Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec
Sam. ordinace PL pro dospělé

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

U pana doktora Douchy jsem jako pacient celý svůj život. V poslední době cítím silný nedostatek empatie. Přijde mi, že mě pan doktor nevnímá a nevěří mi co mu říkám. Např. nyní chodím již celý týden do práce s bolestmi hlavy poté, co mě minulý pátek pan doktor uschopnil, přestože jsem mu sdělil, že mi stále není dobře (byl jsem na neschopence 4 dny). Nenechal mi ani nemocenskou do neděle. Podobnou zkušenost jsem měl po první operaci kýly. Pan doktor mi nevěřil, že to není v pořádku a přesvědčoval mě, že jsem zdravý a že se kýla hojí dlouho. Cca po roce mě tu kýlu konečně vyoperovali, ale opět se jim levá strana nepovedla. Takže když jsem teď měl ucpané dutiny a snažil jsem se je profouknout smrkáním, tak kýla vylézala a dost to bolelo. Pan doktor se ani nezeptal co kýla, nebo jak jsem na tom s těmi mými bolestmi svalů a kolen. A myslím, že je mu to úplně fuk. Co se týče sestřiček, tak je pravda, že jsou někdy trošku ostřejší, ale ono je to s lidmi někdy těžké. Dovedu je pochopit. Své práci rozumí, po odběru krve nemám modřiny a umějí dát dobrou radu, protože mají opravdu bohaté životní zkušenosti. S jednou ze sestřiček jsem se radil ohledně syna a zabralo to. Jeho dětský lékař si nevěděl rady. Takže sestřičkám dodatečně děkuji.

Ráda bych tímto poděkovala panu doktorovi za akutní ošetření. Byli jsme v jeho regionu na dovolené a já potřebovala lékařské ošetření. Ostatní dva praktičtí lékaři v Červeném Kostelci mě odmítli ošetřit. Pak doktor mě naopak přijal velmi vlídně, ošetřil mě, byl velmi milý a zajímal se. Proto ho touto cestou doporučuju jako dobrého člověka a ochotného lékaře!!! Děkuji moc, Tylová

Pan doktor je velmi dobrý, chápající a vstřícný k pacientovi. Avšak chování sester je neskutečně neprofesionální a někdy bohužel až hulvátské. Myslím, že by pan doktor měl zaměstnat příjemnější sstřičky a pak by tato ordinace neměla chybu.

Mohu jenom souhlasit s názory, že pan doktor přistupuje k pacientům s citem a porozuměním. To se, ale nedá říci o dvou saních, které zaměstnává. Měl jsem možnost navštívit již více zdravotních zařízení a setkával jsem se většinou s perfektním a profesionálním přístupem k pacientům ze stran sestřiček. Bohužel zde se stále nic nemění. Pacient je zde odkázán na to, zda se některá z jezinek dobře či špatně vyspala. V tom druhém případě je lépe nemoc přechodit, neboť hulvátský přístup ze stran sester je tak přehnaný, že se pacientům více přitíží. Zřejmě se sestry zabrzdili v hlubokém sociku, kde si na pacienta mohl otevírat pusu kde kdo bez rozdílu věku. Snad jednou na to pan doktor přijde a zjistí, kdo mu dělá jenom samou ostudu.

K panu Douchovi již několik let nechodím, ale když jsem chodil, tak mohu jen potvrdit, že jednání jedné sestřičky není na místě a byl to i jeden z důvodů proč jsem začal chodit jinam.

Jako lékař asi dobrý ale ty saně co tam má... Ty mu tam snad přidělil Národní výbor. Dobrovolně si je snad nevybral.

mohu jen doporucit!!

Skvělý doktor s citem pro lidi, což se ne vždy vidí.

Ano,pan doktor Doucha je velmi dobrý lékař,také jsem prošel mnoho zdravotních zařízení,včetně lázní,ale nikde jsem se nesetkal s takovým neochotným hrubým jednáním sester jako u něho.

Prošel jsem už několik lékařů,každopádně pan doktor Doucha patří podle mě mezi nejlepší,a ani ty sestřičky nejsou nejhorší,jak každý soudí.