Adresa

Praktická lékařka pro dospělé
Nemocniční 955, Vsetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka je paní Doktorka s velkým D,vždy se snaží pomoci,poradit a věnuje se své práci náležitě jsem velmi spokojená ,a zmiňované čekání ve zdejších komentářích je proto že paní doktorka je náležitě pečlivá ,raději si počkám než mít lékaře který mě odbyde :) sestřičky jsou také velmi příjemné a komunikativní :)

A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je odborník na svém místě. Snaží se pomoct, je lidská, pečlivá a milá. Jsem ráda, že můžu chodit zrovna k ní.

J
Ověřený profil

Po 16-ti letech, z toho posledních 5 s vážnějšími zdrav. problémy, nelze než pět slova chvály ve všech ohledech. I čekací doba v čekárně se již podstatně zlepšila, ale to je zásluha organizace nové sestřičky.


Jsem s ní velmi spokojen. Za dlouhé čekání určitě nemůže.Nic nepodcení. Jsem u ní již 10let. Co dodat.....:-)


P

Fajn doktorka, prijemna, da se s ni bavit a kdyz se clovek pta, tak trpelive vysvetluje a neodbyde vas. Ale moc casto tam nechodim, jen tak s banalnim nachlazenim (to musim taky zaklepat:))


M

je to dobrá ženská, poradí, pomůže, vyléčí, je taky hodně příjemná, leč y fronty, to je na zabití, člověk aby bral do čekárny půl knihovny i přesto, že je objednaný


Ž

Je to příjemná lékařka která vás hned tak neodbyde . Je ale pravda že čekání u ní v čekárně je neskutečně zdlouhavé a taky nechápu proč její sestřička si pozve k sobě hnet několik pacientů na jednou a potom tam sedíme a čučíme na sebe jak na zjevení je to dost hloupý pocit a hlavně vždy to je na hodně dlouho . Jinak jsem zpokojenej a nemám výhrady . Miloš


J

někdy dlouhé čekání, ale asi mám moc lidí, pohodová, moc nemocný nejsem...ani jsem neřešil nic brutálního, takže nevím..


J

Až na to dlouhé čekání, i přes objednání, je v pohodě.


R

To zmiňované dlouhé čekání je bohužel většinou způsobeno kafíčkem a pokecem s kamošema. Jinak dobrá, ovšem byl jsem tam krátce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu