Romana Janoušková, pediatr České Budějovice

MUDr. Romana Janoušková

Pediatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opatovická 43, České Budějovice
Pediatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Pediatrie

Velmi příjemná paní doktorka, chodíme k ní od dcery narození. Vždycky dokáže poradit, odpovědět na jakékoliv otázky, nic nezanedbá a v neposlední řadě oceňuji její rady i po telefonu - nikdy Vás neodmítne a vždy ochotně poradí a doporučí potřebné. Líbí se nám i její "raznost a zásadovost" - nemaže nikomu "med kolem úst", prostě Vám to řekne "naplno". Za nás nejlepší paní doktorka!


J
Ověřeny pacient

Tak jako každý, i paní doktorka je jenom člověk, který má starosti a má nárok být někdy ne ve své kůži..... Pro nás toho dělala vždy a dělá hrozně moc a my jsme jí za to vděční a spolu se mnou i moji 3 klučíci, kteří měli hodně trápení, se kterým jsme se společnými silami poprali. Já prostě vřele doporučuji. Neklábosí jako ostatní doktoři se sestrami a nekafíčkuje a dělá svou práci dobře.


L
Ověřeny pacient

Koukám na ty negativní komentáře a nedá mi to... My k paní doktorce chodíme s dcerou od miminka a jsme velice spokojeni. Vždycky nám ochotně poradila ať už při osobní návštěvě nebo po telefonu. Rozhodně doporučujeme!


Nejlepší doktorka...baví mě její přístup,je ochotná,milá a chodíme k ní vždycky i s manželem,rádi ji vidíme:-)profesionál na svém místě:-)


Je to super doktorka, my jsme s ní velice spokojení, i když znám maminky, které mají zcela opačný názor. Možná je to tím, že paní doktorka z ničeho nedělá vědu, a přitom pomůže. Když posílá děti k dalším specialistům - VŽDYCKY (!) to byl odborník s lidským přístupem, nikdy se nestalo, aby nás poslala někam, kde bychom byli nespokojení. A nakonec - všechny moje děti ji milují, a když řeknu, že jdeme k paní doktorce - hrozně se těší !!!


M

Paní doktorka Janoušková je opravdu nejlepší. Naše děti mají skutečně báječnou paní doktorku, která vždy pomůže, poradí, vyléčí. Jsme moc rádi, že ji máme a neměnili bychom! A to i přes to, že k ní dojíždíme téměř 30 km. Paní dokorka je prostě nejlepší!!! :-)


P

Pani doktorka Janoušková, je vynikající lékařka, kterou i já mohu doporučit všem maminkám. Je to skutečný profesionál a velmi vstřícný člověk, což je poznat již z první návštěvy u ní. Jsem moc ráda, že jsem při výběru pediatra, dala na doporučení své kamarádky a zvolila právě tuto lékařku...


K

Paní doktorka Janoušková je podle mého názoru nejlepší pediatr v Budějovicích.
Nebudu zde vyjmenovávat všechny její klady... to by trvalo opravdu dlouho :o)
Já osobně jsem ráda, že mé děti mají tak skvělou doktorku.
Mohu ji s klidným svědomím doporučit všem maminkám..


V

Paní doktorku můžu doporučit.
Pečlivá, výborný přístup k dětem (jednou rukou ukazuje zvířátko, druhou píchá injekci), prostředí ve kterém děti nemají pocit že jsou u doktora.
Prostě, neměnila bych!


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu specialistka na svém místě. Nejenom, že nám pomohla vyřešit hodně problémů, ale je nám tak trochu i psychologem a přítelem zároveň. Jsem neskutečně ráda, že jsme jí našli a mohu vřele doporučit. Vždy nás vítá s úsměvem, což je pro děti obzvlášť důležité.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti