Praktický lékař pro děti a dorost
U Domoviny 491/1, Liberec

C

Výborná lékařka s profesionálním přístupem! Ochotná, trpělivá, pečlivá, usměvavá,...Nedává ATB hned ve dveřích jak je zvykem mnoho lékařů. Vždy vše důkladně prošetří, mám v ní max.důvěru. Chodila jsem tam jako dítě a nyní tam chodím se svým synem. Také velká spokojenost se sestřičkou. Obě jsou prostě ženy na pravém místě!

K paní doktorce jsem chodila 18 let a musím bohužel napsat, že jsem se těšila, až od ní přejdu k lékaři pro dospělé. Paní doktorka mi na všechny mé nemoci předepisovala pouze Biseptol, což je takový trabant mezi současnými ATB, navíc ze mě velmi často dělala simulanta a záškoláka, na každou mou návštěvu, když jsem byla nemocná (podotýkám, nemocná jsem byla max. 2x do roka) reagovala: "Áááá, tobě se zas nechce do školy". Nebo: To je tím, že jsi tlustá.... Paní doktorka ve mě zanechala pocit, že lékaři mě budou jen ponižovat a bagatelizovat mé problémy, později jsem se jejím návštěvám už vyhýbala a cokoliv mi bylo, jsem léčila sama doma...Věřím, že je plno pacientů, kteří jsou s ní spokojeni, ale u mě prostě nezabodovala, zpětně myslím, že se mnou měla osobní problém a hodnotím to jako velmi neetické.

Chodila jsem k ní se starší i mladší dcerou. Za doby mé starší dcery, které je nyní 23let, jsem byla velice spokojená, ale od chvíle, kdy začala mít má mladší dcera časté zdravotní potíže a opakované nemoci, tak paní doktorka dávala jedny antibiotika za druhými. Její stav se tím pádem horšil a nic se nelepšilo. Po čase jsem si musela většinu krevních rozborů sama vyžádat i přes její občasný nesouhlas. Začala se chovat arogantně, přehlížela veškeré její potíže a absolutně odmítala cokoliv dělat. Vše zkoušela házet na jiné a absurdní věci. Už se těším až přejde k dospělé lékařce.

chodila jsem k ní už jako dítě a pak se synem bohužel malej u ní vždy plakal hlavně když viděl sestru . léčba bohužel nikdy nic moc téměř vždy dala antibiotika aniž by to bylo nutné . jsem ráda že jsem odešla jinam

K paní doktorce jsem chodila 19 let, a nemůžu si na ni ani trochu stěžovat. opravdu nejlepší dětský pediatr, kterého znám.

Citlivá k pacientum a dovede rodičům poradit

Paní doktorka má perfektní přístup jak k dětem, tak i k rodičům. Každý problém dokáže věcně vysvětlit a tím uklidní vystresované rodiče. Žádný problém nebagatelizuje a snaží se nic nezanedbat. Rodičům poradí jak postupovat v případě komplikací, jak nemocnému dítěti co nejvíce ulevit.

Přešli jsme k ní před čtyřmi lety, protože dcera byla velmi často nemocná a doktorka, kterou jsme před tím navštěvovali nic nechtěla řešit... Ukázalo se, že dcera měla silně oslabenou imunitu, hrozilo jí, že zkončí v nemocnici.
Dnes je dcera naprosto zdravá. Paní doktorko, Děkuji Vám.

Já k paní doktorce chodím od narození. Už celých 18 let a lepší jsem ještě neviděla. Je opravdu nejlepší! Škoda, že už od ní za chvíli musím pryč! Opravdu pomůže se vším!

Velmi dobrá.můžete mi věřit vždyť mi před 12 lety zachránila život.

K paní doktorce chodím 6 let s jednou dcerou a 4 roky s druhou. Má osobní přístup, je milá, pečlivá, chytrá, má hodně zkušeností. Vždy nám dokázala dobře poradit. Má hezký přístup k dětem. Chodíme tam moc rádi. Nikdy se k dcerám nechovala ošklivě, zvládá i děti, když třeba hůř komunikují, počká, dá jim dost času. Podle mého názoru je skvělá jako doktorka i jako člověk. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Nikdy jsem ji nezažila naštvanou nebo navztekanou. Takhle paní doktorka je prostě profesionálka, ale hlavně je na ni vidět, že i když práci dělá dlouho, tak ji stále baví a dělá ji ráda.