HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.

(30 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.

Kmochova 8/1652

73601 , Havířov , moravskoslezský

Lékař: MUDr. Radomil Schreiber

K PANU doktorovi chodím od začátku jeho kariéry a je to nejlepší zubař co znám.Jsem hrozný strašpytel co se týká zubaře,v čekárně se pokaždé klepu,ale když sednu v ordinaci do křesla všechen strach je pryč,protože vím,že udělá vše proto,abych měla krasný úsměv a skoro bez bolesti.Svou práci dělá víc než precizně a to v dnešní době málokdo.Chodí k němu i mé děti a jsem za to šťastná,protože vím,že ony nemaji diky němu strach ze zubního ošetření jako jsem měla já díky zubařce v dětství.Moc děkuji Radku za to,že jste takový jaký jste!Sýkorová Katka

Lékař: MUDr. Radomil Schreiber Nový chrup?

Po mé anabázi, kdy skončila moje dlouholetá zubařka a velkým zklamáním od jiného zubaře, kdy mi udělal jednou velké zuby a podruhé myší zoubky, tak konečně pán doktor mi zhotovil chrup k mé spokojenosti. Je to ,, pán doktor,, a rozumí své profesi.

O
    Lékař: MDDr. Nikola Zaoralová

Je to skvělá zubařka, pečlivá, za naši rodinu, velká spokojenost. V současné době odešla na mateřskou a my na ni ztratili kontakt a nevíme jestli se vrátí k původní firmě, kde pracovala. Každopádně ji budeme časem hledat, rádi bychom u ní všichni zůstali .

Lékař: MUDr. Radomil Schreiber

Pan doktor vždy pomohl. Jediné co bych vytknul je neochota píchnout lokální anestezii. Někdy se cítím opravdu blbě, když mi pan doktor řekne, že si bolest jen sugeruju a mám strach si o injekci vůbec říct.

Lékař: MUDr. Radomil Schreiber

Už od malička jsem měla opravdu velký strach ze zubařů zuby jsem si vždy trhala sama ovšem ty mléčné s těma druhýma už byl větší problém :) měla jsem dva velké kazy ve předu a ještě větší katastrofu v ústech.
    Můžu jen napsat, že Pan doktor je opravdu machr ve svém oboru bezbolestné, žádný stres dokonce i pár vtipů padlo :D

Lékař: MUDr. Radomil Schreiber

Pane doktore,kdy zase začnete chodit na pivo?

Lékař: MUDr. Radomil Schreiber

Dobry den pane doktore,prosim vas date mi emailovou adresu...Potrebuju nutne napsat na email..Tady nechci na verejne..Dekuji

MUDr. Radomil Schreiber

Dobrý den, můžete mi napsat na mail ordinace: dental-centrum@centrum.cz, recepční mi jej přepošle. Z pochopitelných důvodů zde nechci zveřejňovat soukromý mail. MUDr. Radomil Schreiber.

F
    Lékař: MUDr. Radomil Schreiber

Když byla moje žena v 8. měsíci těhotenství a skučela bolestí, jako jediný se nebál a pomohl ji! Moje zkušenost - to co jinde bolí, tak nebolí. Ještě story pro pobavení... Po ostranění zubního kamene jsem měl citlivé krčky a doma dělal kotrmelce, nespal 3 dny a 3 noci, chodil furt na injekce, nadával jsem mu :) do fušerů. Přesto mě nevyhodil. Problém byl v tom, že jsem zuby chladil studenou vodou a když to přešlo tak jsem se musel řehtat co si se mnou užil. Byl jsem rád, že to vzal sportovně a chodíme k němu už leta všichni. Dětem se líbí barevné plombyčky. O těch moderních metodách co tady jiní píšou nekecají a nutno dodat, že to neznamená, že když si necháte spravit zuby, tak vás budou stát tolik, že nebudete mít co žvýkat :)

Lékař: MUDr. Radomil Schreiber

Dobrý den,touto cestou chci poděkovat p.doktorovi za rychlé rozhodnutí v diagnoze.Nestraší nikoho předem co bude a zachvili je to hotovo zoubek č.8 byl venku raz dva pan doktor mi vše vysvětlil ale to už bylo po zakroku a byl to on zlobivec zub.Tak doufááám zas za 6 měsicu.Zlaté ručičky skvělá rychlá teměř bezbolestná práce děkuji.Sestřička u obědnávek moc milá rychle reagovala na akutní případ děkuji děkuji

Lékař: MUDr. Radomil Schreiber

Vynikající lékař !! Profesionální, bezbolestné ošetření.