Oftex s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 6 Více

Operace sítnice (od 14 000 kč)

Vyšetření zraku

Operace rohovky + 1 Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Oftex s.r.o. (mapa)

Běžný termín

Lékařka Oční kliniky OFTEX a Očního centra Ústí nad Orlicí, specializuji se na refrakční chirurgii, plastické operace a cévní onemocnění sítnice. Jsem...

• refrakční chirurgie
  • plastické operace
  • cévní onemocnění sítnice

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

Operace sítnice

od 14 000 kč

od 14 000 kč

Vyšetření zraku

Operace rohovky

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí

Cena není uvedená

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

64 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den máme 4 měsíčního vnuka stále má žlutozeleny hnis v očích vybíráme mu to borovou vodou a stále se to objevuje.

Dobrý den, určitě navštivte očního lékaře, pravděpodobně bude zapotřebí léčba antibiotickými kapkami. Také může být problém v neprůchodnosti slzných kanálků, lékař Vám ukáže, jak správně provádět tzv. hydrostatické masáže k jejich zprůchodnění.

MUDr. Sabina Matušková

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na názor ohledně léčby myopie kapkami obsahující artropin. Nejde tedy o léčbu přímo ale o zpomalení nárustu dioptrií.
    Synovi je 9 let. Děkuji předem

Dobrý den, podle studií se zdá, že by toto mohla být cesta, jak nárůst dioptrií zastavit. Velmi dobře zpracované studie mají v zemích jihovýchodní Asie (zejm. Singapur) a výsledky jsou povzbudivé.

MUDr. Sabina Matušková

• refrakční chirurgie