Adresa

Odborný lékař dermatovenerologie
Vídeňská 16/561, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Po roce docházení do ambulance s nějakou vyrážkou na puse musím říct, že nic moc. Za tu dobu na mě vyzkoušely s kolegyní bezpočet mastiček a výsledek žádný. Utratila jsem v lékárně možná tisíce.. Pak jsem přešla jinam a po jedné namíchané mastičce a asi 6 týdnech jsem KONEČNĚ vyléčená.
Jediné pozitivum vidím v tom, že jsem dostala plno vzorečků pleťových krémů :D

T
Ověřený profil

U paní doktorky jsem byla s dcerou,která měla exémem a byla jsem velmi spokojená.Nemusíte se objednávat,žádné čekání .Paní doktorka nám pomohla a byla velmi milá a příjemná,takže mohu doporučit.

M
Ověřený profil

Obě paní doktorky jsou moc příjemné, na doporučení jsem je navštívila a ochotně a úspěšně pomohly!


Jsem dlouholetá pacientka paní doktorky Renaty Sheety a její kolegyně paní doktorky Ilony Havlíkové. Velice oceňuji přístup obou lékařek, ochotu , důslednost, příjemnou atmosféru a samozřejmě výborné znalosti v oboru. Z tohoto důvodu vřele doporučuji.Jana Bomberová


Ordinaci paní doktorky navštěvuji již od začátku zřízení jejich ordinace. Jejich praxe prostě nemá chybu.


Ověřený profil

Já jsem nadmíru spokojená, už jsem si u paní dr. a její kolegyně nechala odstranit 4 znaménka a vždy byly milé, vše podrobně vysvětlily a vše proběhlo rychle, bezbolestně a bez čekání. Přešla jsem od dr. Stollárové, což byla úplná katastrofa.


Velice jsem spokojen s ochotou a odborným přístupem k kožnímu problému. Provedena operace defektu na nártu pravé nohy -perfektně a bez bolesti.


Ověřený profil

Mám s paní doktorkou i její kolegyní jen ty nejlepší zkušenosti.Každý komu jsem jejich ordinaci doporučil, byl maximálně spokojený.Spolu se svojí kolegyní MUDr.Havlíkovou, pokračují velmi dobře v práci, kterou před nimi dělal MUDr. Kutěj, bývalý primář kožního oddělení na Hradisku v Olomouci. Vřele doporučuji.


Byl jsem u několika lékařů ,ale tak ovou ochotu a vstřícnost jsem nikde neviděl.Nepomohl ani lékař v soukromé nemocnici v Praze.Jsem moc spokojen a vřele doporučuji.


Ověřený profil

Naprostá spokojenost. Už od dětství trpím opary, jako jediná mě poslala na imunologii na celkový krevní obraz a hledá hloubější příčinu oparů, neřeší věci jen povrchově. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu