Samostatná ordinace PL - stomatologa
Komenského 133, Kouřim

Velice nepříjemná, odmítli mne ošetřit s bolestí zubů. Bohužel jsem měla nemocné malinké dítě a nemohla jsem se s ním vydat na cestu do Kolína ke své zubařce a potřebovala jsem akutně ošetřit. Naprostý nezájem a hodně ošklivé jednání.

Chodím k ní od malička, teď už jsem ,,velká holka", je mi 23 let, a rozhodně jí nebudu měnit, vždy na mě byla velice milá, příjemná, dokázala mi vždy pomoc, a to nejlepší cestou, například při zánětu dásní, poznala to hned na začátku, z malé tečičky na dásni a včas jsme to vyléčili. Vždy dokáže ukonejšit, nebo použít vtipné fráze, i když člověk ,,umírá" při vrtání zubů...jsem opravdu velice spokojená a do budoucna k ní přihlásím i své děti....

S paní zubařkou jsem velmi spokojen.

velmi vlídná, laskvá, citlivá

Nejlepší, jakou jsem kdy měla. A že jich bylo ... mraky...

Právě jsem od paní doktorky přišla, jsem ráda, že chodím k ní, vše mi vždy vysvětlí, chodím k ní od malinka, vždy byla moc hodná, a je s ní vždy legrace....dokud nezasednu v křesle a nezačne práce, kdy se musí soustředit...Jsem hrozně moc ráda, že k ní chodím!!!! Opravdu doporučuji, je vstřícná a hlavně hodně šikovná!!!

Paní doktorka je ochotná a milá. Navíc chápe když se bojím a vždy mi vše vysvětlí a uklidní.

Paní doktorka je velmi vstřícná a ochotná.A hlavně ví, co dělá. 20min. v čekárně ještě nikoho nezabilo, a pokud se to protáhlo tak to bude nepředvídaným úkonem! To se snad může stát každému.

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojený. Můžu jen chválit.

Paní doktorka je sice jemná,ale vůbec neumí jednat...Po třech hodinách v čekárně,které absolvujete i když jste obědnaní na určitou hodinu,se chce každému utéct.