Renata Radeva, kardiolog Ostrava

MUDr. Renata Radeva

Kardiolog Více

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka je vynikající lékař důkladně vyšetří, vše vysvětlí věnuje se pacientovi na 100%. Je to odborník na svém místě. Když přijdete na vyšetření jste vítáni vždy úsměvem a informováni o svém zdravotním stavu. Za mě paní doktorka profesionál a vždy s úsměvem .Děkuji paní doktorko.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka Radeva je výborná lékařka se skvělými diagnostickými schopnostmi. Nad rámec svého zaměření mi pomohla odhalit závažné onemocnění štítné žlázy a nasměrovala mě k vyhledání dalších specialistů. Jsem jí za její nadstandardní přístup velmi vděčná!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Celkové a objektivní posouzení na velmi profesionální úrovni.Paní doktorka velmi vnímá sdělení a popis potíží pacienta.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Renatě Radevě za pomoc, kterou mi poskytla dne 25.11. 2021. Díky její vysoké odbornosti rozpoznala u mně předinfarktový stav a zajistila mi včasnou pomoc. Jen díky její rychlé a pohotové reakci jsem se dostala do Fakultní nemocnice Ostrava Poruba na angiolinku. Paní doktorka totiž ihned kontaktovala pana primáře MUDr. Mariana Branného, který reagoval rychle a vstřícně. Po příjezdu jsem byla ihned vyšetřena, opravili mi zúženou tepnu a po dvou dnech další péče jsem byla propuštěna domů.
Děkuji paní doktorce Renatě Radevě za velmi lidský přístup, za vysoce profesionální práci a rychlé určení diagnozy. Bez její pohotové reakce bych už nemusela žít. Přeji paní doktorce hodně klidu a sil pro její náročnou práci.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Rád bych vyjádřil maximální spokojenost s paní doktorkou Renatou Radevou a s její zdravotní sestřičkou. Paní doktorka je nejen nesmírně zkušená ve svém oboru, ale je také velmi ochotná pomoci i v těch nejkrizovějších situacích a věnuje dostatek času a úsilí, aby vám pomohla vyřešit vaše zdravotní problémy.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka je odborník a skvělý člověk. Věnuje každému opravdu velmi svého času a má snahu pomoci!!!Je cítit, že její práce je jejím posláním!!!Mohu jen doporučit!!!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Spickova,komunikujici Mudr. Ocividny zajem pomoci v lecbe. Empaticka.Dusledna.Siroky diagnosticky zaber.Zazitek byt u teto doktorky vysetren a roky lecen. S uctou KM

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla vyšetřena u paní doktorky a jsem plná emocí, že jsem se musela vypsat. Tak komplexního lékaře, který vás vyslechne a umí lidsky reagovat jsem dlouho nezažila. Paní doktorka mě zařídila dvě vyšetření, na které mě můj lékař za půl roku neposlal. Věřím, že v rukou paní doktorky se můj problém konečně vyřeší. Opravdu jsem z paní doktorky úplně paf. Dávám maximální počet hvězdiček, protože to si paní doktorka zaslouží.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorku Radevu můžu jen a jen doporučit. Odborník na svém místě. Není lékař jako lékař. Je velice profesionální, lidská, pečlivá a ochotná. S takovým milým a příjemným přístupem jsem se ještě nesetkala. Vše vysvětlí, poradí, doporučí. SKVĚLÁ péče. Paní doktorky si VELICE vážím a přeji mnoho úspěchů v náročné a zodpovědné práci.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla poprvé na Echo vyšetření. Paní doktorka měla velmi profesionální přístup, vše mi vysvětlila a ochotně mi odpověděla na mé dotazy. Echo dopadlo dobře, ale zjistila jiný nález a hned jsem byla objednána na další vyšetření. Za lidský přístup si zaslouží můj dík.