U Hostivařského nádraží 6, Praha
Odborný stomatolog - ortodontista

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný stomatolog - ortodontista Jiný

Chodili jsme k panu doktorovi někdy po roce 2000 i s manželkou a oba máme zuby doteď rovné, bez potíží. Tenkrát nám pana doktora někdo doporučil a byli jsme vděčni, že jsme se dostali zrovna k tomuto ortodontistovi. Působil jako naprostý profesionál a laskavý člověk.Teď se tam chystám po mnoha letech na další kontrolu.

Umístění: Odborný stomatolog - ortodontista Jiný

Pan doktor je skvělý profesionál. Nejprve jsem k němu chodila s dcerou, poté jsem si nechala nasadit rovnatka já a nyní jdeme na návštěvu i se synem. Já s dcerou již máme několik let zuby krasne, rovné, bez vad. Doporučuji!

Umístění: Odborný stomatolog - ortodontista Křivé zuby a špičáky schované v dásni pod zuby

Pan doktor je bezvadný. Měla jsem paničkou hrůzu že zubařů. Pan doktor mě vždy odreagoval vtipy a jeho příběhy z cyklistiky.
Měla jsem velmi křivé zuby, pět předchozích doktorů mi ve 14 letech. Chtěli vytrhat 4 zuby a sesekat čelist. Pan Doktor zavrhl obě verianty a po 4 letech. Co jsem měla rovnátka napevno. Mám krásné rovné zuby. Bez trhání a sesekaní čelisti. V čekárně jsem nikdy nedělala déle jak 5 minut. Za 4 roky mě rovnátka vyšli na krásných 25 tisíc. Což když porovnáme ostatní zubaře, tak po tolika letech bych byla na jiné částce. Sice se na první objednáno člověk musí počkat, ale na dobrého lékaře to stojí za to.

Umístění: Odborný stomatolog - ortodontista fixní rovnátka

Jsem moc ráda, že jsem si počkala na rovnátka u tohoto pana doktora. Výsledek i servis je na jedničku s hvězdičkou!!!
Musím se přiznat, že jsem váhala, jestli ve 40.letech mám do rovnátek jít. Ale postupem času se mi zuby opravdu moc pokřivily a já v nich cítila nepříjemný tlak. Pana doktora jsem si vybrala podle recenzí. Kromě chvály mne zaujalo, že nenechává zuby zbytečně trhat. Sama jsem byla překvapená, že to tak půjde i u mne. Pan doktor Lampa je neuvěřitelný profík a puntičkář, což je v této profesi velké plus. S výsledku jsem nadšená. Mám nádherně udělané zuby.

Umístění: Odborný stomatolog - ortodontista ortodontické konzultace

Doporučuji!!!! Měla jsem opravdu hodně křivé zuby a pan doktor dal vše do pořádku. Sestřička moc příjemná a pan doktor odborník. Nikdy jsem v ordinaci nečekala více než pět minut:) Prostě moc děkuji a budu všude doporučovat:)

Naprosto dokonala pece..mela jsem hrozne, krize zuby a to, co dokázal pa doktor byl zazrak..a to vse trvalo jen 2 roky..mimoto přijemny, sestra hodna a vse proste bezchybne!!!!!! Doporučuji jak nejvíc muzu!!!

S ordinací pana doktora jsem velmi spokojená. Než jsem k němu přišla, vystřídala jsem více ortodontistů a jak, profesionálním přístupem, ochotou a přívětivostí, tak po finanční stránce (měla jsem pevná rovnátka), je nejlepší volba. Neměnila bych za nikoho jiného a všem doporučuji.

Nemám co vytknout! Velice milý a ochotný pan doktor. Chodím k němu ráda a nikdy jsem dokonce ani nemusela čekat v čekárně, všem vřele doporučuji.

Nově pana doktora navštěvujeme a po vystřídání předchozí ortodontistky,ke které jsme dlouho docházeli,velmi pozitivní změna.Příjemné jednání,bezproblémová domluva.
Změnu jsme měli udělat už dávno,pana doktora mohu jen doporučit.
Petr

Dobrý a příjemný lékař, léčil mě asi od 11 let, výsledkem jsou trvale krásně rovné zoubky, v podstatě tam již nechodím. Tenkrát mě akorát výrazně trápila estetika zámečků a nemožnost zvolit méně viditelnou variantu, snad již technologie pokročila.