Rudolf Prix, ortoped Pardubice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Umístění: Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. Reoperace kolennich vazu

Nemám k p.doktorovi Prixovi žádnou výtku. Operoval mi pretrhane vazy v koleni. Po nekolika letech mam nohu opravdu stabilni. Za me profesionální i lidský pristup za 1*.....ja mohu jen doporučit.

Byla jsem u pana doktora na operaci s ramenem,které mě bolelo dva roky a on mě opravdu pomohl.Proto jsem mu důvěřovala,šla za ním do Pardubic na ortopedii.Domluvili jsme termín nástupu a datum operace.Na příjmu mi bylo potvrzeno,že operaci provede mudr Prix.Toto mi bylo potvrzeno i na lůžkovém oddělení.Když mě dovezli na sál,tak jsem zjistila,že mě bude operovat někdo jiný.Cítím to jako podraz.Pan doktor přišel na pokoj za kamarádkou,kterou operoval v čase,kdy měl operovat mě a neřekl ani slovo proč toto se stalo.

Arogantní pan doktor s direktivním přístupem. Úmyslně uvádí pacientovi lživé informace, aby ho donutil k léčbě u něj. Tvrdil mi, že výpovědní hodnota MR měkkých tkání kolene je 30% ( přitom je 90%) a že je nutná diagnostická artroskopie. Po operaci mi na moje dotazy odvětil: "Nemám na nějaký vaše otázky čas, čekají na mě pacienti na ambulanci." ... to snad hovoří za vše. Raději volit státní zdravotnické zařízení než jednodenní chirurgii - továrnu na peníze, byť se čeká déle. Pan doktor měl být raději ekonom, než lékař.

S panem doktorem jsem velice spokojená a mohu doporučit.P odstoupila jsem operaci ramene a přístup a profesionální vystupování mě přesvědčilo , že pan doktor je člověk na správném místě.

Pan doktor mi při kontrole odsraňoval tekutinu z kolene, na moji žádost o nejdříve znecitlivění mě nakompromisně nařídil-lehněte si!nedržte se za hlavu,dejte si ruce podél těla, zvýšeným hlasem...po tomto zákroku jsem trpěle posttraumatickou psychyckou poruchou, nespavostí, úpornou bolestí hlavy v noci, musela jsem vyhledat odbornou péči na odtranění, NEVER MORE

Pan doktor Prix mi operoval rameno po úraze. Jeho přístup byl naprosto profesionální, operace proběhla na jedničku a rameno je po pár měsících v naprostém pořádku, což nikdo včetně mě ani nečekal. Pana doktora mohu jen doporučit!

G

Velmi arogantní po dotazu, zda by mi nepomohla určitá ortopedická pomůcka. Žádné vysvětlení ve smyslu, že toto řešení není vhodné, či podobně. Následovala pouze arogance a despekt. Škoda to dále rozebírat, ale mohlo by být dobré vědět.

Dobrý den, pan doktor mi operoval maminku s ramenem, jelikož měli příšerné čekací doby v Plzni kde maminka bydlí, tak jsem si ji v zala k sobě do HK a zašla za panem doktorem a on mi ji bez problémů objednal a bez nějakého zaváhání v zápětí operoval a musím si velice pochválit jeho přístup a jednání a také jeho skvělou práci. Když mamince operovali jedno rameno v Plzni, tak to bylo příšerné. Po operaci provedené od pana doktora je maminka bez jakých koli obtíží a ruka funguje tak jak má.
Tímto mu moc děkuji a zdravím

Pan doktor Prix mi minulý týden provedl stabilizaci ramene, "téměř 270 st potraumatická přední dolní luxace". Dnes je to desátý den od operace, cítím se dobře, rameno je klidné, nebolí, jizvy se hojí. Byla jsem hospitalizována dva dny, ráno na příjmu mi pan doktor znovu vysvětlil, co se bude dít, po operaci za mnou přišel a popsal mi, jak operace probíhala. Měla jsem rameno poměrně hodně poškozené a jsem moc ráda, že jsem se dostala právě do rukou pana doktora Prixe, myslím, že je to výborný diagnostik a operatér, a navíc je to i krásný a příjemný chlap. Každý bude snášet operaci a pooperační stav jinak, jsem ale přesvědčena, že pan doktor udělá maximum, aby vše probíhalo, jak nejlépe to půjde.

Chování MUDr. Prixe při léčbě mého tatínka bylo velmi arogantní.