Sam. ord. PL pro dospělé
Sklářská 359, Sázava

Paní doktorka léčí od stolu, karty nečte a neví jak udělat základní test na základní chorobu. Nedoporučuji. Od doby, kdy jsem změnil lékaře, ubylo mi starostí se zdravím.

Paní doktorka je velice příjemná mám s ní velice dobré zkušenosti a mohu ji jen vřele doporučit...zatím jsem se u ní s žádnými problémy nesetkal.!!!JEN TAK DÁL!!!

Paní doktrorka je milá, příjemná, ochotná, odborně na výši. Mám na ni jen ty nejlepší vzpomínky.Kolega dr. L.V.

snaží se

Paní doktorka je perfektní diagnostik a své zkušenosti i ze služeb na záchrance dokáže vždy velmi rychle a efektivně využít. Názory polointeligenta - bývalého pacienta - nyní invalidy, který neví jaké "i" se píše ve slově hysterka naprosto odmítám.

dobrá doktorka

Souhlasím s hodnocením předemnou,opravdu si nemohu na paní doktorku nijak stěžovat,ale naopak a píši další hodnocení a to i za svého dědečka,který dříve bydlel v Poděbradech a málem mezi námi už nebyl,ale co nastoupil k paní doktorce,je v pohodě a to opravdu myslím vážně,neboť dříve byl každých 14 dní v nemocnici a teď ani jednou a to už osm měsíců.Tak si myslím ,že to je pořádná změna.když nám doktoři v Nymburské nemocnici řekli,že už to lepší nebude a přitom stačila dostatečná péče a znalosti,kterým se nám u paní doktorky dostalo.Tímto paní doktorce moc děkuji za sebe i za dědečka.

Paní doktorka je velice milá a ochotná pomoci. Nechápu jak někdo může napsat tak špatné hodnocení. Nemám ráda, když někdo obviňuje lidi jen tak. S čímkoli jsem za paní doktorkou přišla, tak mi pomohla a poradila. Když můj problém nebyl v její kompetenci, doporučila mi jiného VÝBORNÉHO doktora(specialistu).

S péčí paní doktorky jsem nadmíru spokojen - je vynikající diaknostik a její péče byla vždy pečlivá. Navíc je k pacientům příjemná a vstřícná.