Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Sítenské nám. 3113, Kladno
Léčebná rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Průmyslová 2825, Kladno
Léčebná rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím, už několik měsíců mě bolí v oblasti žlučníku. Zároveň i na pravé straně zad, zhruba naproti. Byl jsem na ultrazvuku, vyšetření krve, gastroskopii a mag. rezonanci páteře. Nic se nenašlo a přesto to pořád bolí. Omezuje mě to jak v práci tak i v osobním životě. Byl jsem 2 měsíce na neschopence a musím do práce.. Peníze, no. Ale nic se nevyresilo. Děkuji

Navštivte fyzioterapeuta, který má alespoň 8 roků praxe.

Romana Novotná

• Přibližně 2 roky mám zdravotní problémy . Brní mě obě ruce od ramen po dlaň, někdy se kvůli tomu nevyspím bolestí nepomohli neurolog, ortoped ani rehabilitace, absolvovala jsem a MR, 2 x obstřik páteře (nález 5-6 obratlu), infuze, byla jsem na i centru bolesti v Motole, kde mě suše jen řekli že neví co mě je a ať beru prášky proti bolesti v kombinaci s paralenem. Nevyřešilo se vůbec nic, problém zůstal a já jsem z toho už opravdu utahaná a nešťastná. Jsou dny, kdy je to opravdu bolestivé a dny, kdy je to snesitelnější v každém případě je to dost limitující. Už nevím na koho se obrátit a problému se nějak zbavit. (55let),Poradíte prosím ?

A ještě fyzioterapeut znalý Kabatovy diagonály, Vojtovu metodu, mobilizace žeber podle paní Mojžíšové.

Romana Novotná