Robert Chlebovský

Chirurg Více

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Chirurgická ordinace
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ne, ne a opět ne k tomuto doktorovi. Šla jsem k němu s oteklou, modrou rukou. Poslal mě na rentgen a po něm s nějakou mastičkou a obvazem domů. No týden doma, ruka zčernala a byla nehybná. Jeli jsme tedy znovu. Znovu ty jeho necitlivé velké ruce, znovu rentgen a nakonec nám VYNADAL, ŽE MÁM ZLOMENOU RUKU A PROČ JSME JAKO NEPŘIJELI DŘÍV, KDYŽ UŽ JE TO TÝDEN STARÁ ZÁLEŽITOST. No po připomínce, že jsme tu byli se začal rozčilovat, že ta ruka byla v pořádku. No..ještě něco k tomu dodat?

Pan Chlebák = fastum gel na zlomeniny =)

Před pár dny jsem prodělala zánět slepého střeva. Nejdříve jsem byla u svého obvodního lékaře, ten mě poslal do Rožnova p.R. za panem doktorem Malcharem, ale ten měl zrovna dovolenou. Musela jsem jet na rožnovskou pohotovost kde mě "uvítal" pan doktor Chlebovský se svým skeptickým výrazem ve významu "jako s čím tady ste? dyť simulujete". Poslal mě na SONO se slovy:" Jestli tam NĚCO najde". Pan doktor Nejezchleba ( mimochodem skvělý chlap, nebýt ženatý a o 20 let mladší ) prokázal snímkem že mám zánět slepého stěva a když jsem se vrátila k doktoru Chlebovskému se snímkem tak řekl:" Tak ono tam přece něco je" ... nemluví to za vše ?

Tak nám pan doktor pomohl.Malá měla zlomenou nožku,což v nemocnici ve Vsetíně nepoznali!!!!Pan doktor jen prohlédnutím zjistil,že to neni v pořádku.A malou ošetřil na 1.Za nás děkujeme.

Úplně nekomunikativní doktor, od pohledu nesympatický bručoun ... nic závažného jsem od něj sice nepotřebovala - jen odstranit znaménka a to zvládl v pohodě a celkem rychle. Fakt ale je, že na člověka působí trošku děsivě.:)

Nikdy nezapomenu na "zážitek", kdy jsem k panu doktorovi byla poslána kvůli strhnutí nehtu. Po píchnutí injekce na umrtvení, se po chvilce jal trhal nehet, a i když jsem mu s hrůzou říkala, že palec ještě fakt cítím, nebral na nic ohled a dal se do práce. Pak se hrozně divil, že jsem se tam málem vyvrátila od bolesti.. Jeho arogantní chování ani nezmiňuju.. Prostě tam už nikdy více...