MUDr. Romana Pumprová

Havlíčkův Brod 1 adresa

Zubní ordinace
Hrnčířská 2925, Havlíčkův Brod

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Tuto zubařku jsem oslovoval „teto“, jelikož jsme bydleli ve stejné čtvrti. Když jsem u ní byl naposledy právě ve svých 23 letech a „rvala“ mi nerv za živa, protože se jí to nepodařilo umrtvit, tak sestra ledově prohlásila: „Neřvěte nám tady, v čekárně máme ještě pacienty.“ To bylo naposledy, co jsem tam byl. Ve svých 34 letech mám již čtyři mrtvé zuby a tím pádem i čtyři korunky. Momentálně mi všechny zuby, kterých se dotkla dává do kupy specialista pod mikroskopem. Zajímavé je, že zuby, které nikdy neošetřovala jsou stále naprosto v pořádku a bez kazů. Když jsem totiž změnil zubaře, tak jako zázrakem se mi přestali kazit zuby. Mám tedy důvodné podezření, že mi vrtala i naprosto zdravé zuby. Jednou se mi totiž stalo, že mi při prohlídce nejdřív zkontrolovala spodní patro a řekla, že vše ok a pak hned horní a tam, že taky vše ok. A pak zvolala, vlastně tady dole máš jeden kaz – čekárna byl prázdná, tak si chtěla asi vydělat.

Dobrý den, k paní doktorce Pumprové jsem se dostala na doporučení několika známých lidí. Po přečtení negativních referencí jsem měla obavy ... Nicméně po první prohlídce, kterou jsem absolvovala i s dítětem musím připustit, že jsem nic negativního nezaznamenala. Nepříjemná zdravotní sestra na místě nebyla (místo ní byl velmi sympatický pán), paní doktorka mile a vstřícně ošetřila mého syna, u kterého musí být trpělivost na prvním místě a ke mě se také chovala příjemně. Navíc jsme nečekali, ihned jsme byli ošetřeni, což jsem ocenila právě z důvodu ošetření i dítěte. Doporučuji

chodím k paní doktorce Pumprové již dva roky. Její péči jsem doporučila i ostatním z mé rodiny. Je ochotná, vždy velmi usměvavá a nikdy jsem s její prací neměla problém.
Nespokojeným pacientům přeji hodně štěstí s hledáním jiného zubaře. Určitě pro svoji kritiku potřebují porovnání.
Já doporučuji!
Píbilová

s péčí paní doktorky jsem velice spokojená jak s profesionálním přístupem tak s odbornou péčí. Jezdím k ní 7let. Na všem se dá domluvit, jakou plombu, lokální anestezie apod. . Nikdy jsem u ní nečekala déle jak 10min!

Pokud se chcete nechat totálně zdehonestovat zdravotní sestrou bez zjevných příčin na vaší straně, nebo máte zřejmé sklony k masochismu, nemůžete si vybrat lépe. Pokud souhlasíte s tím, že nejste informováni o zákroku, který bude následovat i když se nejedná o rutinní věc, a nejste svéprávní ohledně volby (např. typu plomby), protože toto zde automaticky rozhodnou za vás, neváhejte. Pokud jste ochotní přenést se přes tyto a další záležitosti, je pravdou, že paní zubařka pracuje poměrně důkladně a nemučí své pacienty čekacími dobami. Já jsem k ní však už dál chodit nemohla a raději jsem byla několik let bez zubaře, než jsem se doprosila k někomu jinému...

Vážení,
pobavily mě komentáře na práci paní doktorky...Neodolala jsem a musím se vyjádřit.
Jsem pacientkou paní MUDr. Pumprové přes 10 let a co se týče péče o moje zdraví hodnotím ji jako velice pečlivou, ochotnou, nikdy jsem neměla problém na čemkoliv se s ní domluvit. Abych to shrnula jsem s ní velice spokojená a neměnila bych a to ani přes to, že jsem se nedávno přestěhovala a dojíždím 20km.
Je mi velice líto, že se nemůžu více vyjádřit k její práci, ale opravdu nejsem "odborný lékař" na rozdíl od těch pisálků co zde do podrobna popisují své negativní zkušenosti. Vaše odborné znalosti jsou hned znát, opravdu znalci v oboru....
Mimochodem zajímavé je, že ti co zde popisují tyto reference se neumí ani podepsat a to mě velice uráží, protože nějaký anonym zpochybňuje i můj výběr lékaře. Takže Vážení,.....

Bc. Alice Sedmíková

Řeknu jediné, přešla jsem k jinému zubaři, protože mi například jeden zub vrtala 3x! Vždy vyvrtala blombu pod kterou byl kaz a ještě mě seřvala, že si asi špatně čistím zuby, když se mi pod blombou dělá kaz a já hloupá si myslela, že to může být pravda. Když jsem přešla k jinému zubaři a řekla, že jsem chodila k paní Pumprové, poslal mě hned na rengen, jestli nejsou pod blombami kazy se slovy ,, u ní je to celkem běžné".

Chtěla jsem bílou plombu, ale nedostala jsem příležitost jí to říct! Hlásit to preventivně mě nenapadlo, čekala jsem, že se zeptá, jako moje předchozí doktorka, ta mi tehdy i vysvětlila rozdíly mezi klasickým amalgámem a bílou plombou. Tahle jen kývla na sestru a ta namíchala amalgám - ani jsem nepostřehla kdy, prostě moment vyjádřit své přání jsem propásla, nehledě na to, že jsem musela mít stále otevřeno pro zrcátka, špachtle a vrtačku, ani jsem příležitost promluvit neměla. Je fakt, že amalgámy údajně lépe drží a že jeden už jsem v puse měla, ale v těhotenství bych si nic obsahujícího rtuť do pusy dobrovolně dát nenechala!!! A že jsem byla těhotná musela paní doktorka jasně vidět... Ale o tom, že škodliviny z amalgámu se ukládají miminkům do právě se vyvíjejících mozečků paní doktorka možná nic nešlyšela... Pokud pro své rozhodnutí pro amalgám měla nějaký důvod, měla mi ho říct, alespoň bych se po opuštění ordinace necítila jako blbec s jehož tělem si paní doktorka může dělat co chce. Při další návštěvě jsem přání bílých plomb radši hlásila ještě před usedutím do křesla a byla i o poznání příjemnější než při první návštěvě, že by se lépe vyspala? V tom to asi nebude, v ten samý den jsem totiž viděla jak ona i sestra příkře mluví s jednou paní o tom, že u nich registrovaná není, že jí jen ošetřili bolest (pro tu paní rozčarování, myslela si, že registrovaná je) a že nové pacienty ani nepřijímají (přitom mě jen několik týdnu před tím bez problémů přijali, tak jsem se cítila trochu trapně - nejspíš lidem středního věku a starší a lidem se zuby ve špatném stavu říkají, že nepřijímají, zatímco mladé a relativně zdravé přijmou). Úsměvné mi přišlo, že mě nabádali, abych opět přišla na preventivní prohlídku v březnu či dubnu, tedy v době předpokládaného porodu a šestinedělí.

Co já vím, tak většina nespokojených už tam nechodí, bohužel ale všichni prozřeli dost pozdě a zuby se většinou i těmi nejšikovnějšími vyhlášenými kolegy zachránit nedaly, pani doktorka vážně působí celkem důvěryhodně. Koukám, že nejsem jediná, která má pocit, že positivní příspěvky na této stránce jsou přímo od paní doktorky, či jejích známých... Ale je to asi celkem jedno, protože co jsem slyšela, tak téměř každý u hledaného lékaře sleduje spíše to negativní, než positivní od přátel. Díky bohu, že jsou ještě tací lékaři, kteří nemají žádné špatné reference. Ať si každý dělá, co chce, ale všem doporučuji se na ní informovat, třeba budete mít více štěstí a uslyšíte alespoň od jednoho člověka něco dobrého. já bych to ráda také řekla, ale bohužel nemůžu, protože mé zuby mi ve dvaceti letech už nikdo nevrátí, hlavně, že člověk chodí každého půl roku na prevenci. hezký den všem.

Na uvod,neni pravdou ze je pani doktorka jedinym zubnim lekarem, ktery prijma nove paciety. Naprikla pan doktor Hanusek,ktery ma svou praxi v nadtazni budove noveho pacienta urcite neodrekne. Vsem nespokojenym....proc se nechate takle trapit?! Ja byt tak moc nespokojeny tak chodim jinam...protoze ta moznost je....jen se musi chtit a ne jenom o tom tlachat...:-)