Sabina Matušková, oční lékař Pardubice

Oční lékař

Oftex s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 6 Více

Operace rohovky

Operace sítnice • od 14 000 kč +1 Více

Vyšetření zraku

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Lékařka Oční kliniky OFTEX a Očního centra Ústí nad Orlicí, specializuji se na refrakční chirurgii, plastické operace a cévní onemocnění sítnice. Jsem...

• refrakční chirurgie

Operace sítnice

od 14 000 kč

Vyšetření zraku

Oftex s.r.o.

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

121 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Trápí mě bolest očí když se podívám nahroů ovšem oči nebolí když se kouknu dolů nebo do stran. Zarudlé nejsou a žádné problémy jako bolest hlavy a takové. Může to být například z nachlazení? jelikož nyní mám rýmu

Dobrý den, ano, může to být z nachlazení. Pokud budou bolesti přetrvávat i po uzdravení, vyhledejte očního lékaře - mohlo by se jednat např. o potíže spojené s onemocněním štítné žlázy.

• Dobrý den,
    posledních asi 14 dní mám ostrou bolest v oblasti pravého spánku. Začalo to před 2 týdny, kdy jsem cítila asi 4 dny ostrou bolest přímo uprostřed pravého oka a jakoby bolest procházela přímo prostředkem okem až někam dozadu do hlavy. Bolest nebyla pravidelná. Nyní bolest oka nepocituji, ale čím dál více pociťuji ostrou bolest v oblasti pravého spánku. Nejčastěji to bývá když vstávám ze židle. Levé oko a jiná část hlavy mě nebolí. Děkuji za odpověď

Dobrý den, s takovým problémem se těžko radí na dálku, takže jak již bylo napsáno výše, vyhledejte co nejdříve očního lékaře a neurologa.

• refrakční chirurgie
  • plastické operace