nám. Republiky 27, Plzeň
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Nejlepší lékař kterého znám. Velice příjemný a velice pečlivý. Odtěhovala jsem se z Plzně 22 km směr Manětín, ale lékaře bych neměnila ani za boha.

Ten nejlepší, nejúžasnější a nejpečlivější lékař, který existuje. Žádný problém nezamete pod stůl, vše bere vážně. Ta nejlepší péče, kterou si umím představit - děkuji!!!

Jeden z nejlepších praktických lékařů , co jsem kdy potkal. Velmi milý a vstřícný pán, který se umí do vás vcítit a pozorně poslouchá co vás trápí. Také vždy velmi dobře poradí a vždy mi pomohl!
Ondřej Droppa

Pravděpodobně nejmilejší a nejvstřícnější doktor, jakého jsem měla možnost poznat. Nic nenechává náhodě a vždy, když si není 100% jistý pro jistotu nechá testem vyloučit ostatní možnosti. Má neuvěřitelnou paměť na zdravotní, tak i osobní informace, vždy přívětivou náladu. Můj celkový stav se za dobu, co je mým lékařem rapidně zlepšil, a to díky jeho dobrému odhadu a doporučené péči u specialistů, kdy si následně vždy zpětně ověřil výsledek. Bydlím a žiji v Praze, ale tento lékař za dojíždění skutečně stojí!

Jeden z nejmilejších lidí, co jsem ve svém životě poznala. Péče je nepopsatelná, jeho znalosti nedostižné a vstřícnost božská. Uplně nejlepší na světě. Milý za jakýchkoli okolnosti, opravdu velký člověk, skvělá osobnost. Děkuji.

Báječný lékař!

Vždy se usmívá, snaží se pomoci a je to snad jediný lékař, které znám, jenž se o pacienta opravdu zajímá!

Vždy když přijdu do ordinace, mám pocit, že mě rádi vidí :)
Krom toho ví, co dělá.

Vyborny lekar,vstricny,citlivy,takove slunicko.Vzdy je ochoten pomoci.Sestricka mila mam jen velice dobre zkusenosti.

Úžasný pan doktor, pečlivý, trpělivý a hlavně lidský. Nejlepší, jakého jsem kdy měla. Už při vstupu do ordinace se člověku uleví, když vidí jeho zájem a snahu pomoci.

Fantastic doctor - understanding, caring and very professional.