MUDr. Romana Janoušková

České Budějovice 1 adresa

Pediatrie
Opatovická 43, České Budějovice

Umístění: Pediatrie

Velmi příjemná paní doktorka, chodíme k ní od dcery narození. Vždycky dokáže poradit, odpovědět na jakékoliv otázky, nic nezanedbá a v neposlední řadě oceňuji její rady i po telefonu - nikdy Vás neodmítne a vždy ochotně poradí a doporučí potřebné. Líbí se nám i její "raznost a zásadovost" - nemaže nikomu "med kolem úst", prostě Vám to řekne "naplno". Za nás nejlepší paní doktorka!

Tak jako každý, i paní doktorka je jenom člověk, který má starosti a má nárok být někdy ne ve své kůži..... Pro nás toho dělala vždy a dělá hrozně moc a my jsme jí za to vděční a spolu se mnou i moji 3 klučíci, kteří měli hodně trápení, se kterým jsme se společnými silami poprali. Já prostě vřele doporučuji. Neklábosí jako ostatní doktoři se sestrami a nekafíčkuje a dělá svou práci dobře.

Koukám na ty negativní komentáře a nedá mi to... My k paní doktorce chodíme s dcerou od miminka a jsme velice spokojeni. Vždycky nám ochotně poradila ať už při osobní návštěvě nebo po telefonu. Rozhodně doporučujeme!

Nejlepší doktorka...baví mě její přístup,je ochotná,milá a chodíme k ní vždycky i s manželem,rádi ji vidíme:-)profesionál na svém místě:-)

Je to super doktorka, my jsme s ní velice spokojení, i když znám maminky, které mají zcela opačný názor. Možná je to tím, že paní doktorka z ničeho nedělá vědu, a přitom pomůže. Když posílá děti k dalším specialistům - VŽDYCKY (!) to byl odborník s lidským přístupem, nikdy se nestalo, aby nás poslala někam, kde bychom byli nespokojení. A nakonec - všechny moje děti ji milují, a když řeknu, že jdeme k paní doktorce - hrozně se těší !!!

Paní doktorka Janoušková je opravdu nejlepší. Naše děti mají skutečně báječnou paní doktorku, která vždy pomůže, poradí, vyléčí. Jsme moc rádi, že ji máme a neměnili bychom! A to i přes to, že k ní dojíždíme téměř 30 km. Paní dokorka je prostě nejlepší!!! :-)

Pani doktorka Janoušková, je vynikající lékařka, kterou i já mohu doporučit všem maminkám. Je to skutečný profesionál a velmi vstřícný člověk, což je poznat již z první návštěvy u ní. Jsem moc ráda, že jsem při výběru pediatra, dala na doporučení své kamarádky a zvolila právě tuto lékařku...

Paní doktorka Janoušková je podle mého názoru nejlepší pediatr v Budějovicích.
Nebudu zde vyjmenovávat všechny její klady... to by trvalo opravdu dlouho :o)
Já osobně jsem ráda, že mé děti mají tak skvělou doktorku.
Mohu ji s klidným svědomím doporučit všem maminkám..

Paní doktorku můžu doporučit.
Pečlivá, výborný přístup k dětem (jednou rukou ukazuje zvířátko, druhou píchá injekci), prostředí ve kterém děti nemají pocit že jsou u doktora.
Prostě, neměnila bych!

Paní doktorka je opravdu specialistka na svém místě. Nejenom, že nám pomohla vyřešit hodně problémů, ale je nám tak trochu i psychologem a přítelem zároveň. Jsem neskutečně ráda, že jsme jí našli a mohu vřele doporučit. Vždy nás vítá s úsměvem, což je pro děti obzvlášť důležité.