Praktický lékař gynekolog
Žerotínova 4, Nový Jičín

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

S p. Doktorem Markem, jsem velice spokojená. Chodím k němu od 15 let, pri prvním otěhotněním, jsem musela miminko dát pryč protože jsem měla poškozené těhotenství, ale pak se nám podařilo hned po šestinedělí otěhotnět, kontrola proběhla vždy důkladně, a syn se narodil zdravý i když císařským řezem, ale díky p. Markovi vše dopadlo v pořádku. Po 7 letech čekáme druhého chlapečka, a kontroly opět důkladně provedené. Mohu jen doporučit, za mě velká spokojenost.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Absolutně nedoporučuji. Jak už zde bylo zmíněno tak na předepsání antikoncepce ok ale víc nic.. Už v těhotenství mi přišlo že prohlídky podceňoval, jednou měl pan doktor za sebe zástup a ten přístup byl úplně o něčem jiném, pan doktor na záskoku mi zjistil, že je miminko špatně otočené, o čemž pan Marek vůbec nemohl vědět když mu stačí vyšetřit pouze očním kontaktem. Největší vrchol přišel na prohlídce po šestinedělí.. Stěžovala jsem si na bolest a štípáni v oblasti šití, na to mi pouze řekl aniž by se podíval že to ještě může štípat, když jsem mu řekla že krvácím tak na to řekl že je to asi menstruace. Dva dny na to jsem musela jet do nemocnice, kde mi zjistili vyrůstek který mě tak bolel a odstranili ho, když jsem jim řekla, že jsem před dvěma dny byla na kontrole tak jen kroutili hlavou.. Navíc mi ještě odhalili nevstřebaný steh uvnitř který také dělal neplechu, a toho si pan Marek ani nemohl všimnout jelikož se na kontrole dovnitř ani nepodíval, stačí pohmat a oční kontakt.. Za mě určitě ne, hlavně doporučuji těhotným aby se této ordinaci vyhnuly obloukem.

Umístění: jiné místo asistovaný porod

Znám pana doktora z obyčejných chvil života, jako člověka, kdy mi sám řekl, že jeho u mého porodu nebudu chtít vidět, protože dochází jen ke komplikovaným záležitostem. Nicméně uplynulo pár let a u porodu dcery jsme se viděli a jsem vděčná,že tomu tak bylo a pomohl mé holčičce na svět, i když kleštěmi. Pro rýpaly,jiná možnost v danou chvíli nebyla, a dnes se těším života se zdravou krásnou dcerou a pana doktora doporučuji s pěti hvězdami,za jeho přístup a divte se i nadhled a humor u porodu. Vždy mu budu vděčná za život naší dcery. Pro mě je tento lékař profesionál.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Výborný lékař, lidský přístup, velice příjemný. Pokoušíme se s manželem o dítě a je vidět, že se snaží aktivně pomoct. Vzhledem k tomu, že pracuje i v nemocnici, tak mě, k mému překvapení, minulý týden i operoval a opět velká spokojenost - z mého pohledu kvalitně odvedený zákrok, který se pěkně hojí. Tohoto lékaře mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo

Dekuji panu doktorovi ktery me operoval.Jednalo se o tzv.lahv.Omlouvam se panu doktorovi,ze jsem si nechala zjistit kdo me operoval,ale na to mame kazdy pravo aby jsme to vedeli.Moc dekuji,citim se skvele pane doktore.

Když jsem před 7 lety začala k panu doktorovi chodit, byla jsem spokoje, ale to mi šlo pouze o předepsání antikoncepce. Nyní jakoby jej všechno obtěžovalo. Třetím rokem se snažíme o dítě a jediné stanovisko pana doktora je, že se máme snažit dál. Už přes rok slibuje, že manžela pošle na spermiogram, ale pokaždé když na to dojde, tak to zakecá a skončí to tím, že když do příště těhotná nebudu, tak už jej pošle. Nedělal mi žádná další vyšetření, na vše se musím ptát. Na dotaz, zda-li vůbec ovuluji, když mi MS hodně vynechává, mi odpověděl, že pokud mám bolavou menstruaci, tak ovuluji. Kde to vyčetl netuším, asi z pohledu do očí....

K panu doktorovi chodím od 16 let, pak přišlo těhotenství a dnes chodím na preventivní prohlídky. Ano sám od ž jenemluví, co by taky měl říkat? Důležité je, že když se já zeptám, odpoví mi. Není pro něj problém změnit antikoncepci, když "nesedí" a pokud jsem měla prolém, udělal mi ultrazvuk. Já jsem spokojená a mohu doporučit. Jestli chcete nějakého vtipálka co si bude dělat srandu z toho že žena je tlustá, když je těhotná a podoblé perly, které jsem vyslechla od jiného lékaře, prosím. Já zůstávám. A sestřičku znám už jako dítě, bydlela jsem v Kuníně. Je toho na ni moc, ale naučila se s PC a svoji práci dělá určitě dobře.

Dávám nejlepší hodnocení,protože pan doktor si ho zaslouží. Chodím k němu už nějaký ten pátek,byla jsem 2x těhotná a vždycky se k němu na návštěvu těším. Vždy mi vše vysvětlí,je hodný a když udělá fórek,tak ten stojí za to :-)
Co se předporodní péče týče,tak lepšího doktora není!

K MUDr.Markovi chodím 7 let a můžu ho jen doporučit. Nejsem lékař, a tak si narozdíl od některých nedovolím soudit jeho lékařské schopnosti, nicméně po revizi,kterou skončilo moje první těhotenství, jsem jeho postup, který po zákroku následoval, konzultovala i s jinými gynekology a ti ho nejen odsouhlasili,ale bylo vidět,že k MUDr.Markovi mají respekt. Další těhotenství skončila úspěšně a přístup pana doktora byl opravdu bezvadný:).

Já jsem s panem doktorem nikdy problém neměla a to k němu chodím deset let.
Celé těhotenství se o mne velice profesionalně choval.