Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 2138/16, Nový Jičín
Nemocnice Nový Jičín a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

S panem doktorem jsem byla co se týká profesionality odvedené práce spokojená, ale co se týká komunikace s pacietny, tak jsem na vážkách. Pak doktor se podle mě chová tak, jak se zrovna vyspí, protože když někdo příjde pro radu a s problémy, tak očekává pozitivní jednání a pomoc. Je dost rázný a pokud se nejedná o vážný problém, tak vás odbyde a ani vás nenechá mluvit. Před 3 lety jsem byla na jeho oddělení na komplikované operaci a dost mě tenkrát zarazilo, že si myslel, že si bolesti vymýšlím. Bohužel je to jeden z mála doktorů, u kterého se necítím dobře.

A
Ověřený profil

Pan doktor je sice někdy rázný a neústupný, ale je to proto, že je pečlivý, poctivý, nic nenechává náhodě. Já jsem jemu a týmu lékařů v Novém Jičíně velkým dlužníkem.

Ověřený profil

Jsem doma týden z nemocnice. Pan doktor tam byl denně. Vše co jsem potřebovala vědět, jsem se přehledně dověděla. Je to velký srandista a tím perfektně ulehčuje i nelehkou situaci v nemocnici. Takže pane doktore, né ticho léčí, ale váš humor léčí a to nejen tělo, ale i duši. Děkuji Váš přístup mi opravdu pomohl :-)) Vlaďka

Byl mým operatérem - velmi těžká operace - rakovina vaječníků III stupeň.
Musím pochválit - byla jsem abslutně bez problémů, druhý den po operaci již jsem sama zvládla hygienu a byla relativně OK. Velmi dobře odvedená práce. Osobní jednání ale nic moc. Pořádně jsem se nic o sobě nedozvěděla, vše až z operační zprávy při odchodu. Nevidím to jako podstatné ale pro psychiku pacienta snad by bylo lepší vědět. Nicméně Děkuji!!!, žiji a zatím vše OK - rok po operaci. Sice s rezervou ale z hlediska profesionality odvedené práce - dávám nejlepší....

Ověřený profil

Odborník, byla jsem spokojena s jeho operací. Upřímný s přímým jednáním.

Z

Super, super, super !!!
A to ve všem.

M
Ověřený profil

Pana doktora můžu vřele doporučit!Je příjemný,vše vysvětlí a byla s ním i legrace:o)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti