Oftex s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 6 Více

Operace rohovky

Operace sítnice • od 14 000 kč +1 Více

Vyšetření zraku

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Oftex s.r.o. (mapa)

Běžný termín

Lékařka Oční kliniky OFTEX a Očního centra Ústí nad Orlicí, specializuji se na refrakční chirurgii, plastické operace a cévní onemocnění sítnice. Jsem...

• refrakční chirurgie

Operace sítnice

od 14 000 kč

Vyšetření zraku

Oftex s.r.o.

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

95 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, kvůli nezdařené operaci jsem přišel před 5 lety o zdravou slezinu. Tím pádem se ze mě z hodiny na hodinu stal těžký diabetik. Doktorka z diabetické poradny mě jednou ročně posílá na kontrolu k očnímu. Tam mi teď při poslední prohlídce bylo řečeno, že se začínají projevovat degenerativní změny na očním pozadí. Doktorka mi napsala recept na potravinový doplněk Protectum ginkgo, který mi obratem prodala její sestřička. Můj dotaz zní, pomůže mi tento přípravek, nebo je to jen další vyhazování peněz z mé kapsy? Neberu totiž skoro žádné léky, jen samé drahé potravinové doplňky, které si musím platit sám.

Dobrý den, protože nevím, o jaké degenerativní změny se přesně jedná, nemohu Vám příliš poradit. Nicméně Protectum je preparát zlepšující cirkulaci krve a u různých sítnicových onemocnění (zejména těch cévních) se často doporučuje.

MUDr. Sabina Matušková

• Dobrý den
    Jednou za čas mě bolí oko konkrétně práve. Teď to nějak teda popsat.
    Najednou začnu jakoby cejtit tlak na to oko jakože úplně si nejsem jist jestli za okem nebo jestli tlačí jakoby to oko je to takový zvláštní
    Většinou spíš jakoby mi to něco tlačilo ven to oko
    Po nějaký neurčity době to přejde samo.
    Někdy půl hoďky a někdy klidně i 5 hodin
    Je to náhodný
    Mám to už takhle aspoň takoví 2 roky
    U pár doktorů jsem s tím byl ale nic k tomu neřekli.
    Až na jednoho a ten řekl že to může bejt prostě nějaká migréna.
    Je to hodně nepříjemné a když jsem mezi lidma tak kvůli té bolesti jsem na všechny okolo zlej.

*brýle nemám mít byl jsem na očním
    *občas se mi i rozostří na pár vteřin vidění (nemyslím při tom) myslím občas během normálního dne.
    *žádný léky neberu

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, souhlasím s výše uvedeným názorem - doplnit neurologické vyšetření, vyloučit onemocnění štítné žlázy a provést i vyšetření očnice magnetickou rezonancí.

MUDr. Sabina Matušková

• refrakční chirurgie