Renata Radeva, kardiolog Ostrava

MUDr. Renata Radeva

Kardiolog Více

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Názory

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Rád bych vyjádřil maximální spokojenost s paní doktorkou Renatou Radevou a s její zdravotní sestřičkou. Paní doktorka je nejen nesmírně zkušená ve svém oboru, ale je také velmi ochotná pomoci i v těch nejkrizovějších situacích a věnuje dostatek času a úsilí, aby vám pomohla vyřešit vaše zdravotní problémy.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka je odborník a skvělý člověk. Věnuje každému opravdu velmi svého času a má snahu pomoci!!!Je cítit, že její práce je jejím posláním!!!Mohu jen doporučit!!!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Spickova,komunikujici Mudr. Ocividny zajem pomoci v lecbe. Empaticka.Dusledna.Siroky diagnosticky zaber.Zazitek byt u teto doktorky vysetren a roky lecen. S uctou KM

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla vyšetřena u paní doktorky a jsem plná emocí, že jsem se musela vypsat. Tak komplexního lékaře, který vás vyslechne a umí lidsky reagovat jsem dlouho nezažila. Paní doktorka mě zařídila dvě vyšetření, na které mě můj lékař za půl roku neposlal. Věřím, že v rukou paní doktorky se můj problém konečně vyřeší. Opravdu jsem z paní doktorky úplně paf. Dávám maximální počet hvězdiček, protože to si paní doktorka zaslouží.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorku Radevu můžu jen a jen doporučit. Odborník na svém místě. Není lékař jako lékař. Je velice profesionální, lidská, pečlivá a ochotná. S takovým milým a příjemným přístupem jsem se ještě nesetkala. Vše vysvětlí, poradí, doporučí. SKVĚLÁ péče. Paní doktorky si VELICE vážím a přeji mnoho úspěchů v náročné a zodpovědné práci.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla poprvé na Echo vyšetření. Paní doktorka měla velmi profesionální přístup, vše mi vysvětlila a ochotně mi odpověděla na mé dotazy. Echo dopadlo dobře, ale zjistila jiný nález a hned jsem byla objednána na další vyšetření. Za lidský přístup si zaslouží můj dík.

Dobrý den.
Docházím k paní doktorce Radevě už několik let a byla a jsem velice spokojená. Je velice pečlivá a vše mi vysvětlí a přidá i nějakou užitečnou radu.
Vřele doporučuji

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Navstivila jsem pani doktorku, po doporuceni zname. Od prvni chvile po telefonickem objednani na me udelala prijemny dojem, ziji totiz v zahranici, casu v republice mam omezene, ale s pani doktorkou nebyl vubec problem se domluvit na terminu. Pani doktorka je velice profesionalni, vse mi krasne vysvetlila, uz dlouho se mi takhle zadny doktor nevenoval! A toho si u pani doktorky velice cenim a s velkou radosti ji doporucuji vsem!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorku Radevu mohu jen a jen doporučit. Má obrovský dar a to poznat, co Vám opravdu je. A tímto způsobem zachránila život. A myslím, že ne jenom jeden. Odborník na svém místě. Není lékař, jako lékař. Moc děkuji paní doktorko. Za vše!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Navštěvuji ordinaci p. doktorky už 18 let k úplné spokojenosti s její péči a ochotou řešit mé problemy s výsokým krevním tlakem. Vždy vše řádně vyšetři,vysvětli důležitost medikace a jak postupovat.Je ochotná pomoci i po konci pracovní doby,vždy pozitivně naladěná, ochotná zajistit doplění vyšetření a případnou konzultací s odborným lékařem.Všem přeji mít tak ochotného a erudovaného lékaře.Dík p.doktorko a přeji hodně úspěchu ve vaší náročné práci.