční kliniky OFTEX a Očního centra Ústí nad Orlicí, specializuji se na refrakční chirurgii, plastické operace a cévní onemocnění sítnice. Jsem...

• Refrakční chirurgie

Operace sítnice

od 14 000 kč

Vyšetření zraku

Oftex s.r.o.

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

132 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už kolem týdne mě trápí něco, co vypadá jako ekzém v oblasti oka. Pupínky připomínají akné či ekzém, místa jsou zarudlá a pupínky přímo u horního víčka nepříjemně svědí.
    Před několika dny jsem měla oči zespod zarudlé, myslela jsem si, že se jedná o zánět, koupila jsem kapky a zarudnutí po asi týdnu vymizelo. Teď se ale objevilo toto - jen na jednom oku. Co to může být? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, určitě se objednejte na oční, toto se na dálku těžko řeší.

MUDr. Sabina Matušková

• Dobrý den,již 2 měsíce mám nonstop tenzní bolesti hlavy. V 2 týdnu od začátku bolesti jsem byl na očním,jestli není bolest od očí (léčím se s vysokým nitroočním tlakem už 3 roky,kapu si každý večer kapky do očí). Doktorka provedla standartní oční vyšetření včetně změření nitroočního tlaku. Řekla,že je v pořádku. Doktoři zatím nanašli příčinu bolesti hlavy.
    Je teoreticky možné,že v době kdy jsem byl na očním,tak tlak zrovna klesl? Nevybavuji si již intenzitu bolesti hlavy v době měření.

Dobrý den, kdybyste měl vysoký nitrooční tlak, pravděpodobně by se na to při vyšetření přišlo. Spíš bych se zaměřila na to, zda nemáte skrytou dioptrickou vadu nebo počínající vetchozrakost - nadměrná potřeba zaostřovat pak může vést k úporným bolestem hlavy.

• Refrakční chirurgie
  • Plastické operace