MUDr. Radomíra Ševčíková

Zubař Více

Blansko 1 adresa

Ordinace lékaře stomatologa
Sadová 33, Blansko

Paní doktorka je anděl, je velmi laskavá, vstřícná a nikdy člověka neodmítne. Já i moje rodina na paní doktorku nedáme dopustit.
Vepřeková Jana

S paní doktorkou jsem dlouhodobě velmi spokojena. Je to velice dobrá, vstřícná lékařka. Dříve jsem měla velký strach z lékařů - zubařů díky jednomu velmi negativnímu zážitku z Brna. U této doktorky je vše naprosto v pořádku. Jak říkám , určitě bych neměnila. A sestřička je také velmi milá a vstřícná při jakémkoliv objednání se snaží vyjít vstříc. Doporučuji!!!!!

Já jsem s paní doktorkou velice spokojen. Jak po stránce profesní, tak i po stránce lidské. Její chování mě rozhodně nijak nevadí, je lidská a přijemná. Nechápu ten první příspěvek.

Nemohu hodnotit odbornost, jako "specialista" a pod. Ale paní doktorka Ševčíková je velmi přijemná, a její práce je určitě vynikající. Má laskavý přístup k pacientovi, a nic není problém. Zuby mám po jejím zásahu v naprostém pořádku.