Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Samostatná ordinace PL - gynekologa
Masarykovo náměstí 4, Benešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

60 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Samostatná ordinace PL - gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodím už asi 15 let a je naprosto skvělý. Rozhodně doporučuji

C
Ověřený profil
Umístění: Samostatná ordinace PL - gynekologa gynekologické vyšetření

Děkuji panu doktorovi za jeho báječnou, empatickou, milou a vstřícnou péči, vždy mi moc pomohl a jsem ráda, že je můj gynekolog, mám s ním za x let velmi dobré zkušenosti a vždy se k němu těším, je to moc milý člověk, který mě svým přístupem vždy uklidní... děkuji!

L
Ověřený profil

Pana doktora pamatuji jako ochotného, šikovného, bohužel jsem se přestěhovala, jinak bych k němu jezdila dál. Chodila jsem k němu 10 let, absolvovala jak klasické prohlídky, tak jedno zamlklé těhotenství, poté bezproblémové těhotenství zakončené porodem v benešovské porodnici.
Snad jediná výtka - dlouhé čekací doby a upřednostňování některých pacientek, které přijdou a jdou hned na řadu, i když je plná čekárna. :-(


V
Ověřený profil

Lékař je velmi milý a pečlivý, jsem ráda, že chodím právě k němu. Vždy mi pomohl.


M
Ověřený profil

Mohu říci, že docházím do této ordinace 14 let a jsem nadmíru spokojená.


N

To že je pan doktor milý, ještě k výkonu nestačí. Díky panu doktorovi jsem přišla o dítě ve 38. týdnu. Páč jsem mu naivně věřila jako ti s pozitivními komentáři, tak další se narodilo díky nevyšetřené těhotenské cukrovce v 6. měsíci. Naštěstí plod byl zdraví, takže žádné následky nemáme. Ústně mi by bylo vysvětleno, že cukrovku mít nemohu, aniž by po mě chtěl v jakékoliv těhotenství moč - smutné, bohužel on o nic nepřišel a a já se získaných zkušeností v životě nezbavím :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Jsem ráda,že jsem měla štěstí a dostala se k panu Křížovi,který je nejen odborníkem své věci,ale taky milí,příjemný a lidský. Před tím jsem chodila k lékaři,který se na mě ani nepodíval a jen ve dveřích mi podali recept a můžete jít. Dobrý,žé?


J
Ověřený profil

Pan ´doktor je opravdu velice milý a přívětivý, ale to bohužel nestačí. Profesionalita a odbornost u něj opravdu pokulhává. Přes PŮL ROKU !!!!!!!! jsem k němu chodila s opakovanými problémy a on jen dělal stěry ( což mu také moc dobře nejde ) a říkal, že to nic neníatd. No a po půl roce, když jsem si sama vyžádala jsem skončila s diagnozou Rakovina děložního čípku, bylo mi 30 let. Nastal kolotoč...operace, chemoterapie.....atd. Bohužel už nikdy nemohu mít děti a jen se modlím abych to všechno vůbec přežila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ú
Ověřený profil

Vybírá úplatky a za vybrané peníze nakonec neodvede slíbenou práci.
Kdo se setkal s podobným?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S panem doktorem jsem spokojená, vždy mi dobře pomohl. V jeho ordinaci necítím stres z prohlídky ani stud. Pan doktor má profesinální taktní přístup. Spokojenost už 10 let.


Došlo k chybě, zkuste to znovu