Oftex s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 6 Více

Operace rohovky

Operace sítnice • od 14 000 kč +1 Více

Vyšetření zraku

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Oftex s.r.o. (mapa)

Běžný termín

Lékařka Oční kliniky OFTEX a Očního centra Ústí nad Orlicí, specializuji se na refrakční chirurgii, plastické operace a cévní onemocnění sítnice. Jsem...

• refrakční chirurgie

Operace sítnice

od 14 000 kč

Vyšetření zraku

Oftex s.r.o.

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

102 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak lze esteticky řešit mikroftalmus u předškolního dítěte. Děkuji.

Dobrý den, bez toho, aniž bych znala nález a vzhled oka, Vám bohužel neporadím.

MUDr. Sabina Matušková

• Dobry den, chtela bych se zeptat ohledne leku Restasis. Podle vyrobce je doporucene skladovani pri pokojove teplote. Ja jsem ho ale omylem dala do lednice ( mam ho tam uz mesic, okraj baleni byl namrzly). Je mozne lek dal uzivat? (lek je hodne drahy a neni jednoduhe ho sehnat.) Dekuji.

Dobrý den, asi by to neměl být problém, i když výrobce udává skladovací teplotu 15-25°C.

MUDr. Sabina Matušková

• refrakční chirurgie