Renata Bulvasová, pediatr Mariánské Lázně

Renata Bulvasová

Pediatr

10 názorů

Uložit


Adresa

Komenského 515/6, Mariánské Lázně
Ordinace pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

D
Ověřeny pacient

Dobrý den paní doktorku jednoznačně nedoporučuju..Chodila jsem kní a jednou jsem kní přišla ve školním roce říkala jsem jí, že strašně kašlu, mám teplotu a bolí mě na průduškách ona ně nechala 2 týdny doma s normální chřipkou.Po týdnu se maminka naštvala a šla semnou k MUDr.Friednanovi, který okamžitě poznal, že mám zánět dýchacích cest a je to na antibiotika.A pak jsem byla doma skoro 4 týdny .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka Bulvasová mě měla v péči od mého narození. Je to úžasná, skvělá, spolehlivá a pro mě jedna z nejlepších lékařek v okolí. Děkuji jí za to, že mě zbavila strachu z očkování a odběru krve. Děkuji jí, že měla se mnou trpělivost, když jsem byla dítě a i v tzv. telecích letech (pubertě :-) ). Paní doktorku můžu jen doporučit. Je to skvělá žena a hlavně lékařka. Kdyby by to bylo možné zůstala bych u ní napořád :)


Ověřeny pacient

Musím jen souhlasit se všemi kladnými komentáři. Bere v úvahu,že matka zná své dítě. Pomůže,poradí,nenutí... Je vždy ochotná a pečlivá..


F
Ověřeny pacient

Paní doktorka je báječná, starostlivá a ohleduplná. Byl jsem u ní od svého narození až do doby než jsem vyrostl a musel si najít lékaře pro dospělé.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi pečlivá a zároveň přístupná domluvě s rodiči. Jak uvádí názor níže, i nám připadá ve srovnání s Dr.Friedmanem mnohem starostlivější, snaží se nic nezanedbat. Když jsme potřebovali, sama zavolala a domluvila nám konzultaci se specialistou, ještě ten den jsme tam mohli přijet. V ničem na nás netlačí, bere v úvahu náš názor a naše rodičovské zkušenosti s vlastním dítětem. Jsme velmi spokojení.


D

Nejlepší dětská lékařka, všem ji mohu pouze doporučit. Vždy vyjde ve všem vstříct, je velice ochotná, komunikativní a nikdy nic nezanedbala. Pomůže ne jenom v ordinačních hodinách, prakticky kdykoliv!


J

Jsem moc spokojená.Dříve jsme byli u Dr.Friedmana,ale ten u nás zvoral co mohl a paní doktorka na to přišla prakticky ihned.Je velice přístupná všemu a velice příjemná jak k dětem tak k maminkám.Když byl maličký hodně nemocný musela jsem jí i volat 2xdenně o víkendu-sama to chtěla.Kluci jí mají moc rádi.


Kdykoliv jsem potřebovala pomoci nebo jen poradit,vždy byla ochotná,jsem s ní velice spokojená.


Tuto lékařku doporučuji všem studentům:-)


M
Ověřeny pacient

Lékařka nám vyšla vstříc ohledně změny očkovacího plánu z důvodů rodinné anamnézy, domluvila nám i očkovaní v očkovacím centru v Motole. Zatím jsem se s ní vždy domluvila, bere v úvahu můj názor na věc, jsem spokojená. Zatím jsme ovšem neřešili žádný vážnější zdravotní problém.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti