Roman Duraja, zubař Bučovice

MUDr. Roman Duraja

Zubař

Sovětská 912, Bučovice
Praktický zubní lékař

Ochotný, ale pouze střídavě schopný. Po všech těch opravách vypadených plomb a rozbitých zubů mám ovšem pochybnosti o kvalitě používaného materiálu.

Perfektni zubar, ale to cekani.... njn, ma toho hodne. Vrele doporucuji, lepsiho odbornika na Vyskovsku nenajdete.

Pan doktor Duraja je velmi citlivy vuci svym pacientum a jeho prace je perfektni. Opravoval me predni zuby (co me minula zubarka zmrsila) a s vysledkem jsem nad miru spokojen. Cekaci doba je sice delsi, ale akutne me vzal vzdy bez cekani. Muzu jen doporucit.

po dnesni navsteve OPET vse v naprostem poradku, zub uz nebolí a plomba je udelana perfektne. Dle meho nazoru je pan doktor Duraja jeden z nejlepsich zubaru na okrese (a to jsem jiz 3x menil). Pro me je nejdulezitejsi vysledek.

naprosta spokojenost, zanet v zubu rychle a efektivne vylecil a zub mam nadale. Jiny zubar uz by trhal. Neznam lepsiho odbornika.....vrele doporucuji

Panu doktorovi ruce smrdí kouřem, plomby od něj mi dokonce po zkousnutí vypadly dvě naráz. Čekací doba katastrofální. Navíc jeho sestřička je taky otřesná a nepříjemná. S lidma jedná jak s dobytkem. Odešla jsem od něj a přešla ke Knápkové (neznala jsem ji). Takže jsem se dostala z bláta do louže. Od ní jsem taky utekla a teď už jsem velmi spokojená u jiné stomatoložky.

je skvelej

Pan doktor Duraja je velmi citlivý a slušný. Nenechá člověka trpět. Nedělá zbytečné zásahy, které zuby jen ničí. Tak, jak to často zubaři dělají, jen aby z toho měli co největší finanční prospěch. Velmi si pana doktora vážím.

X

Můj názor na něj je neutrální! Rukavice sice nosí, stará se tak jak má! S docházkou to pokulhává a čekací doba je otřesná! Ovšem mému otci udělal parádní zuby a on je s ním velmi spokojný. Jen kdyby začal chodit do práce tak jak má tak by nebyla tak dlouhá nebo dokonce otřesná čekací lhůta na ošetření! Když mě bolí zub nepomůžou mi nikde jinde než v lékárně protože kdybych měla čekat 2-3 měsíce tak bych to asi nevydržela

Odjednací doba je 2-3 měsíce i u bolestivých případů. MUDr. Duraja sice má ordinační dobu od 7-8 pro bolestivé případy a na objednání ob 8mi, ale když se dostaví na 8mou hodinu je to skoro zázrak. Čekací doma (po objednání) je 2-3hodiny, na minulé návštěvě jsem se dozvěděla, že sestřička objednává po řtvrt hodině a to 4lidi zaráz. Nechali čekat opakovaně i lidi na vozíčku.
Měla jsem zánět, šla jsem s tím na pohotovost protože mě jeho sestřička odmítla objednat dřív než za dva měsíce, prý mají plno. Na pohotovosti mi řekl, že mám jít druhý den ke svému zubaři a ať si neberu ibuprofeny, že je to svinstvo. Zmínil se o nějakém přípravku, který mi předepíše lékař. Po dlouhém telefoním přemlouvání a jen díky tomu, že jsem byla na pohotovosti mě milostivě vzali - čekala jsem asi 5hodin, na to, že jsem měla velké bolesti nikdo nebral ohled. Když už mě vzali bylo mi řečeno, že si na bolest mám brát ibuprofen, že je volně prodejný a mám chodit každý den na výplachy, ale že mě neveymou hned, že si budu muset počkat, až bude volno. Já jako pracující si bohužel takové ošetření nemohu dovolit.
V lékárně mi doporučili přípravek na dásně a po pár dnech se mi to zlepšilo.
Proto MUDr. Duraju NEDOPORUČUJI, a jestli máte možnost jít k jinému zubaři využijte toho. Tento si nás pacientů vůbec neváží!