Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Nejhorší arogantní doktor co znám, ordinuje po telefonu aniž by dítě prohlédl, když nás vzal dostávali jsme stejne leky dokola, poslední kapka byla když mi křapl telefonem, po dalším zavolání sestra dělala, že neslyšela a po třetím zavolání aby mi laskavě vystavila očr o jeden den zpětně, kdy jsme to tak dělali pokazdy mě odpalkovala že neexistuje, naštěstí jsem si rychle nasla náhradu a k němu nikdy víc, nechápu jak ho může někdo vychvalovat!! Měl by se na tu práci vykašlat a jít radši do důchodu!

Umístění: Ordinace Jiný

Na základě dlouhodobé zkušenosti kdy jsme vzhledem nedostupnosti jiné alternativy prošli se 3 dětmi (2 už jsou již dospělé a zbývá třetí) ”péčí”pana Machytky (zamerne nepouzivam doktor nebo Mudr) musím prohlásit, že se jedná o lékaře jen s ohledem na vzdělání a lépe vyjadřuje, ze na svoji praxi spíše nahlíží více komerčně než by odpovídalo běžné lékařské praxi a je na škodu , že není dostatečné konkurenční prostredi a dostupnost alternativ. Působí sice zprvu mile ale jeho informace poskytující z jeho strany jsou mnohdy účelové polopravdy za účelem prospěchu svého a ne pacienta.

K panu doktorovi jsem chodila několik let, z počátku to byl velice milý člověk s pozitivním přístupem. Bohužel jako adolescent s ním moc dobré zkušenosti nemám. Velice se změnil, byl povýšený a nepříjemný. Když mi bylo zle, nechal mě po přijetí stát na chodbě s plným kelímkem asi dvacet minut. Nevím, proč ta změna, býval to doktor, ke kterému jsem se jako malá velice těšila. O jeho léčebných postupech nemám nejmenší pochybnosti, jen to chování.

Když to řeknu stručně pan doktor je někdy opravdu dost náladový,člověk si u něho někdy připadá jako žáček na pionýrském táboře,zřejmě už tuto práci dělá dlouho a už ho moc nebaví,když nemusíme tak k dr.nejdeme.Má,ale jedno plus je to dobrý diagnostik,ale neumí jednat s lidmi což je škoda

Já jsem pana doktora navštěvovala asi devět let a za celou dobu mi vynadal asi tak dvakrát a v obou případech oprávněně-jinak si nemohu stěžovat.Nikdy nic neponechal náhodě,vždy mě odeslal na patřičná vyšetření a já se teď k němu hodlám přihlásit s naší dcerkou.Komu se jednání pana Machytky nelíbí,jak už zde bylo psáno,ať zkusí paní doktorku Kamenickou-to bude teprve koukat...

Vysoce profesionální a laskavý přístup.
Zdeňka Kubizňáková

K panu doktorovi chodily obě moje děti a nemohu si na něj stěžovat. Nikdy se nebály, v ordinaci nevyváděly, slovo doktor jim nikdy nenahánělo hrůzu. Je pravdou, že občas nebyl pan doktor příjemný, ale většinou oprávněně. Výborný lékař, který nám mnohokrát pomohl. Přijel i sám od sebe domů zkontrolovat maroda. Za mě má 1*

Chodím k dr.Machytkovi už pět let a nemůžu si ho vynachválit.Jako diagnostik je profík,dcera na odběru krve i RTG byla,pamatuje si jménem moje děti,děti nemají strach tam chodit,dcerka s ním nadšeně komunikuje.Ano,je někdy náladový,ale kdo z nás není,a kolikrát když tam vidím maminky které jdou jen s rýmou tak se mu ani nedivím.Za mě mu dávám jedničku-a tomu komu nevyhovuje doporučím dr.Kamenickou-která má ale děsnou pověst.

Dobrý den. K panu doktorovi chodím rok se synem a nyní sháním nového pediatra. Nechápu proč bych se měla nechat urážet jen proto, že měl syn 40 horečky a já s ním jela na pohotovost. Je to mé první dítě a když se mi za 24 hodin nedaří horečku srazit, vyhledám prostě pomoc odborníka. A nebylo to poprvé....pokud mi 5měsíční dítě kašle až z toho zvrací hledám pomoc u lékaře. Nejsem vědma, abych věděla že to je z rýmy. Pan doktor je náladový a uráží rodiče. On svou praxi vykonává dlouho a samozřejmě mu některé věci (v diagnostice) přijdou samozřejmostí, ale já nejsem lékař...Nedoporučuji tohoto lékaře žádné prvorodičce a než se nechat urážet radši budu jezdit 30km jinam.
Veronika

K panu Machytkovi jsem chodila cca. od 8 let. Musím říci, že z počátku se jevil jako velice příjemný dětský lékař a já se nebála k němu chodit.
Bohužel časem se jeho chování zhoršilo. Výkyvy jeho nálad jsou otřesné! Ano, máte pravdu, že s některými maminka je těžké pořízení, ale zvyšovat na ně i děti hlas? To si pan doktor měl vybrat jiné zaměstnání. Nikdo není 100% a občas se stane, že nás něco rozladí a přeneseme špatnou náladu na okolí, to je přirozené.
Pomineme li jeho nálady, ani jako diagnostik není vždy nejlepší. Na prstech u ruky jsem měla ošklivé bradavice a pan doktor to diagnostikoval jako pouhou suchou kůži. Na kožním se pak zhrozili, proč mě neposlal už dříve. Navíc v době, kdy jsem byla v jeho péči, jsem nezažila jediný kontrolní odběr krve či rentgen. To považuji za nedostatečnou zdravotnickou péči a nemohu dle svého nejlepšího vědomí doktora Machytku doporučit.