Robert Chlebovský, chirurg Rožnov pod Radhoštěm

Robert Chlebovský

Chirurg

6 názorů

Uložit


Adresa

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm
Chirurgická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
6 názorů

N
Ověřeny pacient

Ne, ne a opět ne k tomuto doktorovi. Šla jsem k němu s oteklou, modrou rukou. Poslal mě na rentgen a po něm s nějakou mastičkou a obvazem domů. No týden doma, ruka zčernala a byla nehybná. Jeli jsme tedy znovu. Znovu ty jeho necitlivé velké ruce, znovu rentgen a nakonec nám VYNADAL, ŽE MÁM ZLOMENOU RUKU A PROČ JSME JAKO NEPŘIJELI DŘÍV, KDYŽ UŽ JE TO TÝDEN STARÁ ZÁLEŽITOST. No po připomínce, že jsme tu byli se začal rozčilovat, že ta ruka byla v pořádku. No..ještě něco k tomu dodat?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan Chlebák = fastum gel na zlomeniny =)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Před pár dny jsem prodělala zánět slepého střeva. Nejdříve jsem byla u svého obvodního lékaře, ten mě poslal do Rožnova p.R. za panem doktorem Malcharem, ale ten měl zrovna dovolenou. Musela jsem jet na rožnovskou pohotovost kde mě "uvítal" pan doktor Chlebovský se svým skeptickým výrazem ve významu "jako s čím tady ste? dyť simulujete". Poslal mě na SONO se slovy:" Jestli tam NĚCO najde". Pan doktor Nejezchleba ( mimochodem skvělý chlap, nebýt ženatý a o 20 let mladší ) prokázal snímkem že mám zánět slepého stěva a když jsem se vrátila k doktoru Chlebovskému se snímkem tak řekl:" Tak ono tam přece něco je" ... nemluví to za vše ?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tak nám pan doktor pomohl.Malá měla zlomenou nožku,což v nemocnici ve Vsetíně nepoznali!!!!Pan doktor jen prohlédnutím zjistil,že to neni v pořádku.A malou ošetřil na 1.Za nás děkujeme.


Úplně nekomunikativní doktor, od pohledu nesympatický bručoun ... nic závažného jsem od něj sice nepotřebovala - jen odstranit znaménka a to zvládl v pohodě a celkem rychle. Fakt ale je, že na člověka působí trošku děsivě.:)


E

Nikdy nezapomenu na "zážitek", kdy jsem k panu doktorovi byla poslána kvůli strhnutí nehtu. Po píchnutí injekce na umrtvení, se po chvilce jal trhal nehet, a i když jsem mu s hrůzou říkala, že palec ještě fakt cítím, nebral na nic ohled a dal se do práce. Pak se hrozně divil, že jsem se tam málem vyvrátila od bolesti.. Jeho arogantní chování ani nezmiňuju.. Prostě tam už nikdy více...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti