MUDr. Rudolf Prix

Ordinace specialisty - ortopedie
Na Okrouhlíku 1781, Pardubice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Přesně, jak se tu mnohokrát píše... pan doktor Prix je možná specialista a někdy se mu zadaří pacienta zcela vyléčit, ale jeho chování je arogantní, připadala jsem si jako děcko, které něco provedlo. Jsem téměř 4 měsíce po operaci ramene a mám neustálé bolesti, je to horší než před operací. Podle jeho názoru jsem necvičila a nechala jsem ho ztuhnout. Přitom mám za sebou rehabilitaci, kde mi sestřička řekla, že je divné, v jak špatném stavu pořád to rameno je. Jiný ortoped si též už nevěděl rady, proto jsem byla poslána zpět k operatérovi. A u něj zase pouze obstřik, který už jsem absolvovala - bez úspěchu a důrazná rada, že se mám víc snažit a pořádně cvičit. Vůbec žádné další vyšetření, zda se s ramenem v průběhu těch měsíců nemohlo něco pokazit, byl prostě rychle hotov.... A těch protivných řečí.....Byla jsem opravdu z jeho přístupu zklamaná!!!

Umístění: Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. Jiný

U pana doktora sem byl hodněkrát a musím říct že je velice náladový, mohl bych o něm už napsat knihu, ale to se mi nechce. Bohužel mě jednou už operoval rameno a neopravil mi všechno co bylo potřeba. Po přetrvávajících problémech sem absolvoval opět magnetickou rezonanci a poté když tam nic neviděl mi sdělil že je všechno v pořádku a takhle už to bude do konce života. Po dvou rokách bolesti kdy jsem obešel 5 fyzioterapeutu, utratil x tisíc za kloubní výživy a obešel další asi 4 doktory který by se mi věnovali víc než jsou 2 minuty (když na termín čekáte třeba 2měsíce). Konečně jsem narazil na doktora který mě znovu operoval a měl jsem poškozené kloubní pouzdro, utrženou bicepsovou šlachu a jěště něco co už mám snad opravené a budu mít doufám klid, doporučuji se panu Prixovi vyhnout.

Umístění: Centrum jednodenní chirurgie, s.r.o. Reoperace kolennich vazu

Nemám k p.doktorovi Prixovi žádnou výtku. Operoval mi pretrhane vazy v koleni. Po nekolika letech mam nohu opravdu stabilni. Za me profesionální i lidský pristup za 1*.....ja mohu jen doporučit.

Byla jsem u pana doktora na operaci s ramenem,které mě bolelo dva roky a on mě opravdu pomohl.Proto jsem mu důvěřovala,šla za ním do Pardubic na ortopedii.Domluvili jsme termín nástupu a datum operace.Na příjmu mi bylo potvrzeno,že operaci provede mudr Prix.Toto mi bylo potvrzeno i na lůžkovém oddělení.Když mě dovezli na sál,tak jsem zjistila,že mě bude operovat někdo jiný.Cítím to jako podraz.Pan doktor přišel na pokoj za kamarádkou,kterou operoval v čase,kdy měl operovat mě a neřekl ani slovo proč toto se stalo.

Arogantní pan doktor s direktivním přístupem. Úmyslně uvádí pacientovi lživé informace, aby ho donutil k léčbě u něj. Tvrdil mi, že výpovědní hodnota MR měkkých tkání kolene je 30% ( přitom je 90%) a že je nutná diagnostická artroskopie. Po operaci mi na moje dotazy odvětil: "Nemám na nějaký vaše otázky čas, čekají na mě pacienti na ambulanci." ... to snad hovoří za vše. Raději volit státní zdravotnické zařízení než jednodenní chirurgii - továrnu na peníze, byť se čeká déle. Pan doktor měl být raději ekonom, než lékař.

S panem doktorem jsem velice spokojená a mohu doporučit.P odstoupila jsem operaci ramene a přístup a profesionální vystupování mě přesvědčilo , že pan doktor je člověk na správném místě.

Pan doktor mi při kontrole odsraňoval tekutinu z kolene, na moji žádost o nejdříve znecitlivění mě nakompromisně nařídil-lehněte si!nedržte se za hlavu,dejte si ruce podél těla, zvýšeným hlasem...po tomto zákroku jsem trpěle posttraumatickou psychyckou poruchou, nespavostí, úpornou bolestí hlavy v noci, musela jsem vyhledat odbornou péči na odtranění, NEVER MORE

Pan doktor Prix mi operoval rameno po úraze. Jeho přístup byl naprosto profesionální, operace proběhla na jedničku a rameno je po pár měsících v naprostém pořádku, což nikdo včetně mě ani nečekal. Pana doktora mohu jen doporučit!

Velmi arogantní po dotazu, zda by mi nepomohla určitá ortopedická pomůcka. Žádné vysvětlení ve smyslu, že toto řešení není vhodné, či podobně. Následovala pouze arogance a despekt. Škoda to dále rozebírat, ale mohlo by být dobré vědět.

Dobrý den, pan doktor mi operoval maminku s ramenem, jelikož měli příšerné čekací doby v Plzni kde maminka bydlí, tak jsem si ji v zala k sobě do HK a zašla za panem doktorem a on mi ji bez problémů objednal a bez nějakého zaváhání v zápětí operoval a musím si velice pochválit jeho přístup a jednání a také jeho skvělou práci. Když mamince operovali jedno rameno v Plzni, tak to bylo příšerné. Po operaci provedené od pana doktora je maminka bez jakých koli obtíží a ruka funguje tak jak má.
Tímto mu moc děkuji a zdravím