Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Paní doktorka Radeva je vynikající ve svém oboru. Má nadstandardní přístup k pacientům. Dokáže nejen poradit, ale hlavně zdravotní problémy vyřešit, rozhodně doporučuji. Květa K.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Kardio vyšetření

5 hvězdiček pro MUDr. Renata Radeva. Skvělý přístup, odbornice ve svém oboru, při mých loňských kardio-komplikacích mne urychleně přijala, pečlivě a komplexně vyšetřila u ní v ordinaci, následně promptně zařídila potřebnou koronarografii v FNO Ostrava. Jsem jí vděčný za svůj výborný zdravotní stav.. A mohu jen a jen doporučit.. Ing. Mirek Skokan

G

Z osobní zkušenosti mohu konstatovat jenom chválu jak k profesní zdatnosti, tak k přístupu k pacientovi .Paní doktorka je velmi vstřícná a pečlivá. Má lidský, klidný přístup.Mohu jen doporučit.Je upřímná a komunikativní. Příznivé atmosféře jistě napomáhá i milá sestřička. Gospodarczyková

Vynikající lékař - doporučuji.

Vynikajíci lékař a skvělý člověk. Její upřimnost nemusí byt každemu príjemná ale takových lidí, kteří dokažou s vami jednat upřimně bychom si měli VAŽIT.

je dobrá

Od paní doktorky jsem sice dostala pěkný "kartáč" za kouření, až jsem se styděla, nicméně musím znat, že její vyšetření bylo velmi pečlivé, vše srozumitelně vysvětlila. Škoda, že nebere do stálé péče nové pacienty. Kateřina J.

K paní doktorce jsem šla na doporučení člena rodiny a mohu potvrdit, že paní doktorka je velmi příjemná, vše vysvětlila a poradila. Nedá mi to, nevyjádřit se k negativnímu názoru pana Madery. Neznám podrobnosti, ale z logiky věci a z mé částečné znalosti jak funguje zdravotnictví soudím, že paní doktorka Vám nechtěla dělat 3 vyšetření naráz ne z důvodu zlomyslnosti, ale proto, že takto nakumulované výkony by jí pojišťovna neproplatila.A proč jste jezdil tak daleko ke kardiologovi? Zřejmě proto, že Vám paní doktorku někdo doporučil.

Bohužel nemohu sdílet názor ostatních, protože k hodnocení lékařky po straně odborné nedošlo, zato po stránce lidské jsem se přesvědčil, že se nejedné o dobrého člověka. Objednal jsem se prostřednictvím sestry k vyšetření srdce což se mělo skládat za tří procedur v rámci preventivní prohlídky.
Když po první proceduře lékařka Radeva zjistila, že zákrok v celku bude hradit zdravotní pojišťovna a že vyšetření nebudu platit cash, tak mi odmítla provést druhou proceduru týž den, protože údajně nemám nárok na exkluzivitu tzn. v řeči Radevy nemám nárok na kompletní vyšetření v co nejkratší době, protože neplatím.
Způsob jakým semnou jednala mě chvílemi vedl k myšlence zda paciet není ona.
Podotýkám, že do ordinace to mám 70 km daleko tzn. 140 km jedna návštěva na každou proceduru? Když jsem vznesl namitku, tak mi lékařka Radeva sdělila at si tedy jdu kde chci a at se nechám ošetřit také kde chci, že ona se mnou skončila.
Celou cestu zpět domů jsem přemýšlel, co to jsou vlastně za lidi takové Radevy a jiní? Kdo jim dává právo zneužívat své pozice a manipulovat s pacienty? Byl jsem po 30 letech podruhé u lékaře a bohužel díky lékařky Radevy jsem si udělal obrázek o našem zdravotnictví. Neumím si představit, že ve stavu nemohoucnosti by o mne pečoval takový lékař, kterému záleží prvni na penězích a potom na zdraví pacienta.
Proto hodnotím velmi slabá.
Jirka

Velmi špatná lékařka,naprostý nezájem o pacienta,po sestře dává pacientům vzkazy ohledně diagnozy a neráčí se ho ani přijmout!!!