Renata Sheetyová, dermatolog Olomouc

MUDr. Renata Sheetyová

Dermatolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vídeňská 16/561, Olomouc
Odborný lékař dermatovenerologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Po roce docházení do ambulance s nějakou vyrážkou na puse musím říct, že nic moc. Za tu dobu na mě vyzkoušely s kolegyní bezpočet mastiček a výsledek žádný. Utratila jsem v lékárně možná tisíce.. Pak jsem přešla jinam a po jedné namíchané mastičce a asi 6 týdnech jsem KONEČNĚ vyléčená.
Jediné pozitivum vidím v tom, že jsem dostala plno vzorečků pleťových krémů :D


T
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla s dcerou,která měla exémem a byla jsem velmi spokojená.Nemusíte se objednávat,žádné čekání .Paní doktorka nám pomohla a byla velmi milá a příjemná,takže mohu doporučit.


M
Ověřeny pacient

Obě paní doktorky jsou moc příjemné, na doporučení jsem je navštívila a ochotně a úspěšně pomohly!


Jsem dlouholetá pacientka paní doktorky Renaty Sheety a její kolegyně paní doktorky Ilony Havlíkové. Velice oceňuji přístup obou lékařek, ochotu , důslednost, příjemnou atmosféru a samozřejmě výborné znalosti v oboru. Z tohoto důvodu vřele doporučuji.Jana Bomberová


Ordinaci paní doktorky navštěvuji již od začátku zřízení jejich ordinace. Jejich praxe prostě nemá chybu.


Ověřeny pacient

Já jsem nadmíru spokojená, už jsem si u paní dr. a její kolegyně nechala odstranit 4 znaménka a vždy byly milé, vše podrobně vysvětlily a vše proběhlo rychle, bezbolestně a bez čekání. Přešla jsem od dr. Stollárové, což byla úplná katastrofa.


Velice jsem spokojen s ochotou a odborným přístupem k kožnímu problému. Provedena operace defektu na nártu pravé nohy -perfektně a bez bolesti.


Ověřeny pacient

Mám s paní doktorkou i její kolegyní jen ty nejlepší zkušenosti.Každý komu jsem jejich ordinaci doporučil, byl maximálně spokojený.Spolu se svojí kolegyní MUDr.Havlíkovou, pokračují velmi dobře v práci, kterou před nimi dělal MUDr. Kutěj, bývalý primář kožního oddělení na Hradisku v Olomouci. Vřele doporučuji.


Byl jsem u několika lékařů ,ale tak ovou ochotu a vstřícnost jsem nikde neviděl.Nepomohl ani lékař v soukromé nemocnici v Praze.Jsem moc spokojen a vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost. Už od dětství trpím opary, jako jediná mě poslala na imunologii na celkový krevní obraz a hledá hloubější příčinu oparů, neřeší věci jen povrchově. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti