Ordinace praktického lékaře
Březno

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka Hrušková je postrach pro všechny pacienty, kteří k ní chodí. Dostat se k ní do ordinace je velmi složité, protož zdravotní sestra paní Šťastná odráží všechny pokusy o kontakt s paní doktorkou na první dobrou. Do ordinace i nadále můžeze přijít pouze na základě telefonického objednání. Dovolat se do ordinace je však velmi těžké. Co se dělo za covidové epidemie je škoda popisovat. Ani teď se však nic nezlepšilo. Pan ministr Válek by chtěl zavést bonusy pro ty, kdo chodí na preventivní prohlídky. Na ně je nárok, pokud vím, jednou za dva roky. Jsem u paní Doktorky zaregistrovaná nejméně 30 let a doposud se mi podařilo se vnutit na preventivní prohlídku 1X. Nyní je to téměř 10 let a když se chci objednat, nejde to. Všechny zprávy píše paní doktorka ručně, posílá ke specialistům. Zprávy od specialistů ji ovšem nezajímají a není schopna ve svých ručních záznamech ani nalézt, jak se váš specialista jmenuje. Takže mému manželovi na kousíček papírku napsala, aby mu zprávu, kterou potřeboval, napsal jeho kardiolog, ale napsala úplně jiné jméno, než ke ktreému můj muž chodí. Je to smutné. Paní doktorka ještě není tak stará a může tedy svoji práci vykonávat ještě dlouho. Bohužel.