Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Erudice, lékařská autorita a především zájem o zdraví pacienta, jež spočívá nejen v odborném vyšetření, které vyžaduje aktuální zdravotní stav ,ale také naprosto přímé jednání v okamžiku, kdy pacient oslabuje efektivitu léčby vlastní neukázněností.
Lékařka, která mi velmi pomohla.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

byla jsem k p. doktorce objednaná přes online lékaři, tedy jsem zadala dotaz a druhý den mi volala sestřička, vše se mnou probrala a další den mi dala termín u p. doktorky a to hned za týden. Šla jsem jen pro holtra a jeho zhodnocení, ale p. doktorka mi udělala samozřejmě EKG, navíc echo srdce, krčních tepen, ergometrii. Strávila jsem tam skoro hodinu a nemohu souhlasit s tím, že neuděla více výkonu přes pojišťovnu v jeden den. Byla lidská, vše podrobně vysvětlila. S takových přístupem jsem se snad ještě nesetkala. Jen mně mrzí, že nebere nové pacienty, ale chápu to.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Paní doktorka Radeva je vynikající ve svém oboru. Má nadstandardní přístup k pacientům. Dokáže nejen poradit, ale hlavně zdravotní problémy vyřešit, rozhodně doporučuji. Květa K.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Kardio vyšetření

5 hvězdiček pro MUDr. Renata Radeva. Skvělý přístup, odbornice ve svém oboru, při mých loňských kardio-komplikacích mne urychleně přijala, pečlivě a komplexně vyšetřila u ní v ordinaci, následně promptně zařídila potřebnou koronarografii v FNO Ostrava. Jsem jí vděčný za svůj výborný zdravotní stav.. A mohu jen a jen doporučit.. Ing. Mirek Skokan

G

Z osobní zkušenosti mohu konstatovat jenom chválu jak k profesní zdatnosti, tak k přístupu k pacientovi .Paní doktorka je velmi vstřícná a pečlivá. Má lidský, klidný přístup.Mohu jen doporučit.Je upřímná a komunikativní. Příznivé atmosféře jistě napomáhá i milá sestřička. Gospodarczyková

Vynikající lékař - doporučuji.

Vynikajíci lékař a skvělý člověk. Její upřimnost nemusí byt každemu príjemná ale takových lidí, kteří dokažou s vami jednat upřimně bychom si měli VAŽIT.

je dobrá

Od paní doktorky jsem sice dostala pěkný "kartáč" za kouření, až jsem se styděla, nicméně musím znat, že její vyšetření bylo velmi pečlivé, vše srozumitelně vysvětlila. Škoda, že nebere do stálé péče nové pacienty. Kateřina J.

K paní doktorce jsem šla na doporučení člena rodiny a mohu potvrdit, že paní doktorka je velmi příjemná, vše vysvětlila a poradila. Nedá mi to, nevyjádřit se k negativnímu názoru pana Madery. Neznám podrobnosti, ale z logiky věci a z mé částečné znalosti jak funguje zdravotnictví soudím, že paní doktorka Vám nechtěla dělat 3 vyšetření naráz ne z důvodu zlomyslnosti, ale proto, že takto nakumulované výkony by jí pojišťovna neproplatila.A proč jste jezdil tak daleko ke kardiologovi? Zřejmě proto, že Vám paní doktorku někdo doporučil.