Romana Pumprová, zubař Havlíčkův Brod

MUDr. Romana Pumprová

Zubař Více

30 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hrnčířská 2925, Havlíčkův Brod
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
30 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Dobrý den, k paní doktorce Pumprové jsem se dostala na doporučení několika známých lidí. Po přečtení negativních referencí jsem měla obavy ... Nicméně po první prohlídce, kterou jsem absolvovala i s dítětem musím připustit, že jsem nic negativního nezaznamenala. Nepříjemná zdravotní sestra na místě nebyla (místo ní byl velmi sympatický pán), paní doktorka mile a vstřícně ošetřila mého syna, u kterého musí být trpělivost na prvním místě a ke mě se také chovala příjemně. Navíc jsme nečekali, ihned jsme byli ošetřeni, což jsem ocenila právě z důvodu ošetření i dítěte. Doporučuji


L
Ověřeny pacient

Dobrý den,

chodím k paní doktorce Pumprové již dva roky. Její péči jsem doporučila i ostatním z mé rodiny. Je ochotná, vždy velmi usměvavá a nikdy jsem s její prací neměla problém.
Nespokojeným pacientům přeji hodně štěstí s hledáním jiného zubaře. Určitě pro svoji kritiku potřebují porovnání.
Já doporučuji!
Píbilová


L
Ověřeny pacient

Dobrý den,
s péčí paní doktorky jsem velice spokojená jak s profesionálním přístupem tak s odbornou péčí. Jezdím k ní 7let. Na všem se dá domluvit, jakou plombu, lokální anestezie apod. . Nikdy jsem u ní nečekala déle jak 10min!


L
Ověřeny pacient

Pokud se chcete nechat totálně zdehonestovat zdravotní sestrou bez zjevných příčin na vaší straně, nebo máte zřejmé sklony k masochismu, nemůžete si vybrat lépe. Pokud souhlasíte s tím, že nejste informováni o zákroku, který bude následovat i když se nejedná o rutinní věc, a nejste svéprávní ohledně volby (např. typu plomby), protože toto zde automaticky rozhodnou za vás, neváhejte. Pokud jste ochotní přenést se přes tyto a další záležitosti, je pravdou, že paní zubařka pracuje poměrně důkladně a nemučí své pacienty čekacími dobami. Já jsem k ní však už dál chodit nemohla a raději jsem byla několik let bez zubaře, než jsem se doprosila k někomu jinému...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Vážení,
pobavily mě komentáře na práci paní doktorky...Neodolala jsem a musím se vyjádřit.
Jsem pacientkou paní MUDr. Pumprové přes 10 let a co se týče péče o moje zdraví hodnotím ji jako velice pečlivou, ochotnou, nikdy jsem neměla problém na čemkoliv se s ní domluvit. Abych to shrnula jsem s ní velice spokojená a neměnila bych a to ani přes to, že jsem se nedávno přestěhovala a dojíždím 20km.
Je mi velice líto, že se nemůžu více vyjádřit k její práci, ale opravdu nejsem "odborný lékař" na rozdíl od těch pisálků co zde do podrobna popisují své negativní zkušenosti. Vaše odborné znalosti jsou hned znát, opravdu znalci v oboru....
Mimochodem zajímavé je, že ti co zde popisují tyto reference se neumí ani podepsat a to mě velice uráží, protože nějaký anonym zpochybňuje i můj výběr lékaře. Takže Vážení,.....

Bc. Alice Sedmíková


H
Ověřeny pacient

Řeknu jediné, přešla jsem k jinému zubaři, protože mi například jeden zub vrtala 3x! Vždy vyvrtala blombu pod kterou byl kaz a ještě mě seřvala, že si asi špatně čistím zuby, když se mi pod blombou dělá kaz a já hloupá si myslela, že to může být pravda. Když jsem přešla k jinému zubaři a řekla, že jsem chodila k paní Pumprové, poslal mě hned na rengen, jestli nejsou pod blombami kazy se slovy ,, u ní je to celkem běžné".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Chtěla jsem bílou plombu, ale nedostala jsem příležitost jí to říct! Hlásit to preventivně mě nenapadlo, čekala jsem, že se zeptá, jako moje předchozí doktorka, ta mi tehdy i vysvětlila rozdíly mezi klasickým amalgámem a bílou plombou. Tahle jen kývla na sestru a ta namíchala amalgám - ani jsem nepostřehla kdy, prostě moment vyjádřit své přání jsem propásla, nehledě na to, že jsem musela mít stále otevřeno pro zrcátka, špachtle a vrtačku, ani jsem příležitost promluvit neměla. Je fakt, že amalgámy údajně lépe drží a že jeden už jsem v puse měla, ale v těhotenství bych si nic obsahujícího rtuť do pusy dobrovolně dát nenechala!!! A že jsem byla těhotná musela paní doktorka jasně vidět... Ale o tom, že škodliviny z amalgámu se ukládají miminkům do právě se vyvíjejících mozečků paní doktorka možná nic nešlyšela... Pokud pro své rozhodnutí pro amalgám měla nějaký důvod, měla mi ho říct, alespoň bych se po opuštění ordinace necítila jako blbec s jehož tělem si paní doktorka může dělat co chce. Při další návštěvě jsem přání bílých plomb radši hlásila ještě před usedutím do křesla a byla i o poznání příjemnější než při první návštěvě, že by se lépe vyspala? V tom to asi nebude, v ten samý den jsem totiž viděla jak ona i sestra příkře mluví s jednou paní o tom, že u nich registrovaná není, že jí jen ošetřili bolest (pro tu paní rozčarování, myslela si, že registrovaná je) a že nové pacienty ani nepřijímají (přitom mě jen několik týdnu před tím bez problémů přijali, tak jsem se cítila trochu trapně - nejspíš lidem středního věku a starší a lidem se zuby ve špatném stavu říkají, že nepřijímají, zatímco mladé a relativně zdravé přijmou). Úsměvné mi přišlo, že mě nabádali, abych opět přišla na preventivní prohlídku v březnu či dubnu, tedy v době předpokládaného porodu a šestinedělí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Co já vím, tak většina nespokojených už tam nechodí, bohužel ale všichni prozřeli dost pozdě a zuby se většinou i těmi nejšikovnějšími vyhlášenými kolegy zachránit nedaly, pani doktorka vážně působí celkem důvěryhodně. Koukám, že nejsem jediná, která má pocit, že positivní příspěvky na této stránce jsou přímo od paní doktorky, či jejích známých... Ale je to asi celkem jedno, protože co jsem slyšela, tak téměř každý u hledaného lékaře sleduje spíše to negativní, než positivní od přátel. Díky bohu, že jsou ještě tací lékaři, kteří nemají žádné špatné reference. Ať si každý dělá, co chce, ale všem doporučuji se na ní informovat, třeba budete mít více štěstí a uslyšíte alespoň od jednoho člověka něco dobrého. já bych to ráda také řekla, ale bohužel nemůžu, protože mé zuby mi ve dvaceti letech už nikdo nevrátí, hlavně, že člověk chodí každého půl roku na prevenci. hezký den všem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Na uvod,neni pravdou ze je pani doktorka jedinym zubnim lekarem, ktery prijma nove paciety. Naprikla pan doktor Hanusek,ktery ma svou praxi v nadtazni budove noveho pacienta urcite neodrekne. Vsem nespokojenym....proc se nechate takle trapit?! Ja byt tak moc nespokojeny tak chodim jinam...protoze ta moznost je....jen se musi chtit a ne jenom o tom tlachat...:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti