Praktická lékařka pro dospělé
Nemocniční 955, Vsetín

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka je paní Doktorka s velkým D,vždy se snaží pomoci,poradit a věnuje se své práci náležitě jsem velmi spokojená ,a zmiňované čekání ve zdejších komentářích je proto že paní doktorka je náležitě pečlivá ,raději si počkám než mít lékaře který mě odbyde :) sestřičky jsou také velmi příjemné a komunikativní :)

Paní doktorka je odborník na svém místě. Snaží se pomoct, je lidská, pečlivá a milá. Jsem ráda, že můžu chodit zrovna k ní.

Po 16-ti letech, z toho posledních 5 s vážnějšími zdrav. problémy, nelze než pět slova chvály ve všech ohledech. I čekací doba v čekárně se již podstatně zlepšila, ale to je zásluha organizace nové sestřičky.

Jsem s ní velmi spokojen. Za dlouhé čekání určitě nemůže.Nic nepodcení. Jsem u ní již 10let. Co dodat.....:-)

Fajn doktorka, prijemna, da se s ni bavit a kdyz se clovek pta, tak trpelive vysvetluje a neodbyde vas. Ale moc casto tam nechodim, jen tak s banalnim nachlazenim (to musim taky zaklepat:))

je to dobrá ženská, poradí, pomůže, vyléčí, je taky hodně příjemná, leč y fronty, to je na zabití, člověk aby bral do čekárny půl knihovny i přesto, že je objednaný

Ž

Je to příjemná lékařka která vás hned tak neodbyde . Je ale pravda že čekání u ní v čekárně je neskutečně zdlouhavé a taky nechápu proč její sestřička si pozve k sobě hnet několik pacientů na jednou a potom tam sedíme a čučíme na sebe jak na zjevení je to dost hloupý pocit a hlavně vždy to je na hodně dlouho . Jinak jsem zpokojenej a nemám výhrady . Miloš

někdy dlouhé čekání, ale asi mám moc lidí, pohodová, moc nemocný nejsem...ani jsem neřešil nic brutálního, takže nevím..

Až na to dlouhé čekání, i přes objednání, je v pohodě.

To zmiňované dlouhé čekání je bohužel většinou způsobeno kafíčkem a pokecem s kamošema. Jinak dobrá, ovšem byl jsem tam krátce.