PEDIATR RT s.r.o.
Lumírova 639/2, Ostrava

Umístění: PEDIATR RT s.r.o. Jiný

Paní doktorka podrobně komunikuje o všem, má vřelý vztah k dětem, mluví s dítětem během vyšetřování od miminka. Je respektující a není problém se na čemkoliv domluvit, vyslechne si můj názor, do ničeho netlačí. Sestřička je naprostý anděl.

Obrovský zájem o moje zdraví. Vysvětlila mi všechno ve jsem potřeboval když jsem byl nemocný. Více pracuje než mluví, a to se mi líbí. Lepší doktorku neznám. Je možná nejlepší v Ostravě.

měla jsem pocit,že obtěžuji ani dceru pořádně neprohlédla ,řekla ,že se uvidí co se z toho vyvine at si zavoláme,kdyby něco...žádná diagnoza jen samé asi,snad,uvidíme,každý je jiný ard...budu hledat jiného pediatra

Od 1.10.2013 převzala paní doktorka pacienty po Mudr. Širokovské, která odešla do důchodu. Takže jsem s paní doktorkou přišla do kontaktu poprvé, když jsme tam byli s malým na vyšetření zánětu ústní dutiny - afty se zvýšenými teplotami, odmítajícím jídlo. Myslím si, že paní dr. postupovala velmi profesionálně, důkladně malého vyšetřila a navrhla léčbu. I když nemám ráda antibiotika, tak mne přesvědčila, že to bude nejlepší volba před nastávajícím víkendem. Velmi vřelý vztah k dětem. Sestřička zůstala od paní dr. Širokovské. Také hodnotím velice dobře, vstřícná, komunikativní. Nově moderně vybavená ordinace.

Paní doktorka je velice laxní a neosobní. Mění nám termíny návštěv z různých důvodů. Měli jsme problém s váhou, malá moc nepřibírala a při návštěvě se stalo, že jí ani nezvážila. Hledáme jinou doktorku...

Jsem spokojená, paní doktorka i sestřička jsou fajn

Rovněž nedoporučuji, žádná ochota a vstřícnost, sestřička je moc milá

Paní doktorka poslední dva roky ordinuje v Ostravě - Výškovicích v ordinaci po dr. Škerkové. Setkala jsem se s velmi neosobním přístupem, připadala jsem si že obtěžuju. Málo kdy jsem se dověděla názor paní doktrorky, často přeposílá ke specialistům. Už jsme jinde.