tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Privátní praktický lékař

Umístění: Privátní praktický lékař Nemoc

Pan doktor Joza a jeho sestřička, jsou ti nejnepříjemnější lidé, se kterými jsem se dosud setkala - co se lékařů týče.
Na neutuchající kašel mé maminky předepsal univerzálně ATB, aniž by jí nechal udělat odběry, či rentgen plic, ani se na ni nepodíval, neposlechl dýchání.. po týdnu žádného zlepšení, horeček a nekončícího kašle, znovu na kontrole a až po naší urgentní žádosti o odběry a rentgen nám bylo první vynadáno, že co si jako představujeme za zlepšení během týdne, a dále vypsání žádanek stylem - prosimtě vypiš jí to ať už jdou..
Maminka se po rentgenu nyní léčí se zápalem plic.. Takže asi tolik můj/náš názor.

U pana doktora jsem se ocitla z důvodu,že moje lékařka měla volno. Takový přístup,jaký ke mě měl on a jeho manželka (sestřička),jsem v životě nezažila.Protivní oba dva,pan Joza mi ani neřekl,co mi vůbec je,ani mi nesdělil,jaké léky mi předepsal....v lékárně jsem zjistila,že mi na chřipku napsal antibiotika...jeho vyšetření bylo v rámci 3 minut...opravdu ve mě nezanechal pocit důvěry...už nikdy víc!

Jsem spokojený,vždy mě ošetřil tak jak byla potřeba.

Nechci pana doktora nějak shazovat, nechodím k němu. Byla jsem tam pouze jednou, protože moje doktorka měla dovolenou, ale to stálo za to. Nevím jestli mě přístup tohoto doktora více pobavil, nebo vyděsil. Nemluvil, nic jsem se nedozvěděla. Přišla jsem, pozdravila, on nic .. nezeptal se ani co mě trápí. Tak jsem mu to teda tak nějak řekla, do krku se mi díval z metrové vzdálenosti a chtěl, ať ještě poodstoupím, se slovy ... no asi tam něco je, předepsal mi antibiotika a poslal mě pryč. "Něco" je mi pořád, mám velice špatné zkušenosti zatím téměř s každým doktorem, v tomto státě to jde od 10 k -100. Možná jen pan doktor neměl den, ale až zase jednou nebude mít někdo den, může to dopadnout hůř.

___Super típek stho patra,je to kapacita :-)

Zná doktory, kteří mají podle Vás "lidštější" přístup,ale to je tak všechno.MUDr. Joza-aspoň co vím, nikdy nic nepodcenil a žádný problém nebagatelizoval !!Není tohle lidštější přístup než se jen usmívat, ale jinak nic moc? K lékařům se chodíme především léčit.

Velmi dobrý lékař, nic nepodceňuje !!!!!!!! Má lidský přístup a na nic si nehraje, jako někteří. Sestřička je taktéž bezvadná.

Velmi dobrý lékař, nic nepodceňuje,vše řeší ihned.

Jsem velmi spokojená, Je důsledý a velmi ochotný.

Jsme pacienty p. MUDr. Richarda Jozy již více než 20 let a postupně se stará o celou naši rodinu. Je velmi pečlivý a uvážlivý a vždy správně diagnostikuje naše zdravotní problémy. Jako stálí pacienti mu i jeho sestřičce vyjadřujeme tímto způsobem náš dík a věříme, že dobrá vzájemná spolupráce bude trvat i nadále.