Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dnešní návštěva kardiologie MUDr. Radevy ve mne zanechala velmi pozitivní dojem! Již v čekárně jsem byla mile překvapena vstřícným chováním sestry i jejího kolegy, které pokračovalo také v "sesterně". Jejich přístup byl úžasný a očividně se oba zajímali a starali o mé vyšetření, ale také o mou osobu, byla jsem např. dotazována, zda mi není chladno... Paní doktorka je zajisté odborník, navíc se snažila, abych měla uděláno maximum možných vyšetření! Děkuji jim všem, jsem ráda, že se mohu podělit o tak výbornou zkušenost!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Velmi sympatická, profesionální doktorka. S návštěvou a pozitivním přístupem jsem byla nad míru spokojená. U paní doktorky se člověk nemusí stydět se na cokoli zeptat, vše vám krásně a srozumitelně vysvětlí.

Ž
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Skvělá lékařka, naprostá profesionalita a empatie.Paní doktorka svým klidným, vyrovnaným, naprosto profesionálním přístupem, vytváří úžasně uklidňující, pohodovou atmosféru. Ještě jednou obrovské díky všem v ordinaci a smekám!!!” Mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Zlatá paní doktorka, která mě léčí od roku 2006 (po těžké srdeční embolii), děkuji za stálou profesionální péči a skvělý přístup.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Sympatická, profesionální lékařka která své práci velmi rozumí. Byl jsem u paní doktorky na preventivní vyšetření a vysvětlila vše co jsem potřeboval.

G
Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je to odborník na svém místě. Milá, ochotná, a hlavně schopná pomoct. Docházím pravidelně a jsem nadmíru spokojena. G. Chrenšč.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Erudice, lékařská autorita a především zájem o zdraví pacienta, jež spočívá nejen v odborném vyšetření, které vyžaduje aktuální zdravotní stav ,ale také naprosto přímé jednání v okamžiku, kdy pacient oslabuje efektivitu léčby vlastní neukázněností.
Lékařka, která mi velmi pomohla.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

byla jsem k p. doktorce objednaná přes online lékaři, tedy jsem zadala dotaz a druhý den mi volala sestřička, vše se mnou probrala a další den mi dala termín u p. doktorky a to hned za týden. Šla jsem jen pro holtra a jeho zhodnocení, ale p. doktorka mi udělala samozřejmě EKG, navíc echo srdce, krčních tepen, ergometrii. Strávila jsem tam skoro hodinu a nemohu souhlasit s tím, že neuděla více výkonu přes pojišťovnu v jeden den. Byla lidská, vše podrobně vysvětlila. S takových přístupem jsem se snad ještě nesetkala. Jen mně mrzí, že nebere nové pacienty, ale chápu to.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Paní doktorka Radeva je vynikající ve svém oboru. Má nadstandardní přístup k pacientům. Dokáže nejen poradit, ale hlavně zdravotní problémy vyřešit, rozhodně doporučuji. Květa K.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Kardio vyšetření

5 hvězdiček pro MUDr. Renata Radeva. Skvělý přístup, odbornice ve svém oboru, při mých loňských kardio-komplikacích mne urychleně přijala, pečlivě a komplexně vyšetřila u ní v ordinaci, následně promptně zařídila potřebnou koronarografii v FNO Ostrava. Jsem jí vděčný za svůj výborný zdravotní stav.. A mohu jen a jen doporučit.. Ing. Mirek Skokan