MUDr. Radomil Schreiber

Zubař Více

Havířov, Ostrava 2 adresa

HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.
Bankovní 6, Ostrava

Umístění: HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.

K PANU doktorovi chodím od začátku jeho kariéry a je to nejlepší zubař co znám.Jsem hrozný strašpytel co se týká zubaře,v čekárně se pokaždé klepu,ale když sednu v ordinaci do křesla všechen strach je pryč,protože vím,že udělá vše proto,abych měla krasný úsměv a skoro bez bolesti.Svou práci dělá víc než precizně a to v dnešní době málokdo.Chodí k němu i mé děti a jsem za to šťastná,protože vím,že ony nemaji diky němu strach ze zubního ošetření jako jsem měla já díky zubařce v dětství.Moc děkuji Radku za to,že jste takový jaký jste!Sýkorová Katka

Umístění: jiné místo Nový chrup?

Po mé anabázi, kdy skončila moje dlouholetá zubařka a velkým zklamáním od jiného zubaře, kdy mi udělal jednou velké zuby a podruhé myší zoubky, tak konečně pán doktor mi zhotovil chrup k mé spokojenosti. Je to ,, pán doktor,, a rozumí své profesi.

Pan doktor vždy pomohl. Jediné co bych vytknul je neochota píchnout lokální anestezii. Někdy se cítím opravdu blbě, když mi pan doktor řekne, že si bolest jen sugeruju a mám strach si o injekci vůbec říct.

Už od malička jsem měla opravdu velký strach ze zubařů zuby jsem si vždy trhala sama ovšem ty mléčné s těma druhýma už byl větší problém :) měla jsem dva velké kazy ve předu a ještě větší katastrofu v ústech.
Můžu jen napsat, že Pan doktor je opravdu machr ve svém oboru bezbolestné, žádný stres dokonce i pár vtipů padlo :D

Pane doktore,kdy zase začnete chodit na pivo?

Dobry den pane doktore,prosim vas date mi emailovou adresu...Potrebuju nutne napsat na email..Tady nechci na verejne..Dekuji

MUDr. Radomil Schreiber

Dobrý den, můžete mi napsat na mail ordinace: dental-centrum@centrum.cz, recepční mi jej přepošle. Z pochopitelných důvodů zde nechci zveřejňovat soukromý mail. MUDr. Radomil Schreiber.

Když byla moje žena v 8. měsíci těhotenství a skučela bolestí, jako jediný se nebál a pomohl ji! Moje zkušenost - to co jinde bolí, tak nebolí. Ještě story pro pobavení... Po ostranění zubního kamene jsem měl citlivé krčky a doma dělal kotrmelce, nespal 3 dny a 3 noci, chodil furt na injekce, nadával jsem mu :) do fušerů. Přesto mě nevyhodil. Problém byl v tom, že jsem zuby chladil studenou vodou a když to přešlo tak jsem se musel řehtat co si se mnou užil. Byl jsem rád, že to vzal sportovně a chodíme k němu už leta všichni. Dětem se líbí barevné plombyčky. O těch moderních metodách co tady jiní píšou nekecají a nutno dodat, že to neznamená, že když si necháte spravit zuby, tak vás budou stát tolik, že nebudete mít co žvýkat :)

Dobrý den,touto cestou chci poděkovat p.doktorovi za rychlé rozhodnutí v diagnoze.Nestraší nikoho předem co bude a zachvili je to hotovo zoubek č.8 byl venku raz dva pan doktor mi vše vysvětlil ale to už bylo po zakroku a byl to on zlobivec zub.Tak doufááám zas za 6 měsicu.Zlaté ručičky skvělá rychlá teměř bezbolestná práce děkuji.Sestřička u obědnávek moc milá rychle reagovala na akutní případ děkuji děkuji

Vynikající lékař !! Profesionální, bezbolestné ošetření.

DOBRY DEN,JMENUJI SE LENKA STRASSEROVA,PANA DOKTORA MOHU JEN DOPORUCIT A ZAROVEN MU ZA PECI PODEKOVAT.CHODIME K VAM CELA RODINA A NENI NIKDO Z NAS,L KDO BY REKL VUCI VAM KRIVEHO SLOVA.MOC VAM DEKUJI A DEKUJI I ZA TO,ZE DIKY VAM NEMAM STRACH CHODIT K ZUBARI.STRASNE VAM DEKUJI A TAKE CHVALIM NOVOU ORDINACI JE MOC PEKNA .