Blanenská 982,Kuřim, Kuřim
Chirurgická ambulance (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je vynikající chirurg.Syn měl opakovaně zarůstání nehtu,Ona mu pomohla a od té doby máme pokoj.Velmi si paní doktorky vážím.Také sestřička Jana je velmi šikovná. Zlatuše Zemachová

profesionální ,,,paní doktorku doporučuji ,,výborný přístup k pacientům ,vše před zákrokem odborně vysvětlí uklidní

Lidé nemají rádi doktory. Proč? Protože chtějí být zdraví. A když už některého musí navštívit, očekávají, že budou milí, ochotní, profesionálně zdatní, vstřícní, precizní ... a taky si budou s námi pacienty povídat, Když takoví nejsou, stěžujeme si. To děláme rádi. A když narazíme na někoho kvalitního, je to samozřejmé a mlčíme. Ale kde najdeme výše popsaného doktora nebo doktorku se všemi těmi super vlastnostmi? Jedna taková doktorka sedí za dveřmi chirurgické ambulance v Kuřimi. Jmenuje se Renata Procházková a je perfektní. Pro mne je to vzor doktora, takového, jaký by měl být. A ti, co o ní říkají, že je navíc pěkná ženská, tak mají pravdu. Vřele doporučuji a díky, paní doktorko.

Kdyz to budu brat jako clovek a jako chlap je to nadherna pritazliva zenska a z profesionalniho hlediska je to strasne mila,prijemna,dusledna,ochotna a profesionalni clovek na svem miste

Výborná,perfektní,prostě super!!!!!!!!!!

Hodnocení změněno moderátorem na velmi dobrý.

Souhlasím. Šikovná, profesionál, příjemná.

- velmi šikovná, precizní