HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.

(30 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.

Kmochova 8/1652

73601 , Havířov , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Nikola Zaoralová

  Zubař, MDDr.

  • O
   Umístění: HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.

   Je to skvělá zubařka, pečlivá, za naši rodinu, velká spokojenost. V současné době odešla na mateřskou a my na ni ztratili kontakt a nevíme jestli se vrátí k původní firmě, kde pracovala. Každopádně ji budeme časem hledat, rádi bychom u ní všichni zůstali .


 • Radomil Schreiber

  Zubař, MUDr.

  • Umístění: HELIODENT s.r.o., PL stomatolog a dental.hyg.

   K PANU doktorovi chodím od začátku jeho kariéry a je to nejlepší zubař co znám.Jsem hrozný strašpytel co se týká zubaře,v čekárně se pokaždé klepu,ale když sednu v ordinaci do křesla všechen strach je pryč,protože vím,že udělá vše proto,abych měla krasný úsměv a skoro bez bolesti.Svou práci dělá víc než precizně a to v dnešní době málokdo.Chodí k němu i mé děti a jsem za to šťastná,protože vím,že ony nemaji diky němu strach ze zubního ošetření jako jsem měla já díky zubařce v dětství.Moc děkuji Radku za to,že jste takový jaký jste!Sýkorová Katka

  • Umístění: jiné místoSlužby: Nový chrup?

   Po mé anabázi, kdy skončila moje dlouholetá zubařka a velkým zklamáním od jiného zubaře, kdy mi udělal jednou velké zuby a podruhé myší zoubky, tak konečně pán doktor mi zhotovil chrup k mé spokojenosti. Je to ,, pán doktor,, a rozumí své profesi.

  Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře