Privátní praktický lékař
tř. Osvobození 1388, Otrokovice

Jedním slovem "bagatelizace"....rozumim, ze pan Doktor je již starsi a ostřílený matador, to ale neznamena, že vše pozná na pohled a poslech, jak si asi mysli....prijdete do ordinace a pan doktor sedi schouleny v kresle bez bot na nohou a uvita vas se slovy "Dobrý, tak co máte..." Při popisu problemu muzete obdivovat jeho psací um na opravdu historickem psacím stroji, pres který vas snad ani nemuze slyset.......95% pripadu posle na CRP a kdyz jsou hodnoty optimalni tak vas dale ani neposlouchá...nedejbože kdyz se zminite o priznacich a reknete ze jste si neco hledali na internetu( pravdepodovna moznost, protoze jste napr delali neco pri čemž se vam muze prihodit zmineny "vygoogleny" problem...)...timpadem jste poslan domu s beznyma antibiotikama na bakterialni infekce a za tyden kontrola........"doporucuju navstivit"...lepsi zmenit doktora dokud je cas

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

Pan doktor i sestra jsou velmi arogantní, nevyslechnou pacienta s čím do ordinace přišel. Nemá zájem o pacientův stav. Byla jsem tam jen jednou když moje doktorka měla dovolenou a vím, že další návštěvu absolvovat nebudu.

Umístění: Privátní praktický lékař Nemoc

Pan doktor Joza a jeho sestřička, jsou ti nejnepříjemnější lidé, se kterými jsem se dosud setkala - co se lékařů týče.
Na neutuchající kašel mé maminky předepsal univerzálně ATB, aniž by jí nechal udělat odběry, či rentgen plic, ani se na ni nepodíval, neposlechl dýchání.. po týdnu žádného zlepšení, horeček a nekončícího kašle, znovu na kontrole a až po naší urgentní žádosti o odběry a rentgen nám bylo první vynadáno, že co si jako představujeme za zlepšení během týdne, a dále vypsání žádanek stylem - prosimtě vypiš jí to ať už jdou..
Maminka se po rentgenu nyní léčí se zápalem plic.. Takže asi tolik můj/náš názor.

U pana doktora jsem se ocitla z důvodu,že moje lékařka měla volno. Takový přístup,jaký ke mě měl on a jeho manželka (sestřička),jsem v životě nezažila.Protivní oba dva,pan Joza mi ani neřekl,co mi vůbec je,ani mi nesdělil,jaké léky mi předepsal....v lékárně jsem zjistila,že mi na chřipku napsal antibiotika...jeho vyšetření bylo v rámci 3 minut...opravdu ve mě nezanechal pocit důvěry...už nikdy víc!

Jsem spokojený,vždy mě ošetřil tak jak byla potřeba.

Nechci pana doktora nějak shazovat, nechodím k němu. Byla jsem tam pouze jednou, protože moje doktorka měla dovolenou, ale to stálo za to. Nevím jestli mě přístup tohoto doktora více pobavil, nebo vyděsil. Nemluvil, nic jsem se nedozvěděla. Přišla jsem, pozdravila, on nic .. nezeptal se ani co mě trápí. Tak jsem mu to teda tak nějak řekla, do krku se mi díval z metrové vzdálenosti a chtěl, ať ještě poodstoupím, se slovy ... no asi tam něco je, předepsal mi antibiotika a poslal mě pryč. "Něco" je mi pořád, mám velice špatné zkušenosti zatím téměř s každým doktorem, v tomto státě to jde od 10 k -100. Možná jen pan doktor neměl den, ale až zase jednou nebude mít někdo den, může to dopadnout hůř.

___Super típek stho patra,je to kapacita :-)

Zná doktory, kteří mají podle Vás "lidštější" přístup,ale to je tak všechno.MUDr. Joza-aspoň co vím, nikdy nic nepodcenil a žádný problém nebagatelizoval !!Není tohle lidštější přístup než se jen usmívat, ale jinak nic moc? K lékařům se chodíme především léčit.

Velmi dobrý lékař, nic nepodceňuje !!!!!!!! Má lidský přístup a na nic si nehraje, jako někteří. Sestřička je taktéž bezvadná.

Velmi dobrý lékař, nic nepodceňuje,vše řeší ihned.