Romana Křížová, zubař Boskovice

MUDr. Romana Křížová

Zubař

Růžové náměstí 12, Boskovice
Stomatologie AGLAIA s.r.o.

nejlepsi pani zubarka.pristup,prace vse je genialni!Pani doktorce muzu podekovat ze jsem se prestala bat zubaru.Maximalni spokojenost.a ze zaplatite za kazdou he to nejlepsi investice do krasnych zoubku

Doporučuji.

Výborná zubařka, doporučuji!!!

Perfektní přístup paní doktorka má obrovské nadání v první minutě pacienta zbavit strachu,zákroky bezbolestné,je opravdu mimořádně šikovná a používá špičkovou techniku.Čekací doba v luxusní čekárně nepřisáhne pěti minut,sestříčky taky super .DOPORUČUJI KAŽDÉMU

Paní doktorka je vynikající lékař, ve svém oboru velký profesionál,bezvadný přístup.
Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je výborný, díky ní jsem se přestala bát zubařů, bohužel jsme od ní díky placené službě museli odejít. Ale jinak moc doporučuji

Jsem s paní doktorkou velice spokojená,profesionální přístup,perfektně vybavená ordinace,čekárna,čekací doba max.5 minut.Škoda,že nemá smlouvy s pojišŤovnami,ale vzhledem k nadstandartu se ani nedivím.Mohu všem doporučit,pokud chcete mít zdravé a hezké zuby.

Paní doktorka je velmi zodpovědná,používá co nejšetrnější metody.Je velmi ochotná a vstřícná i k akutním případům.Ordinace je nadstandartně zařízena.Celkově nadprůměrně příjemné prostředí.Musím pochválit i sestřičky.Velmi doporučuji.Vyplatí se být pacientem paní doktorky i když nemá smlouvy s pojišťovnami,protože si u stomatologa stejně,kromě preventivní prohlídky platíme všechno sami.

doktorka Křížová bohužel nemá smlouvy s pojišťovnami, což je trochu škoda, na druhou stranu za její kvalitní práci a neskutečně pozitivní a trpělivý přístup k pacientům (i malým dětem) ráda zaplatím.