Nemocnice Boskovice s.r.o
Otakara Kubína 179, Boskovice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Naprosta špička v oboru a vubec jeden z nejlepsich obvodnich doktoru, ktere znam. Leci vzdy nejpokrocilejsi znamou lecbou a leky, presna diagnostika. Leci na zaklade "tvrdych dat" a ne pocitu. Posle na vsechna potrebna vysetreni. Cela rodina jsme spokojeni.

Tento pan doktor určitě patří k velice slabým, navíc je nejistý a nepříjemný. Nedokázal mi vysvětlit, co se svými problémy mám vlastně dělat. Našla jsem si jiného chirurga a ten přesně věděl, jak postupovat.

Zajimave je, ze 8 z 11 komentaru pod tim mym je jednoznacne pozitivnich, ale zatim nemaji vetsinu z celkoveho poctu hlasu. Pravdepodobne je za tim nespokojena nizsi trida, ktera se neumi nebo neni schopna vyjadrit. Mozna je to nekdo, kdo Vas, doktore, nema rad a proste klika na negativni hodnoceni, co muze. Ale berte to s klidem, nemuzete se zavdecit vsem. A urcite jste za svoji praxi osetril vic nez nejakych 20-30 nespokojencu. Kdo chce psa bit, hul si najde.

Byl jsem u Vas nedavno na osetreni a vubec si nemuzu stezovat. Jste profik, co sve praci rozumi a ja byl s Vasim pristupem plne spokojen. Ale co je dulezitejsi: diky Vasi presne diagnoze probehla moje lecba bez jedine komplikace. Drzim palce a preju, at Vam ti nespokojenci nevezmou chut do prace.

Standartní vyšetření, nic nezanedbal a ke všemu fešák.

Hodnotit lekare podle toho, jestli ma zvykacku, opravdu svedci o mentalni urovni prispevatelky. Mile dame bych prednostne doporucil konzultace s psychiatrem a teprve potom s chirurgem (ktereho stejne pravdepodobne nepotrebuje - ledaze by ji provedl lobotomii). Mila pani, MUDr. Legat je podle nejen mych zkusenosti opravdu jeden z mala, kdo svoji profesi vykonava spis jako poslani nez zamestnani a je ochoten pro pacienta udelat prvni posledni. Me svoji diagnozou zachranil. Diky, doktore, za Vasi praci a nenechte se otravit podobnymi vylevy!!!

krasnej dokturek

Lékaře velmi doporučuji, je ochotný, komunikativní, odborník. Úplná spokojenost s podstoupenou léčbou. Děkuji.

Velice příjemný a zodpovědný doktor!

Velice mily, sympaticky a prijemny doktor, pusobi velice inteligentne, mozna na prvni pohled namyslene, ale po case zjistite, ze to tak vubec neni, ma smysl pro humor, velice znaly ve svem oboru, snazi se vzdy pacientum vyjit vstric... Nikola L.

S názorem osoby,která si očividně nestojí za svým názorem,jelikož se neumí ani podepsat, rozhodně nesouhlasím... Paní má zřejmě s lékaři spoustu zkušeností... :-) Pan doktor Legát je nejlepší odborník jakého znám. Znám ho již z působení v Břeclavi,vždy byl velmi ohleduplný a ochotný. Odborník na svém místě a hlavně lidský!!!