Vrchlického 59, Jihlava
Nemocnice Jihlava, p.o.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Peschout, je super lékař. Jsem z Havlíčkova Brodu a jsem velice vděčná, že mě pan doktor vzal. Starostlivost a péče se opravdu s lékaři v Havlíčkově brodě nedají srovnávat .

Umístění: jiné místo Jiný

Neznám lepšího gyn. lékaře. Chodím k němu již dvacet let po onemocnění rakovinou, skvělá péče a citlivý přístup. Je empatický a na vysoké odborné úrovni. Děkuji

Umístění: Nemocnice Jihlava, p.o. konizace děložního hrdla

Velice doporučuji pana doktora Peschouta z Jihlavské nemocnice. Jsem sice z Havlíčkova Brodu, ale na plánovaný zákrok, jsem jela do Jihlavské nemocnice na oddělení gynekologie. Výborný lékař, výborná pece. Vse opravdu srozumitelně vysvětli, je to proste lékař s velkým L!!!! Moc a moc Dekuji za jeho ochotu a vstřícnost.

Umístění: Nemocnice Jihlava, p.o. gynekologické vyšetření

S panem doktorem Peschoutem jsem byla velice spokojená. Lékař, který nic nezanedbá. Navíc s lidským, citlivým přístupem.

Umístění: Nemocnice Jihlava, p.o.

Pan doktor Peschout je nejlepší lékař jakého znám. Je to vynikající odborník, navíc s velice lidským a citlivým přístupem, to už se dnes, bohužel, skoro nevidí.

Umístění: Nemocnice Jihlava, p.o. amniocenteza

Pan doktor Peschout je doktor s velkym D. Profik na svem miste a jeste k tomu velmi mily a empaticky. Vse krasne vysvetli a ukaze.

Pan doktor Peschout je opravdu profesional. Je usmevavy, mily a jeho vysetreni je vzdy citlive a ohleduplne. Mohu jen doporucit.

Pan doktor Peschout je opravdu Pan DOKTOR!!! Lepšího gynekologa nenajdete a Jihlava má štěstí že takového lékaře má!! Něžný, žádné vyšetření od něj nikdy nebolelo, vše vám podrobně vysvětlí, usměvavý, milý, profesionál no prostě samé klady a ani jeden zápor!!! Jsem ráda že jsem se k němu dostala!!

Pan Peschout je opravdu skvělý, usměvavý, milý, dokáže poradit. Mohu jedině doporučit!