Jiráskova 1286, Pardubice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Názory

Velmi dobrá a obětavá lékařka, která vždy pečlivě vyšetří, s paciente jeho problém proběre a vysvětlí potřebné.

Vyikající rodinná lékařka...

Paní doktorka je velmi ochotná, milá a profesionální, zkrátka člověk na svém místě. Jana.

Vynikající lékařka!!

Staráme se o 95letou babičku, která špatně chodí. V loňském roce k nám paní doktorka přijela domů, měla moc hezký přístup k pacientovi. Zajistila i měření tlaku pečovatelskou službou Kamilka. Stačí poslat e-mailem požadavek na recepty, a další den brzy ráno si je už mohu vyzvednout. Laskavý přístup sester i zastupujícího pana doktora je skvělý, rozhodně je to o 100 % lepší, než kdy jsme chodili k MUDr. Novákovi.

Ono je diskutabilní či jíti s chřipkou k doktorovi či ne. Záleží na každém jedinci. Když si platím lékaře a opravdu mi není dobře, tak tam jdu a zeptám se jak se léčit. Nemusím vyjít s receptem ven, ale s vědomím, že jsem nic nezanedbal. I když je to třeba obyčejná chřipka. U každého probíhá jinak.Někdo lehne, dá si čaj a za pár dní je fit. U někoho se holt musí pomoci lékem.
A na závěr: paní doktorka je opravdu skvělá, ale k p. doktorovi bych už nešel. Nejsem doktor, ale když už nebylo zbytí musel jsem jít k jinému a ten se předešlé léčbě vyjádřil cituji - "to je blázen", tak a teď se do mne můžete pustit, ale p. doktor opravdu není adekvátní "záskok".

To ,co tady čtu je hrůza! Vyjádření lidí,kteří nemají o léčbě ani potuchu a hodnotí postupy lidí,kteří mají léta praxe.....zamyslete se nad sebou!Co se týče čekacích dob je to jednoduché,pacient se dá "udělat" za pět minut,ale vždyť nechcete doktora,který až Vám bude nejhůř Vás odbyde stručným vysvětlením problému, vrazí do ruky recept a řekne za týden se ukažte.Tak co vlastně chcete?A mimochodem ,s chřipkou se k lékaři nechodí!Čaj a vitamíny jsou ve všeobecném povědomí populace i s nižsím vzdělání vedeny jako dostatečný lék.....

Pani doktorka by se pro sve pacienty rozdala a pan doktor take, udivuje me, ze se tu hodnoti odbornost a terapeuticke postupy laiky..a dle toho se boduje. Paní Janule, je naopak neuveritelne, ze s chripkou jdete na pohotovost, to nevite ze se leci cajem, klidem na luzku a paralenem?!..to z vas meli na pohotovosti zjevne velkou radost a 90 kc jste utratila zbytecne! Pani Majko.. lekari a sestry jsou pouze lide a stejne jako jinym se budou pozdeji venovat i vam! zbytecne drasticke leky?..jak to muzete soudit?! Paní Diessová, dle vaseho komentare je patrno,ze jste vubec nepochopila princip zdravotniho pojisteni!a vubec...jste take hrozna!!!

Na zaver: lekare v tomto zdravotnickem zarizeni velmi doporucuji a tyto stranky hodnotim za nejhorší!!!

Úžasná paní doktorka,stojí mi to zato dojíždět za ní 28km-velmi pečlivá,svědomitá,ty fronty v čekárně to potvrzují-lékaři,kteří dobří nejsou mají čekárny prázdné-to ví každý.....jenom pan Dvořák asi ne

Souhlasím a připojuji se k těmto názorů. Ten starý pan doktor je vážně hrozný ! Věřím, že paní doktorka nestíhá, ale výběr zástupu se moc nepovedl. Myslím, že cedulka vyvěšená v čekárně, že je jedno, který lékař vás ošetří, je velmi diskutabilní !! Rozhodla jsem se pro určitého lékaře a ten mě zná a ten mě léčí. Za toho si platím ! On dostává na " mou hlavu " od pojišťovny vyrovnání. Čekání v čekárně po dobu dopoledne je jen ve špatné organizaci. Takové čekání nikoho nepotká ani na chirurgii v nemocnici, kde je opravdu velký nápor na dva lékaře v ambulanci !!