Adresa

Chirurgická ambulance
Blanenská 982,Kuřim, Kuřim

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Pani doktorka je moc šikovná a hlavně má perfektní přístup k pacientům. Mě hodně pomohla před 5lety, kdy mě operovala. Před týdnem menší chirurgický zákrok, včera vyndaní stehů a opět velká spokojenost. Také k ni chodím se synem když má úraz a opět milý přístup a perfektní ošetření. Nic nepodceňuje.Sestrička je velmi hodná milá a šikovná. Takže jedním slovem paní doktorko a sestričko jsme s Martinem rádi, že Vás tu máme.

R
Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Paní doktorka je perfektní, milá, dokáže uklidnit. Byla jsem u ní se synem, který měl úraz. K dětem se chová velmi vlídně, dokáže jim vše vysvětlit, co bude následovat. Paní doktorku doporučuji, je to člověk na svém místě.

Ověřený profil

Paní doktorka je vynikající chirurg.Syn měl opakovaně zarůstání nehtu,Ona mu pomohla a od té doby máme pokoj.Velmi si paní doktorky vážím.Také sestřička Jana je velmi šikovná. Zlatuše Zemachová


Ověřený profil

profesionální ,,,paní doktorku doporučuji ,,výborný přístup k pacientům ,vše před zákrokem odborně vysvětlí uklidní


J
Ověřený profil

Lidé nemají rádi doktory. Proč? Protože chtějí být zdraví. A když už některého musí navštívit, očekávají, že budou milí, ochotní, profesionálně zdatní, vstřícní, precizní ... a taky si budou s námi pacienty povídat, Když takoví nejsou, stěžujeme si. To děláme rádi. A když narazíme na někoho kvalitního, je to samozřejmé a mlčíme. Ale kde najdeme výše popsaného doktora nebo doktorku se všemi těmi super vlastnostmi? Jedna taková doktorka sedí za dveřmi chirurgické ambulance v Kuřimi. Jmenuje se Renata Procházková a je perfektní. Pro mne je to vzor doktora, takového, jaký by měl být. A ti, co o ní říkají, že je navíc pěkná ženská, tak mají pravdu. Vřele doporučuji a díky, paní doktorko.


M
Ověřený profil

Kdyz to budu brat jako clovek a jako chlap je to nadherna pritazliva zenska a z profesionalniho hlediska je to strasne mila,prijemna,dusledna,ochotna a profesionalni clovek na svem miste


K
Ověřený profil

Souhlasím. Šikovná, profesionál, příjemná.


- velmi šikovná, precizní


Došlo k chybě, zkuste to znovu