Odborný lékař dermatovenerologie
Vídeňská 16/561, Olomouc

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Po roce docházení do ambulance s nějakou vyrážkou na puse musím říct, že nic moc. Za tu dobu na mě vyzkoušely s kolegyní bezpočet mastiček a výsledek žádný. Utratila jsem v lékárně možná tisíce.. Pak jsem přešla jinam a po jedné namíchané mastičce a asi 6 týdnech jsem KONEČNĚ vyléčená.
Jediné pozitivum vidím v tom, že jsem dostala plno vzorečků pleťových krémů :D

U paní doktorky jsem byla s dcerou,která měla exémem a byla jsem velmi spokojená.Nemusíte se objednávat,žádné čekání .Paní doktorka nám pomohla a byla velmi milá a příjemná,takže mohu doporučit.

Obě paní doktorky jsou moc příjemné, na doporučení jsem je navštívila a ochotně a úspěšně pomohly!

Jsem dlouholetá pacientka paní doktorky Renaty Sheety a její kolegyně paní doktorky Ilony Havlíkové. Velice oceňuji přístup obou lékařek, ochotu , důslednost, příjemnou atmosféru a samozřejmě výborné znalosti v oboru. Z tohoto důvodu vřele doporučuji.Jana Bomberová

Ordinaci paní doktorky navštěvuji již od začátku zřízení jejich ordinace. Jejich praxe prostě nemá chybu.

Já jsem nadmíru spokojená, už jsem si u paní dr. a její kolegyně nechala odstranit 4 znaménka a vždy byly milé, vše podrobně vysvětlily a vše proběhlo rychle, bezbolestně a bez čekání. Přešla jsem od dr. Stollárové, což byla úplná katastrofa.

Velice jsem spokojen s ochotou a odborným přístupem k kožnímu problému. Provedena operace defektu na nártu pravé nohy -perfektně a bez bolesti.

Mám s paní doktorkou i její kolegyní jen ty nejlepší zkušenosti.Každý komu jsem jejich ordinaci doporučil, byl maximálně spokojený.Spolu se svojí kolegyní MUDr.Havlíkovou, pokračují velmi dobře v práci, kterou před nimi dělal MUDr. Kutěj, bývalý primář kožního oddělení na Hradisku v Olomouci. Vřele doporučuji.

Byl jsem u několika lékařů ,ale tak ovou ochotu a vstřícnost jsem nikde neviděl.Nepomohl ani lékař v soukromé nemocnici v Praze.Jsem moc spokojen a vřele doporučuji.

Naprostá spokojenost. Už od dětství trpím opary, jako jediná mě poslala na imunologii na celkový krevní obraz a hledá hloubější příčinu oparů, neřeší věci jen povrchově. Vřele doporučuji.