Renata Bulvasová

Pediatr Více

Mariánské Lázně 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Komenského 515/6, Mariánské Lázně

Dobrý den paní doktorku jednoznačně nedoporučuju..Chodila jsem kní a jednou jsem kní přišla ve školním roce říkala jsem jí, že strašně kašlu, mám teplotu a bolí mě na průduškách ona ně nechala 2 týdny doma s normální chřipkou.Po týdnu se maminka naštvala a šla semnou k MUDr.Friednanovi, který okamžitě poznal, že mám zánět dýchacích cest a je to na antibiotika.A pak jsem byla doma skoro 4 týdny .

Paní doktorka Bulvasová mě měla v péči od mého narození. Je to úžasná, skvělá, spolehlivá a pro mě jedna z nejlepších lékařek v okolí. Děkuji jí za to, že mě zbavila strachu z očkování a odběru krve. Děkuji jí, že měla se mnou trpělivost, když jsem byla dítě a i v tzv. telecích letech (pubertě :-) ). Paní doktorku můžu jen doporučit. Je to skvělá žena a hlavně lékařka. Kdyby by to bylo možné zůstala bych u ní napořád :)

Musím jen souhlasit se všemi kladnými komentáři. Bere v úvahu,že matka zná své dítě. Pomůže,poradí,nenutí... Je vždy ochotná a pečlivá..

Paní doktorka je báječná, starostlivá a ohleduplná. Byl jsem u ní od svého narození až do doby než jsem vyrostl a musel si najít lékaře pro dospělé.

Paní doktorka je velmi pečlivá a zároveň přístupná domluvě s rodiči. Jak uvádí názor níže, i nám připadá ve srovnání s Dr.Friedmanem mnohem starostlivější, snaží se nic nezanedbat. Když jsme potřebovali, sama zavolala a domluvila nám konzultaci se specialistou, ještě ten den jsme tam mohli přijet. V ničem na nás netlačí, bere v úvahu náš názor a naše rodičovské zkušenosti s vlastním dítětem. Jsme velmi spokojení.

Nejlepší dětská lékařka, všem ji mohu pouze doporučit. Vždy vyjde ve všem vstříct, je velice ochotná, komunikativní a nikdy nic nezanedbala. Pomůže ne jenom v ordinačních hodinách, prakticky kdykoliv!

Jsem moc spokojená.Dříve jsme byli u Dr.Friedmana,ale ten u nás zvoral co mohl a paní doktorka na to přišla prakticky ihned.Je velice přístupná všemu a velice příjemná jak k dětem tak k maminkám.Když byl maličký hodně nemocný musela jsem jí i volat 2xdenně o víkendu-sama to chtěla.Kluci jí mají moc rádi.

Kdykoliv jsem potřebovala pomoci nebo jen poradit,vždy byla ochotná,jsem s ní velice spokojená.

Tuto lékařku doporučuji všem studentům:-)

Lékařka nám vyšla vstříc ohledně změny očkovacího plánu z důvodů rodinné anamnézy, domluvila nám i očkovaní v očkovacím centru v Motole. Zatím jsem se s ní vždy domluvila, bere v úvahu můj názor na věc, jsem spokojená. Zatím jsme ovšem neřešili žádný vážnější zdravotní problém.