Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
31 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Ráda bych tímto poděkovala panu doktorovi za akutní ošetření. Byli jsme v jeho regionu na dovolené a já potřebovala lékařské ošetření. Ostatní dva praktičtí lékaři v Červeném Kostelci mě odmítli ošetřit. Pak doktor mě naopak přijal velmi vlídně, ošetřil mě, byl velmi milý a zajímal se. Proto ho touto cestou doporučuju jako dobrého člověka a ochotného lékaře!!! Děkuji moc, Tylová


I
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi dobrý, chápající a vstřícný k pacientovi. Avšak chování sester je neskutečně neprofesionální a někdy bohužel až hulvátské. Myslím, že by pan doktor měl zaměstnat příjemnější sstřičky a pak by tato ordinace neměla chybu.


K
Ověřeny pacient

Mohu jenom souhlasit s názory, že pan doktor přistupuje k pacientům s citem a porozuměním. To se, ale nedá říci o dvou saních, které zaměstnává. Měl jsem možnost navštívit již více zdravotních zařízení a setkával jsem se většinou s perfektním a profesionálním přístupem k pacientům ze stran sestřiček. Bohužel zde se stále nic nemění. Pacient je zde odkázán na to, zda se některá z jezinek dobře či špatně vyspala. V tom druhém případě je lépe nemoc přechodit, neboť hulvátský přístup ze stran sester je tak přehnaný, že se pacientům více přitíží. Zřejmě se sestry zabrzdili v hlubokém sociku, kde si na pacienta mohl otevírat pusu kde kdo bez rozdílu věku. Snad jednou na to pan doktor přijde a zjistí, kdo mu dělá jenom samou ostudu.


Ověřeny pacient

K panu Douchovi již několik let nechodím, ale když jsem chodil, tak mohu jen potvrdit, že jednání jedné sestřičky není na místě a byl to i jeden z důvodů proč jsem začal chodit jinam.


P
Ověřeny pacient

Jako lékař asi dobrý ale ty saně co tam má... Ty mu tam snad přidělil Národní výbor. Dobrovolně si je snad nevybral.


mohu jen doporucit!!


Skvělý doktor s citem pro lidi, což se ne vždy vidí.


Ano,pan doktor Doucha je velmi dobrý lékař,také jsem prošel mnoho zdravotních zařízení,včetně lázní,ale nikde jsem se nesetkal s takovým neochotným hrubým jednáním sester jako u něho.


Prošel jsem už několik lékařů,každopádně pan doktor Doucha patří podle mě mezi nejlepší,a ani ty sestřičky nejsou nejhorší,jak každý soudí.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


velmi dobrý praktický lékař s citlivým přístupem k pacientovi. Souhlasím ale s názorem, že jedna ze sester není vhodná pro toto povolání, vzhledem k arogantnímu jednání. Důvody pro její neomalené vystupování jsou malicherné a kazí to dobré jméno ordinace .


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti