Radoslav Špalek, praktický lékař Olomouc

MUDr. Radoslav Špalek

Praktický lékař Více

Havlíčkova 375, Horní Moštěnice, Olomouc
Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna

S panem doktorem jsem hoooooodne moc spokojena vzdy my pomuze a poradi nikdy bych ho uz nemenila je suuuupeeeeeer vazim si tak hodneho a dobreho lekare i sestricka je hodna a vzdy pomuze a poradi jsem o oboma dvoma moc spokojena s pozdravem slecna Fuksova

Pan doktor jetli se mu tak dá říkat umí jenom obkecávat a né řešit problémy!! připadne mi že se rád poslochá!
Předepisuje léky od farmaceutických firem které ho navštíví, stači se na něj zeptat v lékárnách!!

PŘEDCHOZÍ HODNOCENÍ JSOU VÝSTIŽNÁ JE TO HRŮZA LÉČILA JSEM SE U NĚJ PŘED 5 LETY A DÍKY BOHU ŽE JSEM ODEŠLA NEVÍM ASI BYCH SKONČILA V BLÁZINCI A TO MI CHYBĚL JEN HOŘČÍK-ALE PAN DOKTOR SI MYSLEL ŽE SIMULUJU TAK JSEM ŠLA JINDE DÍKY BOHU MI UDĚLALY POTŘEBNÁ VYŠETŘENÍ A JSEM OPĚT V POHODĚ STAČÍ SI OBČAS VZÍT HOŘČÍK.HODÍ SE POUZE NA VYSLECHNUTÍ PROBLÉMŮ,NAPSÁNÍ RECEPTU,ALE JAKO LÉKAŘ JE K NIČEMU NEMÁ ZÁJEM LÉČIT ANI ODHALOVAT PŘÍČINY JE MU TO ASI FUK.JEN POZOR JSTELI VÁŽNĚ NEMOCNÍ TAK JDĚTE JINDE ONO TĚMA JEHO ŘEČMA SE NEVYLÉČÍTE BA NAOPAK ABY BYLO JEŠTĚ CO?

arogantní rádoby lékař, který nemá potřebu pacienta prohlédnout, je to neštěstí pro pacienty.